Devojke iz zatvora

sve bih dao za snimak jednog dana u sobi na zenskom bloku u cz-u,mis'im zanima me kako se kod njih funkcionise hijerarhija i to...smesno mi kad god pomislim :)

One koje imaju para one su na vrhu hijararhijeske lestvice, njih manje siluju. Njih skoro niko ne siluje osim u nekim situacijama. A one koje nemaju pare, one su na dnu hijararhijeske lestvice, njih svi siluju. Tako funkcinise hijararhija kod njih.
 
One koje imaju para one su na vrhu hijararhijeske lestvice, njih manje siluju. Njih skoro niko ne siluje osim u nekim situacijama. A one koje nemaju pare, one su na dnu hijararhijeske lestvice, njih svi siluju. Tako funkcinise hijararhija kod njih.

kakve bre pare o cemu bre pricas,hoces da kazes da bi ti npr. da padnes sa 5 soma evra u dzepu i da ih imas u depozitu bila uticajnija u zatvoru od neke ribe koja je tu vec cetvrti put za razbojnistvo i bez dinara je?
to sto se tice hijerarhije,a silovanje..
ko koga siluje?robijasi robijase i robijasice robijasice,a ne "komandiri" strazari,u ovom slucaju strazarke,jer tamo gde su zene i personal je zenski i nekako mi je smesno da zamislim da one debele matore strazarke ziguju te ribe,poenta je da,ako bi neko mogao da te siluje u RL silovace te i tamo,ako ne moze nece moci ni tamo...razumes?
kad ovo kazem mislim na silovanje istog pola
 
kakve bre pare o cemu bre pricas,hoces da kazes da bi ti npr. da padnes sa 5 soma evra u dzepu i da ih imas u depozitu bila uticajnija u zatvoru od neke ribe koja je tu vec cetvrti put za razbojnistvo i bez dinara je?
to sto se tice hijerarhije,a silovanje..
ko koga siluje?robijasi robijase i robijasice robijasice,a ne "komandiri" strazari,u ovom slucaju strazarke,jer tamo gde su zene i personal je zenski i nekako mi je smesno da zamislim da one debele matore strazarke ziguju te ribe,poenta je da,ako bi neko mogao da te siluje u RL silovace te i tamo,ako ne moze nece moci ni tamo...razumes?
kad ovo kazem mislim na silovanje istog pola

Ovo ne moze da se desi, ovo je samo prica, da ti vidis kako ja to zamisljam. Ja mislim da bih mogla da odem u zatvor jedino ako me Igor nauci da kradem pa me slucajno uhvate, uhapse. Onda bih ja imala para jer bi mi trebale da potplatim radnike u zatvoru na svim nivoima da bi mi bilo dobro u svakom smislu u zatovru, a te pare bih dobila od organizovane kriminalne grupe jer im trebam.
 
Moja ''prijateljica noci'', kako joj tepam, je u zabeli ....otisla 10 decembra......i mislim sve u superlativu....kada izadje bice mi vise no prijateljica....jos 7 meseci....
P.S.Paradoks je sto joj je i rodjendan 10.12.....tako da je bilo zajebaj.......ncije...
 
nemash muda da zavrshish rechenicu..shta..posedovanja 2bubrega i omogucavanja presadjivanja 1og..

Prozivke su ti glupe i nepotrebne....to koliko imam muda i za sta sigurno necu da pricam....nema potrebe za qrcenjem........
P.S.......opojne droge(iako nije opoid, pre stimulans) no....35 grama Amfetamin-sulfata(duspi), nekoliko MDMA i 10-tak camila vutre.....
P.P.S. A omogucavanje uzivanja je zato sto je lik koji je drukn'o rekao da je izvukao lajnu kod nje cere.....
 

Back
Top