Швајцарац тражио политички азил у – Белорусији

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Швајцарац тражио политички азил у – Белорусији

Белоруски граничари били су пре неколико недеља прилично изненађени када се на граничном прелазу из правца Пољске појавио један млади Швајцарац и затражио политички азил у земљи Александра Лукашенка. Момак који је, према писању листа „Комсомољска правда“, на гранични прелаз стигао у колима марке „лада“ декларисао се као фанатични следбеник дела Лењина и поштовалац социјализма, а како би својим речима дао неопходну тежину додао је да су, по њему, најбоље државе на свету – Венецуела и Куба. Као опипљивији доказ своје идеолошке исправности, пред окупљеним полицајцима је отворио гепек кола који је био крцат Лењинових књига.

Да ли је све то потрајало дуже него што је Лењинов поклоник очекивао, или се момак мало боље осврнуо око себе, тек после свега десет дана он је изјавио да хоће кући – назад у Швајцарску.


:D:D:D:D:D:D:D..............Ej rusofili, evo vam ga prikan........sta mislite, zasto je pobegao iz belorusije nakon deset dana?
 
U čemu je poenta teme?

Gospodine moderatore, zaista se cudim vasem nedostatku elokvencije koji pokazujete veceras.......naime, poenta je , da, nakon hiljada i hiljada postova, u kojima se velica rusko - beloruska federacija , u koju radikali kako je poznatao guraju i srbiju........pokazemo na konkretnom primeru, da cak ni suludi marksista ne moze da izdrzi duze od 10 dana tamo,koliko god zeleo da uziva blagodeti beloruskog raja na zemlji.....

Elem, drugim recima..........interesuje me prosto pitanje, na koje mi nikada ni jedan rusofil nije dao odgovor.........zasto se niko, pa ni ludi svajcarac, ne odlucuje da se preseli u rusiju ili belorusiju.......a milioni i dalje hrle na "truli , dekadentni zapad "????

Moguce li je, da su opet svi ludi, sem nas, koji smo otkrili veliku tajnu, da su rusija i belorusija najbolje zemlje na planeti, samo to jos niko sem nas ne zna???
 
To nije tema za politiku nego tvoje mishljenje o Rusofilima i Rusiji&Belorusiji...koga zabole shta ti mislish?
Imash blog za te stvari pa kenjaj koliko ti dusha ishte.
BTW u uvodnom postu nije bilo ni jedno pitanje.

Pa nije bre ovo "Kviskoteka":D:D:D........mora da bude pitanje???
To si sam smislio , ili ti neko pomogao??;)

Evo, dodao sam i pitanje:):):)
 
@Inagadadavida

Reč je o individui ko zna kakve psihosocijalne strukture.
Ne znam da li ste ikada čuli za Amerikanca koji ponet filmovima o Tarzanu rešio da ode do džungle i čim mu je crni vodič pobegao, bio pojeden od lava? Nisam siguran da je završio onaj grleni pozdrav od Tarzana koji je studijski obradjen tako da i unapred i unazad dobijate isti zvuk?

Pošto ste razuman čovek znate da pojedinačni slučajevi ne mogu da služe za etiketiranje.
Tema je zatvorena.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top