Zene Ovnovi?

pozz za sve moje ovnice..ja sam OVAN-SKORPIJA???jel ima neko nesto da mi poruci?? :D

lepo za tebe....velika snaga i energija na jednom mestu.samo malo smanjiti impulsivnost i svet je tvoj.
pozdrav za DUPLOG ZMAJA:super:

Ma sve je to lepo al treba da pogleda gde je mars kao vladar sunca i asc. Ako je u slabom znaku i slabo aspektovan nista od energije... ili bas ne tako izrazajno kao sto bi se na prvi pogled cinilo... :bye:
 
OVAN – Lako ga je uvrediti, ali će vam lako i oprostiti, ako ste ga nehotice povredili. Ipak, izbegavajte konflikte i ne provocirajte Ovna, ne «gađajte» ga u sujetu, to vam neće ni oprostiti, ni zaboraviti, jer je osvetoljubiv. Međutim, ukoliko od vas ima koristi ili je zaljubljen, bez obzira što uvek mora da bude u pravu i nije tolerantan – oprostiće vam, jer neće sebi da komplikuje život. Ne prašta nikome i nikada, ako namerno vređate ili ugrožavate njegovog partnera, jer Ovan je vrlo posesivan.

:mrgreen: :manikir:
 
ja obozavam horoskop i bas volim da ga proucavam i prati ali ovako strucno gledano nemam blage veze.volele bih ako se neko razume da mi cisto kaze kako se zenski ovan\skorpija i muska skorpija\devica slazu?
 
Ja sam ono gore rekala iz razloga sto sustinski nije dobro da musko bude rodjen u zenskom znaku i zensko u muskom. To su osobe koje se ponasaju suprotno ulozi koju treba da igraju. Posebno u ljubavi i braku. Mislim na to sto zenski ovnovi prave kardinalnu gresku time sto pokusavaju da se pokazu vecim muskarcima od samih muskaraca u svojoj okolini. Pa preuzmu ogroman teret na svoja ledja. Prvo u maticnoj porodici ( ono sto bi trebalo da radi otac i braca preuzima ona), a ovi kada vide kako ona vuce sednu ko zene neke , opuste se i jos popiju po koje pivce, a ona ko magarac. Tako se posle ponasa i u porodici koju osnuje . Zato trazi muskarce koji su ili jaci od nje ili potpune malakonje koje ona mora da tegli citavog zivota, pa se tako ponasa i prema sinu itg. Umesto da se prenemaze kao prave zena ( Bik , Vaga itd ) , pa da se tu nadju muskarciene obicno udvaraci koji ce da potegnu. Mislim da rade svoj posao, a ne ovako kako rade. Definitvno su guske, znam zasto sam to rekla!

Sve si u pravu,ali to smo mi,i iz ove koze se ne moze!
Meni je moj astrolog rekao nesto poput,ono sto ti mozes da izdrzis,to ne moze ni jedan znak u zodijaku!A ja mu velim,je l to kompliment,pa vise bih volela da sam neka njonja i da me zivot malo pusti na miru!Ali,ne moze!
 
Žene ovnovi, bar iz mog iskustva, su nametljive, ali, nažalost ne mnogo inteligentne...drske, možda, loše vaspitane, šta li..?
Mada, u suštini je ono JA pa ja , i to me nervira kod njih, naravno, zavisi od podznaka.
Duplog ženskog ovna ne bih podnela ni 1 minut. :mrgreen:


A muškarci ovnovi su malko naivčine, i tvrdoglavi bez osnova, jer takođe nisu baš pametni...
 
Mi zene ovnovi smo takve da ili nas vole ili nas ne vole.Zato sto smo bez pardona,direktne,iskrene nema lazi nema foliranja,trepkanja okicama i ubadanja nozem u ledja.Ako te volim sve cu dati za tebe,ako sam ti prijatelj to sam do zadnjeg daha.Mana nam je tvrdoglavost,i ta neka crta da nikoga ne stedimo jer polazimo od sebe,ne trazimo da nas stede.Emotivne,iskrene i naivne sto neko mesa sa gluposcu.Sve karte otvorene.Danas bas i ne vole takve osobe,nisu na ceni iskreni ljudi vec lazovi i manipulatori.
 

Back
Top