K A P E (latinica)

xiaoyu

Domaćin
Poruka
3.755
Znam da je bila tema šešri, al mene interesuju kape. Dobila sam super kapu za NG, pa bih da vam se pohvalim, a i da vas pitam usput kakve kape nosite zimi? Da li ih uopšte nosite da li vam je bitno da lepo izgledate ili je dovoljno da vam se ne smrznu uši... da li uparujete sa šalom, rukavicama...? Eto, interesuje me vaša zimska prateća oprema... ajd sad raspalite. :D

Evo je moja. Ja mislim da je baš topla i sexy 8)

6yc0mzb.jpg


Ova slika je mala, i naravno, nisam ja na njoj, al čisto da vidite kako stoji. :D

6uo895s.jpg


bug.gif
 
I ja imam takvu (slicnu) :)

Volim kape i sto manje elegantna - to bolje :) Imam tri ovog pilotskog kroja - samo jedna sa krznom - i onda razne vunene kapice, neke sa "pletenica" fazonom, neke stroz ravne... a imala sam i subaru od zeca, isto sa usima (!) ali ne mogu da je nadjem - i nju sam nosila u najhladnijim trenucima (a inace ne nosim krzno). Ja volim da izgledam ko Keni iz crtaca preko zime...skroz ufaclovana.
 
Lepa kapa!

Meni su i salovi vazan deo zimske opreme, i imam kolekciju na kojoj bi mi mnogi ljubitelji pozavideli :) Strast za rukavicama se polako ugasila, jer sam prezivela mnooogo rastanaka - svake zime izgubim bar tri para te sam i odustala od ozbiljnijih investicija i vezivanja za iste...
 
Divim vam se kada ih volite ..Ja ne volim kape,rukavice,salove....samo kada moram u krajnjoj nuzdi tj..velikom minusu i vetru ili kada pocnem da kriziram od hladnoce..:) btw..kapa je lepa i zanimljiva..ali ja sam za one male, vunene,imam ih dve ..belu i roze sa osimcama i nasivenim bisercicima...
 
ajde, udaraj na stare rane =)
ja sam jedne zime izgubila 5 (pet) KAPA!!!! od kojih je jedna bila riplej najlepša na svetu, a jedna mi bila u paru sa rukavicama..

nego, ja ne kapiram nešto drugo, one rumune što nose kape, ali tako da im vire uši.. pa im kapa onako malo zavrne uvce, pa bude klempavo... joj..
 
E super ti je kapa parka, dobre boje. :D
Muvalo, je l možeš da fotkaš te pilotske bez krzna, baš me interesuju kako izgledaju. Jednom sam videla na FeshionTVu neku puminu kapu, al to je izgleda za neki sport, a ja nemam pojam koji. Al savršena je, ja bih nosila ovako svaki dan. :D

E, pored ove nove koju sad ne skidam, draga mi je i jedna bela što sam je davno kupila u H&Mu, i kreten ne uzmem i crnu, a bila je nepšto tipa 3e. :roll:

bug.gif
 
Meni su te sa osmicama isto super. Onako nekako podsećaju na detinjstvo. Onako u "bako hvala ti" fazonu. Pa onda kad dođeš sav mokar sa grudvanja, a baka sve lepo poređe na pećku da se osuši. :D

bug.gif
 
ja nemam kapu... dobila sam vaške ko mala, jer smo menjali kape svi redom pa hteli da mi seku kosu - sad me svrbi glava kad stavim kapu, hoću da poludim... pa nosim one široke trake preko ušiju i glave - ša ću :(
 

Back
Top