ocena sajta

kovacic pedja:
ocena sajta www.kovacic.co.sr
Mislim da je ok. Šta bi se moglo još uraditi na njemo tj koje bi stranice vi još dodali.
Nije lose ali...za moj informativni sajt si rekao da nije nista posebno...a sta ocekujes od informativnog sajta...privodim kraju novi sajt i prvi yu sajt sa tom temom pa cu morati da te pitam za misljenje ali objektivno...Poz...
 
Kakav tim ljudi...e takvih sajtova imas koliko hoces na netu...ja sam sad resio da uradim nesto novo...a zasto poznavanje frontpage-a...ja mislim da ga je publisher prevazisao....
 
naš šta netreba se takmičiti kako će koja prezentacija biti pompezna i našminkana nego funkconlna.
Pročitaj knjigu ''Dizajn funkcionalnih Web strana'' od Jakob Nielsen
Ima veliki brroj program za pravljenje sajtova , ali uz poznavanje HTML-a je svejedno koji program koristiš Ali pored svega najbolji ubedljivo je dreamweaver koji nije prevaziđen . a što se tiče fronpage on je najosnovniji i najlakši i moože i on da posluži.
Kad savladaš programiranje u HTML-u i pročitaš nešto malo više literature o web dizajnu i sve to ukombinuješ onda dobiješ pravi rezultat tj prezentaciju koja će biti funkcionalna , zanimljiva za posetioce.....
Ipak nemože se svako baviti ovim poslom jer je potrebno i nešto višeod čistog znanja pravljenja sajtova.
 

Back
Top