I will do anithing for you

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Serija , tv show koji ispunjava želje gledaocima, ali tako da onaj koji želi da se ispuni neka želja njegovom ljubljenom i voljenom , mora da uradi nešto što je najšokantnije za njega....
Strah, striptiz, boravak u uskom procepu u pećini....itd....

A želje su tipa, da diriguje sinfonijskim orkestrom, da upozna muhamed alija, da poseti muzej lutaka...itd....

Ali je stvarno interesantno kad vidite tu ljudsku povezanost i spremnost da ne razmišljate o svom strahu već o životu svom i zajedničkom, o ocu ,majci , ženi , devojci, dečku, mužu.

Takmčar se bira iz gledališta i iz pisama....
 
Zanimljivo pitanje....
Pojma nemam, za mene je teško naći dare, sve se usudim....
Mada što sam stariji , to bi recimo bilo zeznutije da mi neko zada da budem nag na -3 nedelju dana. To bi bilo vrlo pogubno po mene....

Ne znam.....Visine se kao plašim , ali mogu sebe da nateram i sve dok se ne onesvestim , mogu i po ivici da hodam...i na 60tom spratu....
A desilo mi se da se kao naviknem na visinu , gde ljudi izgledaju kao mravi, opet jeza kad sam blizu ivice, ali nije paranoični strah....

Ustvari , pravi izazov bi bio da budem srdačan, i da se ne primeti koliko drolje nemaju šanse kod mene....i da se ne primećuje kako se isključujem kad glupanderi nešto laprdaju pored mene....da se potrudim da glumim, to bi bio stvarno napor....i što je još gore, akt usmeren prema mojoj ličnosti......ono što većini ide ko od šale....

Ovo ostalo bih sve mogao , uključujući i samoodbranu...i napad , šta god i koga god....
 
U brzini, a ne znam kako da ispravim....
ne vide mi se slova na svim monitorima na kojima radim , jasno , negde su mutna....a tastature , pola nemačke, pola engleske, pola srpske, pola žlj, i eto već ima za dva cela......

pre svega moj komentar o pravopisu nije bio na osnovu samo jednog tvog posta...

M jeste pored N, ali si samo u siNfonijskom pogresio, sto je vec sumnjivo i jeste uobicajena greska onih sto su nepismeni... a I je dva tastera od Y, a i to samo kad kucas na engleskoj tastaturi (a na srpskom je skroz u cosku dole, na mestu Z)... e sad, posto si ti uredno pisao Č, Ć Ž i Š u svom postu, racunam da si pisao u rasporedu slova srpske tastature, tako da... farbaj nekog drugog.
ah da - i nauci pravopis vec jednom. mator si, vreme ti je :D
 
Zanimljivo pitanje....
Pojma nemam, za mene je teško naći dare, sve se usudim....
Mada što sam stariji , to bi recimo bilo zeznutije da mi neko zada da budem nag na -3 nedelju dana. To bi bilo vrlo pogubno po mene....

Ne znam.....Visine se kao plašim , ali mogu sebe da nateram i sve dok se ne onesvestim , mogu i po ivici da hodam...i na 60tom spratu....
A desilo mi se da se kao naviknem na visinu , gde ljudi izgledaju kao mravi, opet jeza kad sam blizu ivice, ali nije paranoični strah....

Ustvari , pravi izazov bi bio da budem srdačan, i da se ne primeti koliko drolje nemaju šanse kod mene....i da se ne primećuje kako se isključujem kad glupanderi nešto laprdaju pored mene....da se potrudim da glumim, to bi bio stvarno napor....i što je još gore, akt usmeren prema mojoj ličnosti......ono što većini ide ko od šale....

Ovo ostalo bih sve mogao , uključujući i samoodbranu...i napad , šta god i koga god....


Da nije i to greškica...mislim da treba 60-om...??? :):):)
 

Back
Top