gothic 3 ikada ???

radabaser

Zainteresovan član
Poruka
381
zna li neko da li je izashao neki patch za gothic 3 ili bilo shta drugo posle ovoliko vremena da mozemo mi obichni smrtnitzi da je pikamo??? chekao sam tu igru godinama i kad je izashla mrka kapa ;/ znachi sve se zasniva na tome da sve stavim na minimum i dodjem do toga da je trava jedne zelene boje, onda tamo horizont svetlo palave i na kraju nebo plave boje ;/ I O5 KOCHI, ne moze da se makne. jel ima neko reshenje? ima li ovde nekog sretnika koji je uspeo da je igra koliko toliko normalno???
 
Gledao sam kako gothic 3 ide na dual core 2 gb rama i 8600 gt i framerate ne ide preko 20. Jednostavno mislim da su ubacili previse poligona i neodgovarajuci engine koji jednostavno ne moze to da svari na vrijeme. Slicnu stvar mozes da iskusis u igri Homeworld poslije 15 nivoa, ako si u prethodnom pokupio sve ion fregate. Znaci imas ogomnu flotu i kakvu god masinu da imas, pa da si je i sad platio 800 eura ( a igra zahtjeva pentium 2 na 200 mhz i 32 mb rama) igra ce da koci. Mozda grijesim al mislim da je to stvarno u pitanju...
 
znachi mogu da se oprostim od igranja iste, kao shto sam i pretpostavio...
znachi ne mogu da verujem kako su je skenjali, pa to je zlo. shteta za jedan takav naslov, bash shteta...
od kako je izashla josh proshle godine pa do sad sam se nadao da tje se barem neshto popraviti, ali su preduboko korieni i ne mogu se ishchupati... nishta, jedino mi ostaje da sachekam gothic 4 ako ikad bude, budutji da su sa ovim pukli nachisto sa parama i ne znam koliko je izvesno da tje 4 deo uopshte i izatji :) mozda, ako skupe pare od prva dva dela :D
 
Gothi 4 Genesis izlazi krajem 2009 pocetkom 2010 i pravi ga jowoodu ali ne i pirana bytes
jer su jowoodo i pirana bytes raskinuli nako izlaska Gothic 3. Sad se Jowoodo udruzio sa nekom kompanijom Spellbound ili tako nesto. Kompanija koja je napravila Desperdo.
Prica se nesto da ce Spellbound i Piranha Bytes da se udruze oko pravljenja peca za Gothic 3 koji ce ispraviti sve bagove u igrici i verovatno je optimizovati. A Sto se tice Gothic 3 Presao sam je. Inace imam ATI x1650pro 256mb ram DDR2 1.5 GB rama DDR1 I Atlona na 2000+ Instalirao sam Comunity Patch 1.5 koji nije nista mnogo smanjio zahtevnost igre. Radilo mi je super na Medium dok je na High seckalo. Po meni je drugi deo mnogo bolji, ali ni treci nije za bacanje.:-)
 
ja zbog toga i ne igram igre koju mogu igrati na min..imam vec oko 30-ak, cuvam ih u kutiju, cd jos neiskorisceni :P

ma znam, i ja tako radim, znachi nije mi char, kad ne mogu da je igram kao chovek netju ni da je igram uopshte ... -_-

btw, sad sam pogledao za G4 ali nishta konkretno, kazu da jowood radi na njoj, ali ne sa piranom, tako da, videtjemo nashta tje to da lichi ...
 
Ja sam umro od smeha kada sam video grafiku u gotiku 3 (na max.) usput koci pri ucitavanju i na mom kompu (C2d E6600 , 8800GTS) tako da je u pitanju neki GAAADNII bag ; ono kao igras jedno 5 min pa stop 5 sekundi i onda ajmo dalje pa sve u krug.
 
Ja sam umro od smeha kada sam video grafiku u gotiku 3 (na max.) usput koci pri ucitavanju i na mom kompu (C2d E6600 , 8800GTS) tako da je u pitanju neki GAAADNII bag ; ono kao igras jedno 5 min pa stop 5 sekundi i onda ajmo dalje pa sve u krug.

brate a zamisli da ti je 5 sec igra a 5 min pauza ( kao meni ;p )
zato tjuti tamo i budi sretjan, da ti ne dopanem kutji pa netjesh me isterash napolje, a morash i da `ranish stoku i da mi kupujesh tzigare ;p
 

Back
Top