Muzicari sa Krstarice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kakav god da je text i sve to....ti rifovi su stvaaaaaarno najbolji8-)

Cuo sam mnoge koji kazu da je metalika najbolja hevi metal grupa.
1. METALIKA nije hevi metal grupa, metalika nije ni rok grupa, ni hard rok, ni nista "heavy hard", metalika je pop grupa, "obucena" u rok uniformu, isto kao kad bi se transvestit obuko u suprotan pol i promijenio glas - opet bi ostao to sto je.

2. Isti ti ljudi koji mi to kazu (to da je najbolja grupa), nazalost (njihovu ili moju?) neznaju nijednu pjesmu od metalike.

ovo nema veze sa tom tvojom pesmom, al kazem cisto onako.
 
Hvala... :D
Ovde sam se vec malo potrudio... Jednio sam trebao napraviti malo kompleksniji ritam sto se tice bubnjeva... Mada, iskreno mrzelo me...
Inace, hvala jos jednom :mrgreen:
-------------------------------
Update:
Znaci ovde sam ja svirao bass i gitaru... ostale je uradjeno preko programa.

Trebao si ubacit kakvu solazicu finu kratku al dinamitnu sa distortion, cisto da razbije "kisan dan" na koji me asocira melodija. Zapravo, kisa asocira na melodiju, a ne melodija na kisu, izvini. Meni se jako svidja, volim ove ovakve stvari. Dobro si podesio zvuk..
 
Trebao si ubacit kakvu solazicu finu kratku al dinamitnu sa distortion, cisto da razbije "kisan dan" na koji me asocira melodija. Zapravo, kisa asocira na melodiju, a ne melodija na kisu, izvini. Meni se jako svidja, volim ove ovakve stvari. Dobro si podesio zvuk..

Znam, slazem se ali me mrzelo da podesavam output... moralo je to da se uskladi a ja sam ga ipak radio sto bi se reklo "na briznu"... :D

Jesi li bubnjeve ubacio preko nekog softvera?

Jesam... Fruity Loops. :D
 
@upadljivo_tih_
Da znas da podseca na kisne dane... :D Inace mi najvise leze ovakve stvari...

Prije bi reko da kisa podsjeca na nesto na sto podsjeca i ova melodija, al da melodija na isto to podsjeca mnogo bolje nego kisa. Cilj muzike i jeste da obasja covjekovu psihy, a posto je covjek tako nestabilan da cak i vremenske nepogode mogu da uticu na njegovu dusu, da ga "promijene", onda je ova melodija nesto sto bi trebalo da izazove "ogromnu ogromnu kisu" koja bi jos jace asocirala na ono na sto asocira kisa. A kisa asocira na... e kad bi ja znao na sta me asocira i kisa i zasto mi budi neke i prijatne i neprijatne emocije, onda bi bio genijalac:)
 
E to. U tome i jeste char psihe... Sve je ljudska asocijacija...

nIsaM shVaTio?

inace, da objasnim: nekad su asocijacije nesvesne, pa onda cesto neznas "samu asocijaciju", al znas da ti nesto pada na um. Nekad te nesto podsjeti na nesto sto mislis da nema veze sa tim necim, ... itd. Nesvesnost. Nekad ti nesto prija, a neznas zasto, nekad znas itd.
 
nIsaM shVaTio?

inace, da objasnim: nekad su asocijacije nesvesne, pa onda cesto neznas "samu asocijaciju", al znas da ti nesto pada na um. Nekad te nesto podsjeti na nesto sto mislis da nema veze sa tim necim, ... itd. Nesvesnost. Nekad ti nesto prija, a neznas zasto, nekad znas itd.

Pa da... i dalje spada u asocijaciju... nije bitno dal' je svesna ili podsvesna... asocira te na nesto...

Nego, jel' neko nesto kacio dok nisam bio tu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top