Pozitivna kampanja: SRS

Ono ''J'' je zbog uobicajene nekulture, nepristojnosti u komunikaciji i frapantnog nepoznavanja kulture, istorije i karaktera svog sopstvenog naroda.
A kako si, svega ti, zakljucio da mi nije ni do sebe?:D
Naravno da imam empatiju prema onima koji su u goroj situaciji od mene; upravo zato ne mogu da razumem patriJote koji je nemaju, te bi da zakopaju svoj narod jos dublje.

А зашто баш "Ј", ниси ми рекао? Сметају ти они који говоре ијекавски?!?
Ја нисам ништа закључио, само претпостављам да си ти егоиста. Егоизам, односно себичност је у основи либералне идеологије. Зар ниси знао?
Ако имаш емпатију, да ли си онда да Србија брани позицију свог становништва у Српској и на Косову? Да ли си спреман да лошије живиш због тога?
 
А зашто баш "Ј", ниси ми рекао? Сметају ти они који говоре ијекавски?!?
Ја нисам ништа закључио, само претпостављам да си ти егоиста. Егоизам, односно себичност је у основи либералне идеологије. Зар ниси знао?
Ако имаш емпатију, да ли си онда да Србија брани позицију свог становништва у Српској и на Косову? Да ли си спреман да лошије живиш због тога?

Ne, ne smetaju mi.To ima veze sa pogresnim koristenjem pravopisa srpskog jezika, tako cestim medju patriJotama; evo ti GranVJ kao zivi dokaz.Batali, nema veze.

Ne, liberalizam nije egoisticna ideologija, navedi nekoliko argumenata u korist tvoje izjave, po redu vaznosti.

Vidi da ti kazem, ako ja losije zivim, losije zivi i moja supruga i moja deca, a na to nisam spreman, zao mi je.ne vidim zasto bih ja , moja supruga i moja deca, ili bilo cija supruga i bilo cija deca morali da placamo cenu frapantnih, jurodivih greska koje su napravili politicari za koje nisam glasao.
 
Ono ''J'' je zbog uobicajene nekulture, nepristojnosti u komunikaciji i frapantnog nepoznavanja kulture, istorije i karaktera svog sopstvenog naroda.
A kako si, svega ti, zakljucio da mi nije ni do sebe?:D
Naravno da imam empatiju prema onima koji su u goroj situaciji od mene; upravo zato ne mogu da razumem patriJote koji je nemaju, te bi da zakopaju svoj narod jos dublje.[/QUOTE]


Pitanje za stručnjake iz oblasti psihijatrije.
 
Budi iskren: koliko ti Ceda placa za sve to? (imas dvoje dece, pa nekako se mora zaraditi, zar ne?):lol::lol:

Ja sam sposoban da zaradim, ne brini nista.SDedim u kancelariji, komuniciram sa dobavljacima, rasporedjujem troskove, vodim racuna o radnicima, svakog 1. i 15. u mesecu, redovno, dajem naloge za plate, onda idem kuci da budem sa zenom i decom, izlazimo, setamo i tako.
Ti ocigledno nisi sposoban da zaradis ni za sebe, pa trubis prazne price umesto da se kucis i decu da pravis.
 
Ne, ne smetaju mi.To ima veze sa pogresnim koristenjem pravopisa srpskog jezika, tako cestim medju patriJotama; evo ti GranVJ kao zivi dokaz.Batali, nema veze.

Е па онда буди обавештен да Машан Станковић, посланички кандидат ЛДП, користи изразе типа "Афганистан" (еквивалентно "србски"), а богами неке придеве пише великим словом, где не треба: "Енглески језик", "Немачки тенк"... Ето, "човек" кога је ЛДП ставио на листу прави правописне грешке и то константно.
 
Ne, ne smetaju mi.To ima veze sa pogresnim koristenjem pravopisa srpskog jezika, tako cestim medju patriJotama; evo ti GranVJ kao zivi dokaz.Batali, nema veze.

Ne, liberalizam nije egoisticna ideologija, navedi nekoliko argumenata u korist tvoje izjave, po redu vaznosti.

Vidi da ti kazem, ako ja losije zivim, losije zivi i moja supruga i moja deca, a na to nisam spreman, zao mi je.ne vidim zasto bih ja , moja supruga i moja deca, ili bilo cija supruga i bilo cija deca morali da placamo cenu frapantnih, jurodivih greska koje su napravili politicari za koje nisam glasao.

Pa i ja nisam glasao za Cedu, a on mi i dalje unistava drzavu i truli omladinu. Ako ti stvarno imas decu, onda neznam kako mozes braniti jednog poznatog narkomana i dilera, koji je cak hteo droge da dozvoli.
A mozda ti je i svejedno, ako ti deca postanu narkomani, ili?:?
 
Е па онда буди обавештен да Машан Станковић, посланички кандидат ЛДП користи изразе типа "Афганистан" (еквивалентно "србски"), а богами неке придеве пише великим словом, где не треба "Енглески језик", "Немачки тенк"... Ето "човек" кога је ЛДП ставио на листу прави правописне грешке и то константно.

OK, lose je.Elementarna pismenost MORA da postoji kod javnih licnosti.Slkazem se.Ali on ne prica prazne price o Kosovu, srpskoj dusi bez kojeg nema buducnosti.Moja deca itekako imaju buducnost sa i bez Kosova, ovde ili u nekoj drugoj zemlji.
 
OK, lose je.Elementarna pismenost MORA da postoji kod javnih licnosti.Slkazem se.Ali on ne prica prazne price o Kosovu, srpskoj dusi bez kojeg nema buducnosti.Moja deca itekako imaju buducnost sa i bez Kosova, ovde ili u nekoj drugoj zemlji.

аааа... мора фамозно "али" и кад се призна грешка...
Значи, њему прашташ неписменост:lol:
Самим тим си смешан кад некоме другоме исто замераш и ругаш се :wink:

ovde ili u nekoj drugoj zemlji.

Ето, можете и емигрирати. И чему онда секирација?
 
Pa i ja nisam glasao za Cedu, a on mi i dalje unistava drzavu i truli omladinu. Ako ti stvarno imas decu, onda neznam kako mozes braniti jednog poznatog narkomana i dilera, koji je cak hteo droge da dozvoli.
A mozda ti je i svejedno, ako ti deca postanu narkomani, ili?:?

GranVJ, idemo polako.Drzavu NIJE upropastio Ceda, jer nema dovoljno uticaja da tako nesto uradi cak ni kad bi hteo.Drzavu su upropastili oni koju su bili na vlasti do 2000.Milsim da je to vise nego jasno i da nema potrebe da pricamo o tome.
Sto se droga tice, u Holandiji su lake droge legalizovane, a na ulicama ima automata sa spricevima i kondomima.And guess what?Promet i broj narkomana je smanjen.Jednostavna psihologija: ljudi vole ono sto je zabranjeno i nedostupno; omoguci ima da do toga dodju legalno, i oduzeo si im car.

Zamolio bih te da ne pravis opsake o mojoj deci, osetljiv sam na njih, pa cisto da se ne bi svadjali ti i ja.
 
аааа... мора фамозно "али" и кад се призна грешка...
Значи, њему прашташ неписменост:lol:
Самим тим си смешан кад некоме другоме исто замераш и ругаш се :wink:

Vidi, ako neko trubi o tome kako je veliki Srbin, poginuo bi za Kosovo itd., onda ocekujem da bude bar elementarno upoznat sa ukupnim korpusom svog naroda.Inace izgleda neozbiljno i smesno.

Ето, можете и емигрирати. И чему онда секирација?

Pa eto, volimo ovu zemlju, pa smo ovde.Sto nikako ne znaci da cemo biti ovde ako se stvari pogorsaju.
 
Vidi, ako neko trubi o tome kako je veliki Srbin, poginuo bi za Kosovo itd., onda ocekujem da bude bar elementarno upoznat sa ukupnim korpusom svog naroda.Inace izgleda neozbiljno i smesno.

А не очекујеш од некога ко жели да поправља Србију то исто?
Уосталом, исти Машан рече више пута да је језик жива ствар. Ако може "хејтује", онда може и "мислијо", а може и "Афганистан":lol:
 
Kojim tacno delima?nemoj da sad pocnemo da pricamo o delima drugih.
Da, naravno da cu ja da procenjujem sta je upropascavanje Srbije; necu valjda da cekam da mi valst to kaze?Geldas kako zivis, i znas da li se drzava upropastava ili se popravlja.
 

Back
Top