Najbolja noc u zivotu!

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Poenta ove teme je, da se opise najbolja noc u zivotu, ne mora se svoditi na sex, ali ukoliko ima to bolje... ne bi zelio da prvi opisem svoju najbolju noc..jer to nije red...domacin treba da pusti goste prve da pricaju....IDEMO!
 
e-041.gif



:-)
 
Pišče, pardon, pisce, mislim da bi se ti ludo proveo da se vratiš u peti osnovne i priučiš gramatiku, al' onda bi meni uskratio bar toliko zadovoljstvo, kakvo ćeš ti imati. Zato, neka te... đe si ;)
 
ne znam što sam večeras ovakav mrgud, al neka me.
mislim da nisam u stanju da "konzerviram" lepe uspomene i ne dopustim da ih bilo šta dotakne. tako su mi mnoge "najlepše" večeri ukaljanje onim što se kasnije dogodilo.. ne znam.. u ovom trenutku mi samo padaju na pamet tople večeri koje sam provela sama, šetajući, ili sa prijateljima u nekom parku, na zidiću, uz pivo sa flašom "na poverenje" (tad još na sreću nije bilo plastike) i beskrajna nagvaždanja o temama uz koje su verovatno bezbrojni klinci provodili noći na istom tom zidiću, uz iste te reciklirane flaše.. pa se pobijemo ko će zelenu =)
jel starim?
 
ne znam što sam večeras ovakav mrgud, al neka me.
mislim da nisam u stanju da "konzerviram" lepe uspomene i ne dopustim da ih bilo šta dotakne. tako su mi mnoge "najlepše" večeri ukaljanje onim što se kasnije dogodilo.. ne znam.. u ovom trenutku mi samo padaju na pamet tople večeri koje sam provela sama, šetajući, ili sa prijateljima u nekom parku, na zidiću, uz pivo sa flašom "na poverenje" (tad još na sreću nije bilo plastike) i beskrajna nagvaždanja o temama uz koje su verovatno bezbrojni klinci provodili noći na istom tom zidiću, uz iste te reciklirane flaše.. pa se pobijemo ko će zelenu =)
jel starim?

Aha, :mrgreen: ali samo privremeno...
 

Back
Top