this copy of windows is not activated

u exploreru otvori direktorijum C:WindowsSystem32 i kopiraj datoteke 'wpa.dbl' i wpa.bak' na disketu,ili cd. pred kraj instalacije XP-a, kad te bude pito odgovori da ne zelis ponovnu aktivaciju windowsa, a kada se instaliranje završi, pokreni racunar u sejf modu tako sto ces pritisnuti f8 prilikom pokretanja Windowsa. Kada se Windows podigne u sejf modu, presnimi datoteke sto si ih sacuvao preko njihovih novih verzija u direktorijumu C:WindowsSystem32.i to bi bilo to....:)
 
A ljudi jednostavno skidaju i slusaju dezinformacije s drugih sajtova.Pa lepo odes na Microsoft i ako tamo nema SP3 il nema informacije da je izasao znaci da nije izasao.Drugo su tweakovane verzije windowsa koje su radjene na svoju ruku i nazvane SP3.Rekao masinac - slazem se s tim ....
 
Dot Net Framework mislis a ne Dot Net Fix.Da izasao je Dot Net Framework 3 koji moze da bude integrisan i u samoi instalaciji Windows Xp-a.Pricam o ETHO verziji-najboljoj po meni-covek je lepo uzeo svezu instalaciju Windows XP-a i integrisao u nju SP2 i sve update-e posle SP2.Izbacuje svaki mesec na torentima novo izdanje-inace iz mog iskustva ni jednom me nije izneverio pri instalaciji ili u daljem radu.
 
Dot Net Framework mislis a ne Dot Net Fix.Da izasao je Dot Net Framework 3 koji moze da bude integrisan i u samoi instalaciji Windows Xp-a.Pricam o ETHO verziji-najboljoj po meni-covek je lepo uzeo svezu instalaciju Windows XP-a i integrisao u nju SP2 i sve update-e posle SP2.Izbacuje svaki mesec na torentima novo izdanje-inace iz mog iskustva ni jednom me nije izneverio pri instalaciji ili u daljem radu.

Ok. To je tako kako ti kazes ako si proverio , i ja sam proverio ovo i isto tako kazem da nemem nikakvih problema , prema tome ajde da oladimo sigurno i ti i ja imamo preca posla nego da se bez veze prepucavamo.
 

Back
Top