Izmedju ljubavi i mrznje linija je tanka...

jednog koga sam najvise volela, cesto sam u besu pozelela da ubijem ili da ga zemlja proguda, ili gromovi spale..:roll: da li je to ljubav, da li je to mrznja, da li su to bolesne strasti, ne znam...tek, voleli smo se abnormalno i isto toliko mrzeli u pojedinim situacijama.

Zeni je najgore kad se zaljubi u siromasnog, pa pizdi jer joj je tesko da ga ostavi a on nema kesha da joj kupuje poklone i da je izvodi.
Bas sam gledao situaciju kad se taman smiri u bude ok prema njemu, maze se i ona mu kaze kako oce da izadju a on kaze "nemam kesha sad" joj kako poludi ponovo:lol:, e to su zenama muke, samo to je jako retko.
 
Lepo pise da su ista stvar, a ne suprotna.
Doduse, mrznja jeste potiranje sebe. :-P


"Попут великих дела, дубока осећања значе свагда више него што су свесна да то казују."


Мит о Сизифу, А. Ками
 
Кажеш да мржња није заклон од бола, него заклон од страха од бола...:roll:

Мени то звучи исто... Управо на све што си навео сам и мислила када сам рекла ''заклон од бола''.
U redu, shvatam, mada je to kod mene malo različito - kada se plašiš da će boleti, npr da će te udariti, razlikujem od samog bola, kada te udari.
 
Zeni je najgore kad se zaljubi u siromasnog, pa pizdi jer joj je tesko da ga ostavi a on nema kesha da joj kupuje poklone i da je izvodi.
Bas sam gledao situaciju kad se taman smiri u bude ok prema njemu, maze se i ona mu kaze kako oce da izadju a on kaze "nemam kesha sad" joj kako poludi ponovo:lol:, e to su zenama muke, samo to je jako retko.

sinnke, sta da kazem..opset sam bez teksta:D
 
mrzim sebe kad volim, a opet ne mogu tome da se oduprem....:)
a kada me preplavi mrznja, osecam se kao na elektricnoj stolici....:(
povremeno se "klackam" sa ova dva osecanja, ali se sve vise trudim da nemaju dodirnih tacaka...mali "izleti"-dozvoljeni....veliki-nadam se vise ne...znaci, kad volim-volim, a mrznju pretvaram u prezir...
 
krajnosti su ustvari mnogo bliskije nego sto mislimo. na primer, genijalnost i ludos, tesko je razluciti kada i u kojoj tacki se spajaju. a spajaju se, negde u beskonacnosti, dve paralele se uvek spajaju. s tim sto nam nije dato da to vidimo. da to spoznamo.
ako nesto znam iz matematike, to je ovo o paralelama, jer mi je bilo fascinantno pa sam zapamtila:). daklem, to nesto nespojivo je mnogo blize nego sto mislimo. ljubav i mrznja se ustvari spajaju u jedno, negde u nekoj beskonacnosti, jel tako, i pretpostavljam da, sto je intenzitet ljubavi veci, da je i veca verovatnoca da se negde i nekada dodirne i pomesa sa mrznjom. kao sto rekoh, moja najveca, neoprevazidjena ljubav je cesto imala ispade u cistu i destruktivnu mrznju. ludilo je sto je to bilo obostrano i sto nas je treslo oboje tako uzasno jako da je izgledalo kao da smo oboje drzali gole zice sa visokim naponom. a sa sdruge strane, isto tako smo dozivljavali i osecanje ljubavi.
 
meni se to redovno desava. evo i na forumu. kada sam dosla, jedna od iritantnijih mi je bila modelsica. cak sam je na ignore stavila, a sada mi je bas simpaticna. secam se da je neko govorio da je neciji klon, ali je meni sve to bilo toliko trulo, da nisam verovala, a sada se sama pitam ciji bi bila. jos vreme kada se uclanila, mozda tripujem, ali sve je nekako ... hmm?
 
meni se to redovno desava. evo i na forumu. kada sam dosla, jedna od iritantnijih mi je bila modelsica. cak sam je na ignore stavila, a sada mi je bas simpaticna. secam se da je neko govorio da je neciji klon, ali je meni sve to bilo toliko trulo, da nisam verovala, a sada se sama pitam ciji bi bila. jos vreme kada se uclanila, mozda tripujem, ali sve je nekako ... hmm?

Ti si meni isla na **** od kad sam te prvi put video.
 
Zeni je najgore kad se zaljubi u siromasnog, pa pizdi jer joj je tesko da ga ostavi a on nema kesha da joj kupuje poklone i da je izvodi.
Bas sam gledao situaciju kad se taman smiri u bude ok prema njemu, maze se i ona mu kaze kako oce da izadju a on kaze "nemam kesha sad" joj kako poludi ponovo:lol:, e to su zenama muke, samo to je jako retko.

Hmda, ne tako banalno, ali svakako u nekom obliku.
Navikli su je u porodici na neke troskove koji nemaju veze s mozgom, a on nema to da ispuni...
Bice sa njim sve dok ne zamirise na ozbiljno, a onda...
Good bye dreams...
I mrzece sebe zbog toga.
 
mrzim sebe kad volim, a opet ne mogu tome da se oduprem....:)
a kada me preplavi mrznja, osecam se kao na elektricnoj stolici....:(
povremeno se "klackam" sa ova dva osecanja, ali se sve vise trudim da nemaju dodirnih tacaka...mali "izleti"-dozvoljeni....veliki-nadam se vise ne...znaci, kad volim-volim, a mrznju pretvaram u prezir...

Qq crna ti, taj te bas syeb'o...
Kad ce da se vrati ona stara gazzma? :roll:
 

Back
Top