Osecaj odbacenosti

Da i ja se upravo sad tako osecam, i ne samo sada, tako se osecam vec par meseci... i samo bi volela da znam kada ce doci dan, kad cu se probuditi nasmejana... :cry: :(

P.S. Ali ko zna zasto je to tako, ja se nadam boljem... :wink: i nikad ne odustajem, NIKAD...
 
danguba:
Alexandra9:
welcome to my world...

Nista ne brini, nisu svi okrenuli ledja, cini ti se samo...

ma,jesu,skoro svi.a oni koji nisu,do njih ti nije ni stalo.welcome to my world too.mada,naravno,

"mene ne zanima dal nekog zanimam..."

Sa takvim stavom si se vec pozdravila od zivota... Najlakse je tako poceti razmisljati i pustiti da te reka nosi gde hoce...
 
ma ne !
nije to poenta
suprotno je upravo!
ja samo hocu da kazem da se ne obazirem previse na takve ljude koji se ponasaju prema tebi odvratno(pogotovo:dvolicno) i na depresiju koju izaziva osecaj odbacenosti,nego da nadjem nekog ko mi je stvarno soulmate
e a sad sto ja cesto jedno mislim a drugo kazem... :roll:

i,da,ja sam zensko :D
 
al mi se promenilo raspolozenje. I to sve zbog mog soulmatea (soulmateice) koja me u svemu kapira, i podrzava, a i ja nju. Radim na tome da mi uskoro bude i vishe od toga a ako ne upali...... :oops: :roll: :roll: :evil:
 
danguba:
ma ne !
nije to poenta
suprotno je upravo!
ja samo hocu da kazem da se ne obazirem previse na takve ljude koji se ponasaju prema tebi odvratno(pogotovo:dvolicno) i na depresiju koju izaziva osecaj odbacenosti,nego da nadjem nekog ko mi je stvarno soulmate
e a sad sto ja cesto jedno mislim a drugo kazem... :roll:

i,da,ja sam zensko :D
ispravljeno... 8)
 
Aloooooo!!!!!
Ja sam sa 12 trenirala za reprezentaciju jedne zemlje,sa 15 lezala u bolnici na granici zivota i smrti u L.A.-u bez igde ikoga!U 16 dozivela pravi sok-nikada vise necu skakati padobranom!
U 17 bezala od stvarnosti!
U 18 podigla sve pare iz banke i sad se zajebavam i ponekad kukam nad sudbinom!E sad sa 19 se mlatim oko faxa!Ma mislim da covek svu srecu koju je oziveo placa bolom jer valjda uvek mora da bude 50:50! :evil:
 
Miss_worms:
Aloooooo!!!!!
Ja sam sa 12 trenirala za reprezentaciju jedne zemlje,sa 15 lezala u bolnici na granici zivota i smrti u L.A.-u bez igde ikoga!U 16 dozivela pravi sok-nikada vise necu skakati padobranom!
U 17 bezala od stvarnosti!
U 18 podigla sve pare iz banke i sad se * i ponekad kukam nad sudbinom!E sad sa 19 se mlatim oko faxa!Ma mislim da covek svu srecu koju je oziveo placa bolom jer valjda uvek mora da bude 50:50! :evil:

Ne uvek! :D
 
propao:
DA li nekada imate osecaj da vam je ceo svet okrenuo ledja? kada vam se to desava. ja se upravo sada tako osecam zbog mnogih stvari ali najvise zbog vremena
Naravno,pa to je normalno,to je tkzv.'zuta minuta'.Milsim da to imamo svo,dodje tako,bude i prodje.Mene kad to uhvati,ja odem prosetam pored reke razmisljam o zivotnoj filozfiji........i onda se vratim u normalan svet kao nova :lol: [/b][/i]
 
Extreme_Girl:
Miss_worms:
Aloooooo!!!!!
Ja sam sa 12 trenirala za reprezentaciju jedne zemlje,sa 15 lezala u bolnici na granici zivota i smrti u L.A.-u bez igde ikoga!U 16 dozivela pravi sok-nikada vise necu skakati padobranom!
U 17 bezala od stvarnosti!
U 18 podigla sve pare iz banke i sad se * i ponekad kukam nad sudbinom!E sad sa 19 se mlatim oko faxa!Ma mislim da covek svu srecu koju je oziveo placa bolom jer valjda uvek mora da bude 50:50! :evil:

Ne uvek! :D
A kad si u Italiji vristala kad sam ja dobila 1. a ti 3. poziciju,ili kad sam ja bila u bolnici...Mislis li i dalje isto?
 
Miss_worms:
Extreme_Girl:
Miss_worms:
Aloooooo!!!!!
Ja sam sa 12 trenirala za reprezentaciju jedne zemlje,sa 15 lezala u bolnici na granici zivota i smrti u L.A.-u bez igde ikoga!U 16 dozivela pravi sok-nikada vise necu skakati padobranom!
U 17 bezala od stvarnosti!
U 18 podigla sve pare iz banke i sad se * i ponekad kukam nad sudbinom!E sad sa 19 se mlatim oko faxa!Ma mislim da covek svu srecu koju je oziveo placa bolom jer valjda uvek mora da bude 50:50! :evil:

Ne uvek! :D
A kad si u Italiji vristala kad sam ja dobila 1. a ti 3. poziciju,ili kad sam ja bila u bolnici...Mislis li i dalje isto?

sORRY.... :wink:
 

Back
Top