Tadic nikad slabiji!!!

GruberBG

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.145
Tadiceve sanse za osvajanje jos jednog mandata nisu nikada bile manje!
Niz stvari koje su se desile u zadnje vreme idu na stetu nekada samouverenog Tadica.
1.LDP je najavio da nece podrzati Tadica u drugom krugu glasanja.Oni najzagrizeniji su cak najavili da ce zbog odnosa koji DS ima prema njima,bez obzira sto su svi ti ljudi na proslim izborima glasali za Tadica,glasati za NIKOLICA,kao cin osvete!!!I nije samo osveta u pitanju.Ova stranka,kao i stranka Nenada Canka LSV je svesna svoje moguce sudbine,ukoliko Tadic osvoji izbore.Prognoze govore da ce DS u slucaju Tadicevog trijumfa istog momenta krenuti u razbijanje i LDP i LSV,jer su oni trenutno ti od kojih zavisi ko ce imati mogucnost da formira vladu...DSS i NS sa njima ne moze,pa samim tim je jedinomresenje totalno razbijanje tih stranaka.Iako licemerno DS ocekuje podrsku njihovih biraca u drugom krugu,plan o konacnom asimilovanju i razbijanju ovi stranaka je vec razradjen!U ostalom podmuklost koju DS poseduje vise je puta i dokazan na delu:razbijanje koalicije "Zajedno",oduzimanje mandata 45 poslanika u okvru DOSa,raspisivanje izbora bez dgovora sa koalicionim partnerima,svakodnevna kampanja protiv koalicionih partnera(pre svega protiv Nove Srbije,cije glasove takodje ocekuje)....
U LDP se procenjuje da ce se u slucaju Tadicevog poraza i da Ceda osvoji od 8-10%, bar 50% clanstva,uglavnom mladjih,uclaniti i preci u LDP.U DSu bi krenule optuzbe ko je kriv zbog izbornog debakla,i ishod bi bio poznat...DS bi oslabio,LDP ojacao...a u tom slucaju bi Tadic morao da moli LSV i LDP za koaliciju na sledecim republickim izborima!
2.LSV je takodje svestan ove situacije.Iz tog razloga Canak je pozvao clanstvo da u prvom krugu glasa za one koji ne olicavaju politiku "proslosti"(citaj LDP),dok ce clanstvo bez obzira na javni poziv da se u drugom krugu glasa za Tadica,dobiti naredbu da se drugi krug izbora bojkotuje,ili cak glasa za Nikolica.Jer ipak je Canku preca sudbina sopstvene stranke od Tadiceve fotelje.
3.SPO ce u subotu na sednici glavnog odbora doneti odluku da se izbori za predsednika bojkotuju.Bez obzira na cinjenicu da je Tadic molio Vuka,kao sto je molio i Canka,za podrsku vec u prvom krugu.
4.DSS bez obzira na to da li ce pozvati svoje birace da daju podrsku Tadicu,zna da ce veci deo njihovih biraca ukoliko izadje na izbore glasati za Nikolica,jer su gotovo svakodnevno bili izlozeni medijskoj satanizaciji od "koalicionih" partnera sa kojima cine vladu.Ranije je vec DSS najavio kako su izbori raspisani nelegalno,jer jos nekoliko zakona nije usvojeno,a koji su bili neophodni za raspisivanje izbora.Takodje je DS raspisao izbore mimo znanja "koalicionih" partnera,cime je udaren samar i DSSu i NSu.Svi u DSSu su se pitali kome ovi izbori u stvari odgovaraju i zbog cega su raspisani na brzinu!Da li zbog toga sto su na DS vrsili pritisak iz Evropske unije,kako bi Siptari mogli da proglase nezavisnost Kosova i Metohije u sto kracem roku,a bez bojazni da bi to povuklo za sobom radikalizaciju stanja u Srbiji u kojoj Tadic ne bi imao sanse protiv Nikolica!
5.NS je zajedno sa Velimirom Ilicem bila od strane DSa i televizije B92 izlozena nevidjenoj propagandi,koja je imala poprilicno efekta,u smislu razotkrivanja malverzacija koje je ova stranka cinila.Nije tesko pogoditi za koga ce se biraci i glasaci Nove Srbije opredeliti izmedju Tadica i Nikolica!
6.Sada DS pokusava da raspise i lokalne izbore za 3.februar,u vreme odrzavanja drugog kruga izbor,kako bi sprecili SPO,DSS,NS,LDP,LSV...da bojkotuju drugi krug izbora.
7.Takodje u maniru kojim je i Slobodan Milosevic isao na izbore to sada radi i DS.Obecana je povisica za penzionere u visini od 12%.
8.DS je narucio pljuvanje pre svega po LDPu i Cedomiru Jovanovicu u dnevnim novinama "Kurir",koji ce te clanke objavljivati svakodnevno do kraja izborne kampanje!Stice se utisak da DSu nije toliki neprijatelj SRS koliko je to LDP.Verovatno je to tako zbog toga sto dele isto biracko telo.
Sve u svemu,pozicija u kojoj se Tadic nalazi je slabija nego ikada.Doslo je vreme da se arogancija,podmuklost,lopovluk,bezobrazluk...kazne na primeren nacin.Svi su svesni da pozicija predsednika Srbije nema veceg manevarskog prostora,i da nije bitna koliko su to bitni republicki izbori,tako da ce se mnoge stranke voditi pre svega sopstvenim interesima.Neki ce ukoliko Tadic dozivi izborni debakl iz citave ove price profitirati,pre svih LDP koji ce gotovo pocepati DS,kao i LSV koji ce se na taj nacin zastititi od napada DSa.SRS ce dobiti predsednika,a DS ce izgubiti vise od 50% biraca.A onda ce DS na kolenima morati da moli sve ove stranke za koaliciju na predstojecim republickim izborima!
 
Cinjenica je da je Tadic slabiji nego ikada ali takodje cinjenice kazu da ldp nece podrzati TN jer bi to bio samoubilacki potez... najverovatnije je da ce podrzati ds... posle toga jedino im ostaje bojkot drugog kruga... a ovo trece je nemoguce...

Pitanje koje bih ja postavio jeste da li ce ds i g17+ podrzati LDP u drugom krugu predsednickih izbora...
 
nemam vremena da citam ceo gruberov post,mozda je napisao ali ako nije oko 70.000 vlasnika"crnogoraca" nece podrzati kandidata ds-a,plus clanovi njihovih porodica,pa izracunajte ko ce biti sledeci predsednik,zao mi je ali svako mora da plati za svoje greske i propuste

thumb_261206kzn_djelic2.jpg


http://www.ds.org.yu/sr/index.php?option=com_content&task=view&id=1499&Itemid=354

zao mi je zuti ali ce vas ovo skupo kostati
 
nemam vremena da citam ceo gruberov post,mozda je napisao ali ako nije oko 70.000 vlasnika"crnogoraca" nece podrzati kandidata ds-a,plus clanovi njihovih porodica,pa izracunajte ko ce biti sledeci predsednik,zao mi je ali svako mora da plati za svoje greske i propuste

thumb_261206kzn_djelic2.jpg


http://www.ds.org.yu/sr/index.php?option=com_content&task=view&id=1499&Itemid=354

zao mi je zuti ali ce vas ovo skupo kostati

ma meni mnogo zao tih ljudi vlasnika "crnogoraca" koji su posteno nabavljali automobile...:roll:

pokusali su da prevare drzavu i ne treba im dozvoliti da preregistruju automobile jer nismo ni mi rusija da se takvi auti voze kod nas :roll:
 
Postavljac teme je u pravu........cuo sam od licnog trenera, predsednika Tadica, da je skinuo 3 kilograma, i da nikada nije bio slabiji, mislim sa kilogramima.......covek trenira i futinguje da razbije Tomu po stoti put.

Iako, mora se i Tomi odati priznanje, on je ko propali , bivsi bokser, koji svaki mec za titulu gubi nokautom, ali i dalje srlja po jos batina :):):)
 
ma meni mnogo zao tih ljudi vlasnika "crnogoraca" koji su posteno nabavljali automobile...:roll:

pokusali su da prevare drzavu i ne treba im dozvoliti da preregistruju automobile jer nismo ni mi rusija da se takvi auti voze kod nas :roll:

jel znas da se lada bez euro 3 uvozi u srbiju i da zastavini automobili nemaju euro3?naravno da ne znas i jos nesto pametujes a glup si ko tocilo a sa obzirom na avatar vidi se da si i ljdpovac
 
jel znas da se lada bez euro 3 uvozi u srbiju i da zastavini automobili nemaju euro3?naravno da ne znas i jos nesto pametujes a glup si ko tocilo

zadnja recenica je verovatno samokritika sa tvoje strane

Gospodo dileri pokupovali ste neke mucene automobile od rodjaka [ili pak vi zivite] u austriji i nemackoj i sad hocete to da uvezete u Srbiju...

Zastava se raspada a deo je "kupujte domace" kampanje pa zato nisu sankcionisali...

Sto se tice lade to nisam znao mada sam znao da nemaju euro3 motor ali to je sramota...
 
kakvi dileri tocilo?ljudi imaju malu decu i ne mogu da odvezu dete kod lekara jer je auto neregistrovan..

ovo oko zastave sta si hteo da kazes ako te neko shvati....
ipak priznajes za ladu,eto vidis kako nista ne znas
 
kakvi dileri tocilo?ljudi imaju malu decu i ne mogu da odvezu dete kod lekara jer je auto neregistrovan..

ovo oko zastave sta si hteo da kazes ako te neko shvati....
ipak priznajes za ladu,eto vidis kako nista ne znas

vw-ova vozila se proizvode sa euro3 motorom da si ti meni ziv i zdrav vec cirka 10 godina... i mogu se kupiti po ceni od 3k eura pa navise... e meni je stvarno zao ako vi u selu iz koga dolazite nemate taksi kada vec nemate love da kupite auto...:roll:
 
vw-ova vozila se proizvode sa euro3 motorom da si ti meni ziv i zdrav vec cirka 10 godina... i mogu se kupiti po ceni od 3k eura pa navise... e meni je stvarno zao ako vi u selu iz koga dolazite nemate taksi kada vec nemate love da kupite auto...:roll:

gledaj ovog civijasa. pa vama civijasima u sapcu i rumi kad bi dosla neka prava evropska kontrola da proveri sva vozila ostali bi vam samo jugici i stojadini za voznju :D :D :D

pa sva fals kola koja se rade u srbiji registruju se ili na sabac ili na rumu . al uglavnom na sabac :D
 
gledaj ovog civijasa. pa vama civijasima u sapcu i rumi kad bi dosla neka prava evropska kontrola da proveri sva vozila ostali bi vam samo jugici i stojadini za voznju :D :D :D

pa sva fals kola koja se rade u srbiji registruju se ili na sabac ili na rumu . al uglavnom na sabac :D

pa ne registruju se nego se rade u sapcu :lol::lol:... ali ta vozila sva imaju euro3 motor... samo sto su sastavljana npr 1 golf od 3 razlicita golfa ili seata i nesto drugo sto odgovara :lol::lol:
 
gledaj ovog civijasa. pa vama civijasima u sapcu i rumi kad bi dosla neka prava evropska kontrola da proveri sva vozila ostali bi vam samo jugici i stojadini za voznju :D :D :D

pa sva fals kola koja se rade u srbiji registruju se ili na sabac ili na rumu . al uglavnom na sabac :D

E, bas tako. To cela zemjla zna. Sta go d da ti treba samo pravac Sabac. Ja kad sam trazio vrata za auto svi mi reose zovi Sabac.

A koje vlast u sapcu? Zuti? Ko bi rekao :lol:

Ivane...neko bi pomislio da si licemer :razz:
 
E, bas tako. To cela zemjla zna. Sta go d da ti treba samo pravac Sabac. Ja kad sam trazio vrata za auto svi mi reose zovi Sabac.

A koje vlast u sapcu? Zuti? Ko bi rekao :lol:

Ivane...neko bi pomislio da si licemer :razz:

kakav licimer samo rekoh kako jeste... bem li ga demokrate su na vlasti... ima i onih koje volim i onih koje ne volim...

A ako vam trebaju delovi dodjite u Sabac ovde ima svega...al najvise za vw...:razz::razz:
 

Back
Top