Ne razumijem zasto ..

N

Nadda

Gost
..mi se cesto desava da se prije spavanja ljubim sa mojim muzem, i rukom podjem dole, on ako je uzbudjen, pocne da se izmotava trazi razlog da ne vodimo ljubav ili kaze da je pospan i okrene se na stomak. Meni to nije normalno.
 
Imas pravo...
Normalno bi bilo da te on ganja pola sata, dok se ti nesto neckas...
Ono sto meni pada na pamet (tj. zasto bih ja to uradio):
1. okupiran je poslom ili problemima koji su tebi poznati
2. ili pak sve ovo gore, a tebi nije poznato
3. nesto si zakerala i smucila mu se u tome, tako da nema vise nikakve zelje (a prirodno je tvrdoglav)
4. tu postoji neka druga (svidja mu se, prevario te ili te vara)
Sve u svemu, razgovarajte o tome i pokusajte razgovorom rijesiti.
AKo ostane tako nece valjati. Naravno, podrazumijeva se da taj razgovor bude i vise nego iskren i smiren (nemoj slucajno da bi nesto histerisala, ako ti on kaze nesto sto ti ne odgovara. Pokusaj da shvatis.
I onda nam dodji opet sa problemom "Ovaj moj se ne skida sa mene, sta da radim?"
Good luck!
 
SLusaj,
ti najbolje znas kako treba razgovarati sa njim i kako ga treba otvoriti.
Naravno da ce da odbija da razgovara. Da nije tako, on bi ti to vec sam rekao.
Nadji nacin!
I nemoj navaljivati sa sexom. Savladaj se par dana, ali sasvim prirodno. I negdje u tom vremenu ga startuj sa pricom.
8)
 
Ne znam zasto uvijek zaboravim da napisem sve u jednom postu, ali evo ostatak:

I nemoj slucajno da zapocnes razgovor histericno i agresivno.
Snuzdi se, izgledaj ko mnogo povrijedjena, ko da ti je time pobio pola porodice, blago mazno i to u situaciji kad ce to kod njega i upaliti.
ALi prije svega,pregeldaj mu kitu da nema kakvih bolesti.
 
Stani rekla si da i kada je uzbudjen neso izbegava vrpolji i sali se.
Mozda i nije nista strasno.Mozda ti previse sexa trazis.Salim se to otpada.Mozda zeli malo igre sa tobom da razbije monotoniju,Pa tek onda sex-Razmisli koliko vam je sex ispunjen
 
forestgump2004:
geda:
Reci mu otvoreno ako on neće naćeš ko oće,pa da vidiš dal će onda da te bojkotuje.

Halo, pa zena je u braku.
Meni kad bi neka tako rekla ja bih joj sve po spisku...
Otkud znas kakav je problem.
Oni moraju da to rijese pribrano, a ne na oruk.
Upravu si al on i kad je uzbuđen beži od nje i okreće se na stomak,sigurno nešta krije.Garant je navuko neku boleštinu čim neće ni da priča o tome.
 

Back
Top