PMS

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
U vezi smo 7 mjeseci i do sada nije bilo ovako drasticnih dana. Danas nije htjela ni da me pogleda, a kamoli sta drugo, kada sam je pitao da se prosetamo, odemo na kolace rekla je da nema svrhe, nije zeljela da bude sa mnom ni 5 minuta... Kada sam je pitao sta je problem ona je rekla-nista, ali u smislu da ipak nesto postoji, ugasila je mobilni... Cak sam joj se i izvinio za ne znam ni sam sta, a kada sam joj rekao koliko mi znaci, samo mi je odgovorila dami ne vjeruje... Sad se uzasno osjecam jer iako znam za sve psihicke probleme kroz koje zena prolazi u ovom periodu ipak ne mogu sebi da objasnim ovakvu odbojnost... Sto rece drug, najkriticniji momenat u vezi je svaki PMS.
 
e pa tu ti je greska bato!
Sad ce ti sinnke pojasni, cim se pojavi na forumu...
Dok on ne dodje: mojne si papucar, vidis da riba pravi uvertiru...i gde si cuo da sve treba da bude glatko 7 meseci...krece monotonija kod zena...mi tu monotoniju mozda i ne osecamo, ali one UVEK
 
e pa tu ti je greska bato!
Sad ce ti sinnke pojasni, cim se pojavi na forumu...
Dok on ne dodje: mojne si papucar, vidis da riba pravi uvertiru...i gde si cuo da sve treba da bude glatko 7 meseci...krece monotonija kod zena...mi tu monotoniju mozda i ne osecamo, ali one UVEK

Aj i to da bude objasnjenje ali juce je sve bilo extra, a danas zaokret od 180 stepeni.
 
U vezi smo 7 mjeseci i do sada nije bilo ovako drasticnih dana. Danas nije htjela ni da me pogleda, a kamoli sta drugo, kada sam je pitao da se prosetamo, odemo na kolace rekla je da nema svrhe, nije zeljela da bude sa mnom ni 5 minuta... Kada sam je pitao sta je problem ona je rekla-nista, ali u smislu da ipak nesto postoji, ugasila je mobilni... Cak sam joj se i izvinio za ne znam ni sam sta, a kada sam joj rekao koliko mi znaci, samo mi je odgovorila dami ne vjeruje... Sad se uzasno osjecam jer iako znam za sve psihicke probleme kroz koje zena prolazi u ovom periodu ipak ne mogu sebi da objasnim ovakvu odbojnost... Sto rece drug, najkriticniji momenat u vezi je svaki PMS.


Ви сте у вези 7 месеци а она тек сад има ПМС???
 
Naravno da ne, ali prije nije bilo tako drsticno. Bilo je plakanja, nervoze i slicnog ali nikada da je ovako odbojno reagovala prema meni.


Па онда се запитај зашто и да ли је уопште то разлог.

Мислим, ПМС делује тако да понекад не можеш да се контролишеш, али не и тако да радиш нешто што иначе, осталих дана, не би...
 
moreee....sve je tu meni neuravnotezeno....zamisli da moras da zivis sa zenom koja na svakih mesec dana ima 5 dana ludila zbog pms-a...i to ludilo leci na tebi...ja opet kazem sa najboljom namerom: ispao si smoklja zbog nekih glupih izvinjavanja, a ni sam ne znas zasto si se izvinjavao...da si se povukao, da je nisi zvao, da si odrzao stav "baje na visini" (iako se mozda nisi u tom trenutku osecao tako), onda bi i ona MOZDA zacvilela nezno, kao gugutkica...
ovo sve ako ste mlad par...a mislim da jeste...ovo sve ne vazi za one iskusne kao npr. Helle :)...(nista licno, nego kad smo vec u sistemu)
 
moreee....sve je tu meni neuravnotezeno....zamisli da moras da zivis sa zenom koja na svakih mesec dana ima 5 dana ludila zbog pms-a...i to ludilo leci na tebi...ja opet kazem sa najboljom namerom: ispao si smoklja zbog nekih glupih izvinjavanja, a ni sam ne znas zasto si se izvinjavao...da si se povukao, da je nisi zvao, da si odrzao stav "baje na visini" (iako se mozda nisi u tom trenutku osecao tako), onda bi i ona MOZDA zacvilela nezno, kao gugutkica...
ovo sve ako ste mlad par...a mislim da jeste...ovo sve ne vazi za one iskusne kao npr. Helle :)...(nista licno, nego kad smo vec u sistemu)

JBG tesko se ponasati kao "baja na visini" kada ti je do nekoga stvarno stalo, a uostalom ja i nisam neko ko moze da igra razne igrice.
 
Sto se tice pms-a,zavisi od devojke..ako leti frizbi(citaj tanjir)bezi.;).kod malo 'normalnijih' potrebno je vise paznje..neznosti..

Kad lete tanjiri ja se uvijek nadjem da ih primim diretno u glavu. Valjda neka mazohisticka priroda sta li je.:( Uvijek se trudim da ugodim tako da ispadnem smokljo i ko zna sta jos, al sta cu kada prema njoj ne mogu drugacije.
 
Kad lete tanjiri ja se uvijek nadjem da ih primim diretno u glavu. Valjda neka mazohisticka priroda sta li je.:( Uvijek se trudim da ugodim tako da ispadnem smokljo i ko zna sta jos, al sta cu kada prema njoj ne mogu drugacije.

Znash kako. Svaka zena ima svoje uputstvo za upotrebu. I vremenom nauchish kako da se postavish u kojim situacijama - pametno.
Evo dacu ti lagani savet koji pali u 99% sluchajeva.
Svaki put kada je ona u pms-u, kada je nadrndana, ti se smej, zezaj je (onako slatko), prebaci svaku njenu nadrndanu izjavu u shaljivi kontekst. Nasmejace se i ona. Veruj mi.
A tebi naravno, svaka rech , primedba treba da udje na jedno a izadje na drugo uvo...
I eto reshen problem, bez suvishnog lomljenja...:)

Ovo je taktika svih iskusnih mushkaraca.
 
i onih koji imaju zivce...ako nemas zivce, ja ti lepo kazem, sacekaj ko covek da dodje Sinnke i pojasni ti sve!
:)


E jbq, pa sve zahteva zivce, pa i ljubav. Nece ona opstati zato shto je tebi tek tako dunulo da volish. PA mislish da ce sve doci na svoje samo od sebe. Nece. Nikad i nije.
Umece "voljenja", tachnije ljubavi, je mnogo komleksnija stvar! Za oba pola!
 
U vezi smo 7 mjeseci i do sada nije bilo ovako drasticnih dana. Danas nije htjela ni da me pogleda, a kamoli sta drugo, kada sam je pitao da se prosetamo, odemo na kolace rekla je da nema svrhe, nije zeljela da bude sa mnom ni 5 minuta... Kada sam je pitao sta je problem ona je rekla-nista, ali u smislu da ipak nesto postoji, ugasila je mobilni... Cak sam joj se i izvinio za ne znam ni sam sta, a kada sam joj rekao koliko mi znaci, samo mi je odgovorila dami ne vjeruje... Sad se uzasno osjecam jer iako znam za sve psihicke probleme kroz koje zena prolazi u ovom periodu ipak ne mogu sebi da objasnim ovakvu odbojnost... Sto rece drug, najkriticniji momenat u vezi je svaki PMS.

Ma koliko god da ima tih TEhnickih PRoblema(tekucih) ,ne smije tako da se ponasa, ako si dobar prema njoj kao sto kazes!! Ipak meni se malo cini da ona tebe zajebava! Al to se meni cini iz ove tvoje price! Pa skontaj se!
 
Mushkarci, nemojte ochekivati da cete ikad razumeti zenski pms. I nama je totalno teshko da razumemo same sebe tada. I ova izjava nije zezanje. Pms se nazalost pojachava shto smo starije ( a ne radjamo), i jbq.
I zene vas teshko razumeju po pitanju gomile stvari. Za vashu zatvorenost...sklonost ka gledanju sporta kada je njoj do razmene neznosti...na to kada ste preoptereceni poslom, bash onda kada je ona htela da organizuje romatichnu vecheru...i josh gomilu stvari koje su karakteristichne za vash pol. Ali guramo nekako. :)
 

Back
Top