Agencija Politikum:Stavovi gradjana Srbije o najtešnjim vezama sa Rusijom

O meni ne govori nista, vec o narodu i politicarima koji ponovo biraju pogresnu opciju, iako je dokazano da nas je Rusija izdala svaki put kad nam je bila najpotrebnija, kroz nasu istoriju.Ove patriJote koje su polupismene i apsolutno ne ponaju istoriju svog naroda, nema potrebe da zalaju na ovo.
Da li ti znas sta je izbalansirana spoljna politika?
 
O meni ne govori nista, vec o narodu i politicarima koji ponovo biraju pogresnu opciju, iako je dokazano da nas je Rusija izdala svaki put kad nam je bila najpotrebnija, kroz nasu istoriju.Ove patriJote koje su polupismene i apsolutno ne ponaju istoriju svog naroda, nema potrebe da zalaju na ovo.

A objasni mi sta su ti, u koje se kune LDP nekada uradili za nas??? Posle 5. oktobra je bilo price sada cemo lakse...al' ono u stvari isto....samo su skinuli sankcije da mozemo da radimo....kako su oni nama pomogli...danas i dalje neka uslovljavanja, uradite ovo, uradite ono...ako to bude tako onda cemo mi vama....
 
samo glup covek , izrazito glup , moze da kaze da je rusija protiv srbije.

Danasnja srpska drzava postoji zahvaljujuci Rusiji. I srpski narod .

Jer u doba najcrnjeg mraka 15 i 16 veka kada su sve nase crkve i crkvene knjige unistene, nasa vera i nacija su se odrzale zahvaljujuci rusiji . Zahvaljujuci tome sto je Rusija poslala crkvene knjige za nase srpske svestenike iz kojih bi se obrazovali, crkveno uzdizali i odrzavali pravoslavlje medu nasim narodom i pripadnost srpstvu.

Zatim kada je poceo prvi srpski ustanak Rusija je objavila rat turskoj i pomagala nas u oruzju i novcu . Prvi srpski ustanak je propao kada je Napoleon napao Rusiju, te ona nas zbog toga nije mogla braniti od Turaka.

Drugi srpski ustanak je takodje poceo pod podrskom i uz patronat rusije.

Srpsko-turski ratovi su takodje poceli pod patronatom Rusije i Rusija je takodje u to vreme ratovala sa turskom.

Na Berlinskom kongresu nezavisnost Srbije je izborila Rusija.

Prvi balkanski rat tj savez Srbije Bugarske i Grcke protiv Turske je napravljen pod patronatom Rusije

Kada su 1914. godine Austrougarska i Nemacka objavile rat Srbiji, Rusija je objavila rat Austrougarskoj i Nemackoj da zastiti Srbiju!

3 miliona Rusa je poginulo u prvom svetskom ratu braneci posredno Srbiju! Jer da Rusija nije objavila rat Nemcima , te njihove divizije koje su bile vezane na frontu prema Rusiji, bile bi poslane na Srbiju i mi bi bili unisteni.

No glupi izdajnici takve stvari nikada nece moci da razumeju i shvate.
 
samo glup covek , izrazito glup , moze da kaze da je rusija protiv srbije.

Danasnja srpska drzava postoji zahvaljujuci Rusiji. I srpski narod .

Jer u doba najcrnjeg mraka 15 i 16 veka kada su sve nase crkve i crkvene knjige unistene, nasa vera i nacija su se odrzale zahvaljujuci rusiji . Zahvaljujuci tome sto je Rusija poslala crkvene knjige za nase srpske svestenike iz kojih bi se obrazovali, crkveno uzdizali i odrzavali pravoslavlje medu nasim narodom i pripadnost srpstvu.

Zatim kada je poceo prvi srpski ustanak Rusija je objavila rat turskoj i pomagala nas u oruzju i novcu . Prvi srpski ustanak je propao kada je Napoleon napao Rusiju, te ona nas zbog toga nije mogla braniti od Turaka.

Drugi srpski ustanak je takodje poceo pod podrskom i uz patronat rusije.
Srpsko-turski ratovi su takodje poceli pod patronatom Rusije i Rusija je takodje u to vreme ratovala sa turskom.

Na Berlinskom kongresu nezavisnost Srbije je izborila Rusija.

Prvi balkanski rat tj savez Srbije Bugarske i Grcke protiv Turske je napravljen pod patronatom RusijeKada su 1914. godine Austrougarska i Nemacka objavile rat Srbiji, Rusija je objavila rat Austrougarskoj i Nemackoj da zastiti Srbiju!

3 miliona Rusa je poginulo u prvom svetskom ratu braneci posredno Srbiju! Jer da Rusija nije objavila rat Nemcima , te njihove divizije koje su bile vezane na frontu prema Rusiji, bile bi poslane na Srbiju i mi bi bili unisteni.

No glupi izdajnici takve stvari nikada nece moci da razumeju i shvate.


Bravo, Jerry, ni ja se ne bih preciznije izrazio.Utuvi sebi u tu tintaru, da je to Rusija radila jedino i iskljucivo zbog SVOJIH INTERESA.: otvaranje drugog fronta, olaksavanje pritiska Turske na bedno naoruzanu i nedisciplinovanu rusku armiju, a sasvim sigurno nije objavila rat Nemackoj zbog male i beznacajne Srbije, nego zbog zastite svojih interesa u istocnoj Evropi.Kakav ignorant, sacuvaj boze.
 
cek zar niste srbima obecavali 2000te plate od preko 1000 maraka i ukidanje viza? sta bi sa time lopovcine?

ja nisam nista obecavao, tako da nemoj mene da vredjas, pajseru radikalski.Za pare mora da se RADI, konju, ne po srpski da se dzabalebari i bezi s posla.Niko nije obecavao plate od 1000 maraka dan posle 5. oktobra, nego je to bila projekcija koja bi mogla da se ostvari tokom vise godina, zbog unistene privrede i opljackane drzave, koju su opljackali ovi tvoji lopovi i zlocinci.
 

Back
Top