TALMUD - gde ga mogu pronaci

Ne znam da li negde mozes da ga downloadujes ali predpostavljam da mozes da odes do jevrejske opstine ili do sinagoge pa da te oni posavetuju gde da nabavis....

Izgleda da je jedino to preostalo - to je izgleda jedina knjiga koja se nemoze pronaci na netu.
A ako odem u jevrejsku opstinu gotovo sigurno ce mi je ponuditi na jevrejskom ;-), kao da arapu das sveto pismo u prevodu sinoda srpske pravoslavne crkve ;-))))
 
Izgleda da je jedino to preostalo - to je izgleda jedina knjiga koja se nemoze pronaci na netu.
A ako odem u jevrejsku opstinu gotovo sigurno ce mi je ponuditi na jevrejskom ;-), kao da arapu das sveto pismo u prevodu sinoda srpske pravoslavne crkve ;-))))

ponudice ti je na hebrejskom, a i u prevodu naravno...normalno bi trebali da imaju...daklem trazi u sinagogi...i svaku svetu knjigu, normalno, imas na svim svetskim jezicima...sad ako nema na srpskom hhhh...smejacu se....
 
Neznam ja licno mislim da je '' perfeks '' bolje resenje... salim se naravno...

Mislim da bi mogao da procitas i protokole sionskih mudraca. Cisto da bi ti bilo jasnije to sto u talmudu pise... Ja sam citao i jedno i drugo. Talmud imas u svakoj vecoj biblioteci, a protokole mozes naci na netu...
 

Slične teme


Back
Top