Gde kupiti, naci u BG-u...?

u vaci sam koopio...u bp....ko naša km.....

osećam da će marks..ebote marx...biti tri poota skoplji ovde nego bilo gde droogde......ko trećerazredne firme....a onda će ove naše žene da se takmiče koliki će red da naprave......u kilometrima.....precenjeno i bezveze.........
 
I to sto je prosirenje njegovog carstva, eto jos jednog razloga da ne ostavljam pare tamo...
Kako stvari stoje, sto ne bude Miskovicevo bice Peconijevo ili nekog slicnog vrednog radnika.. Ni kupus vise nece na pijaci moci da se kupi od seljaka...
 
ma, nemam reči koja bljuvotina...za džep.
7215929_240x240_Front.jpg


icon10.gif
icon10.gif
 
Ako, da trendseteri navale tamo, i ostave neka lepa Bg mesta obicnim smrtnicima....
Kad ih vidim u spic cipelama na setalistima c,c,c... juris u shopping... pomozite monopolisti da uveca blago i ostavite nama vise vazduha...
 
......ko trećerazredne firme....a onda će ove naše žene da se takmiče koliki će red da naprave......u kilometrima.....precenjeno i bezveze.........

pa nasli su nam foru...odlicna reklama, jer vecina nasih devojaka se hvale samo skupo kupljenim stvarima,i eto ti direktne reklame,inace niko ne bi pominjao tamo neku jeftinu radnju...nema veze sto neke od tih stvarcica izgledaju kao iznosane krpice
 
p.s.Ja Knez Mihajlovu zaobilazim u shirooOookom luku.Ne mogu normalno da prolazim,a da me neko ne zgazi,ne gurne,...a sticajem okolnosti sam primorana tuda da prolzim svaki dan.
Kas vidim samo one ljude koji se po ceo ''bogovetni '' dan razvlache i tako opushteno bazaju,...meni se dize kosa na glavi.

Pa ima josh shetalishta ,Pobogu!



Umesto jednog trznog centra,bolje shetalishte,ali sa fency prodavnicama,....
 

Back
Top