Velicine....

budca

Zainteresovan član
Poruka
238
Upravo sam procitao 'zenski kutak' i video jednu zanimljivu temu,malo kradem :lol:,mada necu toliko..
Nego da skratim,naime zenama je stalo da znaju koliki
nam je 'alat' ali da to nekako sami kazemo,tj. da se one mnogo ne bi mucile i pri tom da ih ne lazemo.
Sta je to u stvari idealna velicina 'alata' da bi i 'zanat' bio zanat,da znam da to toliko i ne zavisi od velicine ali i ona je bitna,zar ne.
da li postoji nacin da zena sama nauci kako da kontrolise odredjenu grupu misica kako bi uzivanje dostiglo odredjeni nivo-vrhunac recimo a ne da joj treba tamo nekih 20cm,kojih malo ko i ima,koje svaka i ne moze da stavi tamo gde mu je mesto,i posle se zali kako je bol ubi i kako ne moze da izdrzi vise od jednog sex-a za redom...
 
Pazi tebra dobra tema nego mnogo ima pacenica kopje se bas za to interesuju evo ovde u Bizmarku prvo te pita jel si bogat imasli devojku i kolikitije mamu su si jjjjjbbbaaaallleeee ali lepe nisu mnogo bolesne al se zdravo jebu nije u pitanju koliki ti je nego kako ga koristis to je nesto najbitnije i predigra masaza razgibavanje po krevetu opipavanje terena pa malo da se podmazze pa onda ide u voz kroz tunel i to onaj ekspres pa posle neka ne bude zadovoljna pa ima na kolena da te moli za jos samo predigra mu jezakon.
 
Idealna velicina ne postoji...ona je u glavi (gornjoj 8) ) oba partnera
S obzirom da je vagina duzine od 8- 10 cm, eto ti odgovora da priche o idealnih 20 cm nemaju osnovu (osim vizuelne)
 
Shizi:
Idealna velicina ne postoji...ona je u glavi (gornjoj 8) ) oba partnera
S obzirom da je vagina duzine od 8- 10 cm, eto ti odgovora da priche o idealnih 20 cm nemaju osnovu (osim vizuelne)
-8-10 prosek, 12-14 takodje prosek,nesto veci....kao sto neko rece"ne mogu da razumem zensku potrebu za dugim udom,da mogu da ga podele na 2 pa i nekako..." :lol: :lol:
 
Momci,
mislim da bi se svi trebali da zauzmemo za to da mi pocnemo da curama nabijamo komplekse zato sto je njima velika. :idea:
Dakle, od sad ako se negdje spomene velicna muskog organa, samo napomenuti kako je nama kad se naklatimo, a dole te nema sta stegnuti :!: :D
 
Stvarno mi je muka od tih maloumnih preglabanja :?
Jbt velicina, pa velicina :lol:
Kompleksi :roll: Optereceni ste svojim k.....
:roll: A te "rasirene" mogu biti samo one sa z.stanice, ipak svako vece musterije :lol:
I`m satisfy 8)
 
Pa onda i ne znate da bar 70% zena nisu uske onoliko koliko bi to muskarcima prijalo.
Jednom je neka napisala u novinama kako je dopustila decku da je u guzu i on od tad nije htio nigdje drugdje. Zasto?
Odgovor redakcije je bio:
1. vjerovatno mu je tu uze i prijatnije
2. ako nije pod 1) ocekuj da te pocne pod pazuh, u uvo, u nos ... :D
 
ma riknu cim vide....kad uhvate...nepustaju....kad joj stavim ruku na nabrekle farmerke...izbezume se...ko kaze da nema veze velicina? pa mozak im odlepi! nevidi me vise! ja nepostojim za nju....ja ga samo "dovodim"kod nje...pa je samnom dobra...zato, bez mnogo kenjanja... 8)
 
forestgump2004:
Momci,
mislim da bi se svi trebali da zauzmemo za to da mi pocnemo da curama nabijamo komplekse zato sto je njima velika. :idea:
Dakle, od sad ako se negdje spomene velicna muskog organa, samo napomenuti kako je nama kad se naklatimo, a dole te nema sta stegnuti :!: :D
foreste.. mislim da ce to biti idealno resenje,treba imreci da ga stegnu :D pa makar ja :oops: (puko)
 
budca:
forestgump2004:
Momci,
mislim da bi se svi trebali da zauzmemo za to da mi pocnemo da curama nabijamo komplekse zato sto je njima velika. :idea:
Dakle, od sad ako se negdje spomene velicna muskog organa, samo napomenuti kako je nama kad se naklatimo, a dole te nema sta stegnuti :!: :D
foreste.. mislim da ce to biti idealno resenje,treba imreci da ga stegnu :D pa makar ja :oops: (puko)

Pa da, napad je najbolja odbrana, kada je u pitanju duzina (ili dubina i sirina) polnog organa :wink:
 
e sad...posto vec iskreno pricate na ovu temu...i tek sam sad shvatila da 14 i po cm i nije bas malo...jel tako....posto kad sam videla da su neke devojke napisale da im decko ima 19...bas sam pomislila da je to kod vecine,mada mislim da lazu.....inece mene uopste ne privlaci veliki...pa pobogu iz prakticnih razloga....pa momci,zasto slobodno ne napisete koliki am je...pa da vidimo koji je to prosek u velicini...ako ne trazim puno...a trazim
 

Back
Top