Biljana Plavsic je slobodna!!

Sonnet

Primećen član
Banovan
Poruka
826
BANjALUKA, 20. DECEMBRA (SRNA) - Predsjednik Vlade Republike Srpske /RS/ Milorad Dodik izrazio je uvjerenje da će bivša predsjednica RS Biljana Plavsic možda i prije Nove godine biti pustena na slobodu iz zatvora u Svedskoj, gdje izdržava kaznu nakon presude Haskog tribunala.

„U nekoliko navrata posjetio sam Biljanu Plavsic i nadam se da ću to ponovo učiniti. A pravila Haskog tribunala govore da osobe koje provedu jedan period u zatvoru mogu da se puste na slobodu”, rekao je Dodik novinarima u Banjaluci.

On je dodao da, prema njegovim saznanjima, taj rok istice naredne godine, tako da su realna ocekivanja da će bivša predsjednica RS biti pustena iz zatvora u Svedskoj.


Na slobodi?

Zena koja je izjavila da je RS genocidna tvorevina??
 
Niko bolje od nje ne zna koje su se igre igrale i čiji su se konci vukli.
Stojećki je izdržala sve izazove koje je teško vreme tražilo a ne neki haški tribunal.
Za jednu ženu i više nego dovoljno.

p.s. draže mi je da se vrati živa i zdrava nego da je lokalpatriote bez znanja geografije štampaju po kalendarima dok peče gibanicu u pećini.
 
Niko bolje od nje ne zna koje su se igre igrale i čiji su se konci vukli.
Stojećki je izdržala sve izazove koje je teško vreme tražilo a ne neki haški tribunal.
Za jednu ženu i više nego dovoljno.

p.s. draže mi je da se vrati živa i zdrava nego da je lokalpatriote bez znanja geografije štampaju po kalendarima dok peče gibanicu u pećini.

samo da se potpishem ispod ovoga
 
BANjALUKA, 20. DECEMBRA (SRNA) - Predsjednik Vlade Republike Srpske /RS/ Milorad Dodik izrazio je uvjerenje da će bivša predsjednica RS Biljana Plavsic možda i prije Nove godine biti pustena na slobodu iz zatvora u Svedskoj, gdje izdržava kaznu nakon presude Haskog tribunala.

„U nekoliko navrata posjetio sam Biljanu Plavsic i nadam se da ću to ponovo učiniti. A pravila Haskog tribunala govore da osobe koje provedu jedan period u zatvoru mogu da se puste na slobodu”, rekao je Dodik novinarima u Banjaluci.

On je dodao da, prema njegovim saznanjima, taj rok istice naredne godine, tako da su realna ocekivanja da će bivša predsjednica RS biti pustena iz zatvora u Svedskoj.


Na slobodi?

Zena koja je izjavila da je RS genocidna tvorevina??
Није она то никада изјавила..слабо си упућена у причу око Биље...
Слава Богу..

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg
 
obicno postujem sudske odluke, ali ako bih trebao komentarisati neku to je: osuda bilje. zena je pokazala da ima veca mooda nego neki muski, koji uz to vaze kao najveci srpski sinovi. i sto je najvaznije, shvatila je sta je uradila i to javno priznala. mislim da su je trebali odmah pustiti.
 
Niko bolje od nje ne zna koje su se igre igrale i čiji su se konci vukli.
Stojećki je izdržala sve izazove koje je teško vreme tražilo a ne neki haški tribunal.
Za jednu ženu i više nego dovoljno.

p.s. draže mi je da se vrati živa i zdrava nego da je lokalpatriote bez znanja geografije štampaju po kalendarima dok peče gibanicu u pećini.

Biljana, jedna od retkih pametnih srpskih političara koji su umeli da iznesu teret kad je to bilo najpotrebnije.
Želim joj da doživi duboku starost.
 
Ma daj priznala je zlokobne lazi
Признала је своју одговорност..али у мери да није ништа предузела..по неким тачкама..а прича је..следећа..то су јој наместили..адвокати..зато што су се сви разбежали од ње..а када су се демократе криле по Бања Луци..од Слобе..сви су трчали да се рукују и грле са њом...мораш знати читаву причу...

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg
 
Samo po meni nije imala pravo da priznaje odgovornost

Niti ostale gluposti koje je priznala

I sada je odjenom komentari za zenu je dovoljno??

Jedna zena da je snazna i pametna trebala je da ostane iz svojih stavova i mnogo cega sto je vec cinila predhodno

A mnogo toga se mnogima nije svidelo
 
Признала је своју одговорност..али у мери да није ништа предузела..по неким тачкама..а прича је..следећа..то су јој наместили..адвокати..зато што су се сви разбежали од ње..а када су се демократе криле по Бања Луци..од Слобе..сви су трчали да се рукују и грле са њом...мораш знати читаву причу...

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg
Nemas ti pojma opancarski "Jevrejinu" nista o njenim advokatima i ko joj je navodno nesto "namestio"' poznajem neke od njih licno i pratio sam ceo proces ,ona je jos dobro i prosla sa obzirom na optuznicu i dela koj su joj se stavljala na teret.
 
Samo po meni nije imala pravo da priznaje odgovornost

Niti ostale gluposti koje je priznala

I sada je odjenom komentari za zenu je dovoljno??

Jedna zena da je snazna i pametna trebala je da ostane iz svojih stavova i mnogo cega sto je vec cinila predhodno

A mnogo toga se mnogima nije svidelo
Ја сам био код ње док је још била Председник..и на задњем скупу омладине СНС-а..жена је одржала такав говор да су после сви заједно са њом плакали..веруј ми да Срби преко Дрине бољу мајку од ње нису имали..знао сам је лично.. и људе који су били око ње...и једини који је ценио њу био је Премијер Додик...остали су упропастили њену странку и поделили на два дела..од којих данас ни један не постоји...

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg
 
Какв антиЈудеизам од демократа.. ја знам њу...
Kakve veze ima sto je znas ja znam njene advokate ,keva mi je bila i saradnik u odbrani i tih 11 godina uz mogucnost pustanja posle 2/3 izdrzane kazne nije uopste lose ako pogledamo da je Krajisnik koji je bio isti ili nizi po rangu ,a u vreme rata je bio pravi hipik za Plavsicku dobio 27 godina.
 
pa koliko ja znam antijudaizam se odnosi na Jevreje, a ne na samozvane Jevreje iz neke ruralne srbijanske ili bosanske selendre
Јбгф..Можеш рећи Србија..понављај 3 пута на дан..и видићеш..има да те облије неки фин осећај...топлота..то није чедин прибор за школу..него љубав према отаџбини...

СЕЛО СЕ ТО ЗОВЕ....а не рурална..то ви који сте јуче скинули опанке глумите сада...моја фамилија стара 1000 год..минимум..а твоја 10 год..зато ....

kolcecb3hb8.gif

KosovoSrbija.jpg
 

Back
Top