sta osecate?

Evo, ovako. Sinnke me je nadahnuo.

Kako reagujete, odnosno, sta osecate prema devojci/zeni koja vam izjavi ljubav? Volela bih iskrene odgovore, a ne sprdanja.

Verovatno isto kao sto reagujete i vi.
Zavisi ko ti to izjavi i kada.
Zavisi da li se ta osoba svidja i meni.
I naravno da bih se ozbiljno zabrinuo kad bi mi to rekla neka zena koju vidim drugi put u zivotu:shock:
 
@lyon69...I naravno da bih se ozbiljno zabrinuo kad bi mi to rekla neka zena koju vidim drugi put u zivotu

ma nemoj... ti bi se zabrinuo a mishljenja si da ja ne treba da se brinem vec zabavim... :):p
 
Evo, ovako. Sinnke me je nadahnuo.

Kako reagujete, odnosno, sta osecate prema devojci/zeni koja vam izjavi ljubav? Volela bih iskrene odgovore, a ne sprdanja.

Пази, ово ћу рећи, а нико не мора да ми верује... Ионако је то било пре 10 година. Није ми девојка баш изјавила љубав, то се тешко преваљује... али видео сам да је занитересована, све је водило томе... А није ми се нешто она свиђала... Но мислим се, ајде да пробамо. Па рекох:
"Дозволићу ти да ми будеш девојка."
Баш тако!

Испричао ја то неким другарима, ови се после клели у мене:wink:
 
i ona se smuvala sa tobom posle te recenice?! mora da je bila mnogo zaljubljena.

Ех да... него није то била нека веза...
У суштини је жалосно, лепо кажу људи.

Него ово твоје питање, то претпостављаш онако платонски? Са неким тек почињеш везу, па онда... Мислим, сасвим је друга ствар ако се љубав изјави у сред неке акције, или мало после. Или рецимо после више година везе/брака, тако неко доконо поподне...
Овде је реч само о првом изјављивању, све остало није тако.
Ту сам обично први. Не волим да тактизирам у том смислу... Потребна је рецимо осредња храброст.
 

Back
Top