Bićeš moja!

Taisa

Domaćin
Poruka
3.239
Da li vredi biti uporan i koliko se to isplati?

Jedan moj drug se tako oženio najlepšom devojkom u njegovom mestu. Danas je nažalost vara.

Da li je takav poduhvat samopotvrđivanje, sujeta zbog odbijanja ili zaista ljubav?
 
Mislim da je kreten ako je ne voli, pa makar se sto puta nakašljavao i treptao. Baš je lepo kad si nečiji, A, TAJ TE VOLI i reši, bićeš moja (ljubav) do kraja života.

Mislim da ste se razbežali?! :D
 
Da li vredi biti uporan i koliko se to isplati?

Jedan moj drug se tako oženio najlepšom devojkom u njegovom mestu. Danas je nažalost vara.

Da li je takav poduhvat samopotvrđivanje, sujeta zbog odbijanja ili zaista ljubav?

Ne, to je bar u mom sluchaju: :Tezi put je bolji, izadjesh sa lekcijom, a usput i nadjesh svoju srecu"
Lakshim putem omogucavash sebi da stojish u mestu , na neki nachin bezeci id sopstvenih problema. I onda se svede sve na jedno pitanje. A to je vreme. Da li imamo dovoljno vremena na ovoj planeti da bi ga zaludno troshili na lakshe puteve?

Ps. nisam videla da je izmenjen post. Nadam se da cesh shvatiti shta sam htela da kazem, iako naizgled lichi kao da sam promashila temu...

Poenta: Vredi se boriti za ono shto zelish, ali put za to je tezak. Ali pre nego shto krenesh u borbu, preizpitaj svoje ciljeve (da li su ok, i da li ce ti se odbiti o glavu)....
 

Back
Top