Sexy shopping

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Ova tema je namenjena sexy igrackicama , veshu , kondomima...itd...

Ramena iskustava , cena , mesta gde se mogu kupiti...

Takodje opishite nesto sto ste koristili i odushevljeni ste tim , ili se pak pokazalo kao bacene pare.

:)
 
Imam ja da preporuchim nesto za zenski deo foruma...
logo%20pompea.jpg

Prsluce za one dane kad su vam grudi osetljive i bolne. Stavish i zaboravish na njega , kao da ga nemas , toliko je udobno. :)
 

Pokushala sam da iskopam sliku na netu , ali nema...prsluce je sportsko , bez korpica , od microfibera i elastina...neverovatno elasticno.
Ja sam ga kupila u interexu , a mislim da ta marka ima u svim prodavnicama donjeg vesha , i hipermarketima , tipa Idea ili Mercator...koshta oko 300din a ima da u crnoj , crvenoj , beloj , rozoj, i boji koze....
 
Nije ironija.
Zamislio sam sebe kako se bicujem... Ili kako se vezem lisicama, a kljuc zaboravim na stolu.
Kome bih posle objasnio da sam se sam vezao?

Tvoj post mi je posluzio samo da iz svog ugla razmislim o onome sto si rekla. Nisam te podjebavao.
 
Pokushala sam da iskopam sliku na netu , ali nema...prsluce je sportsko , bez korpica , od microfibera i elastina...neverovatno elasticno.
Ja sam ga kupila u interexu , a mislim da ta marka ima u svim prodavnicama donjeg vesha , i hipermarketima , tipa Idea ili Mercator...koshta oko 300din a ima da u crnoj , crvenoj , beloj , rozoj, i boji koze....
ja imam tako nesto ali meni to nista ne drzi :?
te sportske koristim jedino za trening preko obicnog da ucvrsti.boz obicnog nista.
i onako me ne bole sise osim ako me neko bas ne pukne laktom i tako to :?
 
ja imam tako nesto ali meni to nista ne drzi :?
te sportske koristim jedino za trening preko obicnog da ucvrsti.boz obicnog nista.
i onako me ne bole sise osim ako me neko bas ne pukne laktom i tako to :?

Jer ja sam skitnica, ne drzi me mjesto
ja sam skitnica, bjezi mi se cesto
jer ja sam skitnica, daljine me vuku
vise volim vjetar nego mirnu luku:):):)
 
Imam full opremu. Ne znam odakle da pocnem. :-)
Najdrazi su mi korseti, halteri i carape. Vecina stvari je kupljena u inostranstvu. Ovde i nema neki izbor. :-P
 

Back
Top