Metrosexualci!!!

Devojke, da li vam se više sviđaju metrosexualci?

  • 1. DA...

  • 2. NE...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Difovac Zr

Primećen član
Poruka
637
Šta prvo pomislite kada čujete reč metrosexualac? Da ima veze sa sexualnim opredeljenjem?
E pa to nije tačno...
Taj naziv se koristi za one muškarce koji brinu o svojoj lepoti, ali baš...
Da li imate nešto protiv toga?
Ja lično nemam, pošto i ja poklanjam dosta pažnje svom izgledu...čupam malo obrve, depiliram stomak, brijem se ispod pazuha...
Gde god se danas okrenete videćete bar jednog... ;)
 
pa dobro ti i nisi toliko,kakvih ima....ti makar ne lakiras nokte...
ne volim metrosexualce,kao sto ne volim ni zapustene muskarce,volim samo 'zlatnu sredinu' - tusiraju se redovno,ali ne mazu mleko za zatezanje tela....
fudbalere p r e z i r e m. oni su mi sinonim za nafuranost,uobrazenost,glupost,"plitkost"....naravno da nisu svi takvi,ali generalno,jesu...
 
Могу да схватим да су и мушкарци постали оптерећени изгледом, доста дуго су и одолевали искушењима потрошачког друштва. Али не могу да схватим одакле потреба да се декларишу као ти метросексуалци. :?

Као, еј види, мушкарци које се улепшавају се зову метросексуалци, и ја се улепшавам, значи и ја сам метросексуалац, хајде да се похвалим свима. :|

A како се зову жене које не воде рачуна о свом изгледу? :lol:
 
Могу да схватим да су и мушкарци постали оптерећени изгледом, доста дуго су и одолевали искушењима потрошачког друштва. Али не могу да схватим одакле потреба да се декларишу као ти метросексуалци. :?

Као, еј види, мушкарци које се улепшавају се зову метросексуалци, и ја се улепшавам, значи и ја сам метросексуалац, хајде да се похвалим свима. :|

A како се зову жене које не воде рачуна о свом изгледу? :lol:

Зову се фенсерке.
То сам јуче чуо од једне тинејџерке. Каже: ''У нашем разреду су све фенсерке, осим Сање и мене. Ми смо металке.''
 
Sta je to metropolit?
e to bi bil zanimljiv pitanje...
a metro trt mrt...hmm...delim misljenje sa storm...budi to sto si...mnogo mi deluje mangupirajuce to isticanje cinjenice da ako se ulepsavas spadas u tu kategoriju...
 
grozno
Ko jos zeli momka koji vodi racuna vise o izgledu nego bilo cemu...A Zrenjanin ih jeste pun...sve sami mamini i tatini uobrazeni sinovi...Fuuujj:???:
Jos mi samo treba momak da sa mnom prica o kozmetickim tretmanima...Ziveli normalni momci:):):)
 
Metroseksualci, ciji je najpoznatiji predstavnik Dejvid Bekam, odlaze u istoriju, a na scenu stupaju heteropolitanci

Izgleda da metroseksualci odlaze u istoriju, a na njihovo mesto dolaze novi muskarci nazvani heteropolitanci. Oni su urbani, heteroseksualni, muzevni, ugladjeni i nenametljivi.

Dok metroseksualci, ciji je najpoznatiji predstavnik fudbaler Dejvid Bekam, privlace paznju ekstravagantnim izgledom, heteropolitanci to ne cine. Dok, na primer, Bekam redovno obilazi kozmeticke, frizerske i pedikerske salone, luduje za markiranom odecom i asesoarima, lakira nokte i nosi briljantne mindjuse, pravi heteropolitanac od svega toga zazire. Medjutim, oni zbog toga nisu manje zanimljivi zenama, naprotiv - oni su im neodoljivi.

Razlike

Za razliku od metroseksualca, heteropolitanac u kupatilu nema policu punu skupih kozmetickih preparata i ne uzbudjuje se kada primeti bore oko ociju. Takodje, novom muskarcu ne smetaju sopstvene dlake na grudima, sto je metroseksualcu odvratno. Dok ce metroseksualac izlaziti na moderna mesta i osvajati zene, heteropolitanac ce radije u svom domu provesti mirno vece s porodicom ili devojkom.

Predstavnici ove nove kategorije muskaraca u svetu sporta su fudbaler Tijeri Anri, fudbalski trener Zoze Murinjo i kosarkas Majkl Dzordan, dok su "novim muskarcima" iz sveta filma proglaseni glumci Dzordz Kluni, Bred Pit, Klajv Oven i Danijel Krejg.

Casopis "Mens helt" proglasio je heteropolitance novim zlatnim rudnikom za brojne reklamne kampanje koje su u lovu na "anti-Bekam" muskarce. To nije slucajno, buduci da je jedno istrazivanje pokazalo da ce heteropolitanci do 2011. godine potrositi vrtoglave svote novca na fitnes, razlicite tehnoloske novotarije, skupu, ali nimalo nakaradnu odecu, opremanje stana i putovanja.

Eto, ode Bekam u istoriju!!! GLASAM ZA HETEROPOLITANCE!
 
I ja... i za svakog drugog -alca koji naidje posle njega... Bas mi se svidja taj novi trend da i muskarce tretiraju kao komad mesa koje treba odrzavati i obradjivati ... sve mi se to svidja... sto samo zene da budu na sajmu stoke...
 
Reklamokratija: juče metrosexualci, sutra ti novi, prekosutra će reći da su gey muškarci idealni životni sapatnici za svaku ženu i primer muževnosti, nakon njih slede mafiozo napolitanci... Ja čekam da balkanosexualci budu u trendu, da kawam nešto sezonu il dve, pa da mogu da se na miru povučem u penziju, posvetim šahu i boćanju, podignem vinograd, možda i voćnjak.

I ako neko pita ko je glasao za metro, ja sam. Imam dubok glas i dlakav sam, definitivno nisam devojčica - ali mi bilo glupo da se svi ograđuju od njih, kao od gubavaca. Možda malo preteruju u nekom pogledu, gledano iz nemetrosexualne perspektive, inače ljudi ko ljudi. Dok mi ne šprica parfem u lice ne smeta.
 
Samo ne znam što ovde svi kao pričaju da ih ne vole? Devojke obožavaju takve, samo se motaju oko njih, pričaju kako su lepi, imaju lepo oblikovane obrve...koliko drugarica kaže za momke da vole da vide muškarca sa lepo oblikovanim obrvama...
 

Back
Top