pomoooooc

U

uplasena

Gost
Zaista mi treba neciji savet.Naime,menstruacija mi kasni 5 dana(nisam trudna nema sanse za to), a inace mi NIKAD ne kasni.Ne znam da li moze sa tim u vezi da bude to sto nisam imala stolicu vec 4 dana, sto je za mene izuzetno cudno jer inace imam vrlo brz metabolizam.Osecam se kao da mi je ceo stomak nekako "zakrcen" i boli me!Zaista ne znam kome da se obratim za pomoc i sta da radim?
 
Malo se poremetio ciklus nista strasno,kako nam se menjaju vremenski uslovi nije ni cudno.
Ti gledaj da dobijes stolicu,uzmi caj od suvih sljiva,mekinje,kafu...znaci sve to hoce da izazove stolicu,probaj prirodnim putem.Stomak ti je sigurno naduven i zbog toga ali i zbog skorijeg dobitka.
Ako ne budes imala stolicu jos 2,3 dana onda postoje lekovi za to.
 
uplasena:
Zaista mi treba neciji savet.Naime,menstruacija mi kasni 5 dana(nisam trudna nema sanse za to), a inace mi NIKAD ne kasni.Ne znam da li moze sa tim u vezi da bude to sto nisam imala stolicu vec 4 dana, sto je za mene izuzetno cudno jer inace imam vrlo brz metabolizam.Osecam se kao da mi je ceo stomak nekako "zakrcen" i boli me!Zaista ne znam kome da se obratim za pomoc i sta da radim?
Ginekolog...a u ekstremnim slucajevima obrati se meni...pa cemo to da sredimo... :wink:
 

Back
Top