Zene Ovnovi?

treba biti sretan ako si makar jednom nesputano i bez koristoljublja nekoga voleo samo zbog njega... to je i svrha zivljenja...a ako tebe neko isto tako nekad zavoli, mozes se smatrati covekom koji je imao ispunjen zivot.... sve ostalo u zivotu je golo sranje, pare, posao, karijera, pa donekle i deca jer kad izrastaju u ljude ne prepoznajes ih.

:ok::worth::heart:
 
aries-woman.jpg
 
znam da su dobri prijatelji, da im ne treba skakati po živcima, i pred njima pokušavati ispast mangup, ponižavajući slabijeg, jer u tom trenutku, ma kol'ko god se sudržavala, i u sebi smirivala, pritisak skače na 200, i galama počinje.
 
Kad čitam općenite opise Ovnova, ne nalazim se baš u tim predvodničko/dominantnim/Ja-u-centru-pažnje stvarima.
Ovdje izgleda svi opisuju sebe i ono što o sebi misle, a meni su bliski ljudi rekli da me doživljavaju skoro kao tipiučnu ovnicu, što ja naravno ne vidim.

Ima li podznak veze s tim? Moj podznak je u Blizancima, a nemam pojma kakvi su.

A sad, pošto svi sebe hvale, i ja ću. Osim što sam savršena i očito vrlo samodopadna :flert:...sam i brižna, nekad nadrkana i živčana, vrlo krhka (iznutra - da ne bude zabune), idem iz krajnosti u krajnost, znam biti izravna (osim na poslu, tu nikad vođe od mene neće biti jer ne volim odgovornost koja ide s tim), izuzetno emotivna, sexualna i nježna, tražim puno pažnje i to konstantne, detaljista kad su u pitanju odnosi drugih prema meni ili materijane stvari, u kući opuštena (ne glancam svaki da...ni svaki 3. :rumenko:), nastojim nametnuti svoju volju, ali mi imponiraju ljudi koji su "jači" od mene i imaju svoj stav.
 
Ne mozes biti Gabor a ponasas se kao da si Greta Garbo,plastican primer.Tako nesto.Mada kad bolje razmislim to nema veze sa znakom..

- - - - - - - - - -

Zar ne može biti savršena ako nije "većini" lijepa, zgodna, pametna, zanimljivam svestrana....?

Nisam ni pomenuo vecinu,misljenje vecine ne uzimam kao relevantno i merodavno..
 
=Ulovljena_Zver;33554148]Ne mozes biti Gabor a ponasas se kao da si Greta Garbo,plastican primer.Tako nesto.Mada kad bolje razmislim to nema veze sa znakom..

Možeš.



Nisam ni pomenuo vecinu,misljenje vecine ne uzimam kao relevantno i merodavno..

Ok, zanemari "većini". Iako...već si odgovorio.

meni je pojam savršenog muškarca skroz nešto drugo. To je onaj uz kojeg se osjećam najposebnijom ženom. Tačka.
 
ja sam ovan i veruj da mi nikada nije trebalo nicije postovanje... jedino sto sam ko klinac mrzeo je proseravanje i svako ko ima nesto iza sebe i ne proqenjava se naprazno za mene je bio i bice ok lik. postovanje je stvar koje neko nosi u sebi i ne mora da pokazuje ali ako to pokazuje svakim danom, ono se istrosi a iole labilnija osoba kojoj se ukazuje moze tek tako da skrene u drugu krajnost pa da ti bude zao sto si je "postovao"....

ovnice su jake zene, malo tvrde na svemu ali lako zapaljive i isto tako lako ugasive... nisu lose za avanturu ali ako si vatren ko one idi begaj od te kombinacije...

- - - - - - - - - -

svi ljudi nauce prave lekcije tek kad se nadju u zivotnim gownima...do tad je sve samo prica i duvanje u dvojnice jer svi misle da su najpametniji, a danasnja deca pogotovo.

Samosvestan čovek-ovan... nemam šta da dodam. :)
 

Back
Top