Pravni u Vranju
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Pravni u Vranju

Obećava direktor111 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    41

Post Pravni u Vranju

Je l zna neko kakav je kriterijum na ispitima na Pravnom u Vranju(ispostava Pristinskog pravnog fakulteta)?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.07.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Pravni u Vranju

pa kakav može da bude? Dovoljno je reći pravni u Vranju i sve ti je jasno.

Zainteresovan član liberal82 (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

ma direktore sigurno je slabiji nego ovaj u nishu i to sam 100% siguran.... meni vec godinu dana bre jedan ispit do kraja i ne mogu da polozim... popizdeo sam.... prebaci se i zavrsi ... gde god zavrsisi znaces isto.... tj. neces znasti nista i tek ces trebati da ucis..... tako da ti isto dodje....a price ovo se ceni a ovo se ne ceni... to je smesno i ne nasedaj na to... evo ja se mucim sa jednim ispitom a boga ljudi koji su zavrsili pristinski i sl. rade uveliko i boli ih za sve.... ....... ehh da sam mladi tj. da mi bog da ovo iskustvo (citaj muda koja nisam imao) a da me vrati da upisujem fakultet..... pffffff zavrsio bi ga za 2,5 god a ne za 7 (nadam se da cu napokon poloziti)....

Obećava direktor111 (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio liberal82 Pogledaj poruku
    ma direktore sigurno je slabiji nego ovaj u nishu i to sam 100% siguran.... meni vec godinu dana bre jedan ispit do kraja i ne mogu da polozim... popizdeo sam.... prebaci se i zavrsi ... gde god zavrsisi znaces isto.... tj. neces znasti nista i tek ces trebati da ucis..... tako da ti isto dodje....a price ovo se ceni a ovo se ne ceni... to je smesno i ne nasedaj na to... evo ja se mucim sa jednim ispitom a boga ljudi koji su zavrsili pristinski i sl. rade uveliko i boli ih za sve.... ....... ehh da sam mladi tj. da mi bog da ovo iskustvo (citaj muda koja nisam imao) a da me vrati da upisujem fakultet..... pffffff zavrsio bi ga za 2,5 god a ne za 7 (nadam se da cu napokon poloziti)....
    Hvala prijatelju,slicno razmisljamo.I ja sam TRENUTNO u Nisu.Nadam se ne zadugo.

Slične teme

1. Trg u Vranju?
    Autor krejzi_dajmond u forumu Srbija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 03.10.2005., 21:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •