Da li vam je...

samo da nije isto shto i ja......onda je napeto.....
hysteric.gif
 
Znam , al necete valjda stalno o muzici , filmu , sportu .....ima tu tema i tema .Pa onda shvatanje zivota , shirina vidika .....da se ne lazemo obrazovanje i te kako utiche na formiranje mnogih nashih stavova
 
Pa naravno. Poznato je da jedan hemičar sa automehaničarem nema o čemu da priča, dok bi sa sociologom npr. imao niz dodirnih tačaka po samoj prirodi stvari.

Ali ako automehanicar odlicno poznaje kakva geblajzna hemicarki treba za njen motor... i da joj to... pa uz to i nikad ne sipa plin ili bezolovni nego stalno nabavlja trkacko gorivo od 110 oktana... sta onda?
Onda pravilo postaje da nema pravila. Ne odnosi se ovo (samo) na koitus.

Inace, lakse je abartovati vezu u ovlascenom sevisu ali to ne znaci da mehanicar Tose Na Cose ne moze da uradi isto ili slicno.

Razumeces hiperbolu...
 
Meni su iste stvari bitne i za neobavezno i za obavezno :). Nije bitno sta je po profesiji, ali je bitno da se poklapamo duhovno. Ne volim ni one koji govore da skola nije potrebna za zivot, a ni one koji zivotni uspeh mere skolama. Isla sam u jednu od boljih gimnazija, upoznala tu raze idiote, zavsila faks, upoznala razne idiote, sada radim nesto i upoznajem razne idiote. :) Dakle, treba da se poklapamo na mnogim poljima, a posao nije bitan, osim ako se ne ugrozavamo. Svasta ja znam. :)
 
Znam , al necete valjda stalno o muzici , filmu , sportu .....ima tu tema i tema .Pa onda shvatanje zivota , shirina vidika .....da se ne lazemo obrazovanje i te kako utiche na formiranje mnogih nashih stavova

Utice, ali nije presudno. Samo zato sto je neko automehanicar, ne mora da znaci da on, recimo, nema formirano misljenje o mnogim zivotnim stvarima..Dobro, ne morate bas pricati o jonskim vezama, ali ima tu tema i tema...
 

Back
Top