Ko su jataci Ratka Mladica?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sonnet

Primećen član
Banovan
Poruka
826
Veliki junak i heroj Ratko Mladic ;covek kojeg traze svetske sluzbe
Prvi na listi i najtrazeniji u svetu!!

Od njega nema ni traga?

Ko su jataci Ratka Mladica odani verni ljudi njegovi vojnici;Snazni momci koji su polozili zakletve svome generalu..

Heroji i branioci
Zelim da im kazem veliko Hvala!!
 
zelim i ja da im kazem veliko hvala sto mi danas zivimo kao najveci bednici. Sto mi danas ne mozemo da putujemo gde pozelimo. Zelim i da im kazem hvala sto mi danas imamo male plate. I da im kazem hvala sto mi ne napredujemo ni u jednom pogledu...

hvala vam od srca :roll:
 
Veliki junak i heroj Ratko Mladic ;covek kojeg traze svetske sluzbe
Prvi na listi i najtrazeniji u svetu!!
Veliki junak koji se krije na planinskim pripizdinama i kome je njegovo dupe vaznije od celog naroda kojeg se zakleo da brani.

Ko su jataci Ratka Mladica odani verni ljudi njegovi vojnici;Snazni momci koji su polozili zakletve svome generalu..QUOTE]
A i kinta koju zarade od tog jatakovanja dobro dodje...
 
Posle smrti Slobodana Milosevica Haski sud ce nastojati da optuznicu za zlocinacko udruzivanje i genocid dokaze nekom drugom Srbinu zatvorenom u Tribunalu – pre svega Ratku Mladicu ili nekom Srbinu, koji ce tek biti uhapsen i kome ce biti sudeno cak i u Srbiji. Naime, ja sam u Hagu sreo nekolicinu drzavnih sluzbenika SCG, iz Tuzilastva za ratne zlocine, koji su dosli u Tribunal na obuku i po instrukcije kako da nastave progon Srba. Moze se, na osnovu onoga to sam saznao, ocekivati da ce tokom 2008. godine Tuzilastvo Tribunala u Hagu, ali i Tuzilastvo za ratne zlocine u Beogradu da podignu jos nekoliko stotina optuznica protiv Srba, koji ce biti optuzeni za genocid, odnosno za zlocinacko udruzivanje protiv covecnosti. Na tim optuznicama naci ce sve svi oni ljudi cija su imena bila pomenuta na sudskom procesu u Haskom sudu, a koje terete svi svedoci koje je Tuzilastvo dovelo u Hag. Bice to nova sudenja i u Hagu i u Beogradu, ali na bazi vec presudenih slucajeva u Tribunalu – otkrio mi je Momir Bulatovic.

Izvedeno iz Lovci na Ratka.M
 
Ajde lepo neka se zrtvuje za Srbiju sta je to Hag u odnosu na ratista koja je proso ,neka se lepo preda ,
Za svoj narod ,ako je pravi heroj nebi trebalo uopste da se krije ,ali nije taj ni prosao pored heroja ,obican komunjarski generalcic,koji se krije iza srpskog naroda.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top