Pravo Prijateljstvo

Tasha444

Ističe se
Poruka
2.212
Imate li prave prijatelje?
Da li postoje osobe za koje jednostavno ZNATE da vas nikada nece izneveriti,da ce uvek biti tu...?
Kaze:"Prijatelj se u nevolji poznaje",koliko se secam:smile:
Da li imate takve ljude pored sebe?
Sta vam je najvaznije da prijatelj ima?Iskrenost,dobri saveti,zezanje...pare:lol:...

Izvinjavam se ako je tema vec bila:smile:
 
Imate li prave prijatelje?
Da li postoje osobe za koje jednostavno ZNATE da vas nikada nece izneveriti,da ce uvek biti tu...?
Kaze:"Prijatelj se u nevolji poznaje",koliko se secam:smile:
Da li imate takve ljude pored sebe?
Sta vam je najvaznije da prijatelj ima?Iskrenost,dobri saveti,zezanje...pare:lol:...

Izvinjavam se ako je tema vec bila:smile:

ja imam prave prijatelje, mogu da kazem da imam par njih sa kojima se znam dugo i da smo extra bili svo ovo vreme, ne znam sta mi je najvaznije, verovatno to da je zezanje sa njima extra i to da me ne ispaljuju i pljuju iza ledja a kao satro smo extra
 
Pa ne znam da li imam PRAVE PRIJATELJE. . . . .
Al jednu PRAVU PRIJATELJICU imam...to je osoba koja se tokom svih ovih g0dina pokazala i dokazala da je-ona PRAVA <3 ..........]

Ovi ostali su tu,za zezanje,provod,al za tugu,podrsku i oslonac-NE!!!
 
bila gomilu puta, al' nema veze

zadnjih dana nesto,
svadjamo se mama i ja jer ne zelim da dolazim kuci, kad meni ona - a gdje ti je to drustvo?
...ne znam

zna zena gdje ce da ubode, vidim po kome mi je ta osobina
 
Imate li prave prijatelje?
Da li postoje osobe za koje jednostavno ZNATE da vas nikada nece izneveriti,da ce uvek biti tu...?
Kaze:"Prijatelj se u nevolji poznaje",koliko se secam:smile:
Da li imate takve ljude pored sebe?
Sta vam je najvaznije da prijatelj ima?Iskrenost,dobri saveti,zezanje...pare:lol:...

Izvinjavam se ako je tema vec bila:smile:

Pravi prijatelj te izneveri samo jednom u zivotu...
I to onda kada umre....
 
Tri druga i shest drugarica.
Mozhda zvuchi pretenciozno, ali bash me briga, ja znam shta znam.
Poqpila sam ih sa svih strana Srbije ;p, oni koji su bili pored mene rasuli su se po istoj, neki otidoshe i u Jevropu, ali uvek su tu. Pored mene.
 
Imam najbolju drugaricu, najbolju na svetu, koju volim puno puno i ni za sta na svetu je ne bih dala....
I to je, znate, cudno, kako se mi uopste druzimo...

Znate ono, ljudi se druze ako idu u isto odeljenje, ako su se kao mali igrali u parkicu ispred zgrade ili su isli na istu vannastavnu aktivnost....a nas dve...niti smo isle u isto odeljenje, niti nas je neko upoznao, niti su nam se roditelji znali, niti smo zivele blizu...nista....
Sve sto znam je...da smo se odjednom osvrnule i shvatile da smo zajedno prosle kroz toliko toga.... Evo negde godinu dana smo SKROZ nerazdvojne...znam da zvuci cudno sto se druzimo ovako bas puno samo godinu dana, ali verujte, znam da prepoznam kad mi je neko bitan u zivotu...a za ovih godinu dana od kad smo postale najbolje drugarice u mom zivotu se promenilo mnogo toga, na bolje....

Ona me razume. Kad mi je tesko, ona pokusava da me utesi koliko god moze ali ne ide joj uvek jer ako ja placem, u jednom trenutku shvatim da pokusava da me smiri ali i njene oci su pune suza.... Njenom zaslugom je ovo leto bilo najbolje do sada....njenom zaslugom sam se sprzila toliko da nisam nista mogla da obucem 3 dana...ali ne mogu da se naljutim na nju, to je jednostavno nemoguce..:)njenom zaslugom su ljudi videli koliko moja kosa moze da bude lepa kad se DOBRO ispegla...:)....to su sve sitnice...ali ima ih toliko....i ne samo sitnice nego i velike stvari.....ni za sta na svetu je ne bih dala i znam da ne bi ni ona mene.....jednostavno, ne znam, slazemo se ..... Mogu da joj kazem SVE....od kad se druzimo ona mi je, kako da vam kazem, ulivala hrabrost... "Milche, mozes ti to..." sta god da je bilo... Prosle smo kroz jako dobre i jako lose stvari....Ona zna i moje mane i vrline i voli me takvu kakva jesam... Znate osecaj, kad dodjete kod prijatelja kuci i mozete da kazete "I'm home" :).....

Posle osnovne, mnoge stvari su se promenile...ljudi su otisli, svako na svoje strane....nazalost. I ja sam se jako bojala da se ni nas dve necemo vise toliko druziti...
Ali meni je do toga JAKO stalo, i to sto nas dve imamo je nesto za sta se vredi boriti.....
kad sam krenula u srednju, bila sam SKROZ izgubljena, nisam znala gde pripadam i kakve odluke treba da donosim....bila sam....izgubljena.....ne kazem da sad nisam, ali polako se navikavam....
.....ali znate, tako je lepo da vam se negde u glavi krije taj siguran osecaj, da dok se trazis i pokusavas da se izboris sa strahom od novog i nepoznatog, postoji osoba koja je tu za tebe, ma sta se desilo. I to ne bilo koja osoba....to saznanje da ce SVE BITI UREDU...
Rasmislite samo.....meni je to jako vazno...znati da je taj neko tu, da ne ide nigde i da ce biti uz tebe ma sta god se desilo....Jer kad je tesko, kad mislis da se ceo svet rusi, prijatelj je taj koji moze sve da sredi, samo jednim zagrljajem...Da ti pomogne da dignes glavu i nastavis da se boris......da pobedis...a onda da zajedno slavite....i da se satima smejete bez razloga....
I zato, bas zbog toga sto smo prosle i kroz pakao i kroz raj, and we came out standing strong, ja verujem u pavo prijateljstvo, i da se za to treba boriti....uvek....and no matter what....
 
Imam par prijatelja.
Imala sam ih vishe.
Bila sam ubedjena da me niko od njih nikad nece izneveriti, razocharati, povrediti itd.
Al desilo se.
I zato ne mogu da garantujem da me neko od ovih shto su ostali nece nekad u zivotu zayebati.
Al ni ne zelim da razmishljam. Volim ih, tu sam za njih i oni su tu za mene. Kad treba i kad ne treba.
 
Imala sam jednog druga za kog sam isto tako govorila da mogu da stavim ruku u vatru, jer mu puno verujem. Al me je izneverio. On, za koga to nikad ne bih rekla. Posle toga....nema nikog kome toliko mogu da verujem, osim mojoj mami. A neko, da bi mi bio pravi prijatelj, mora da bude tu i kad sam u govnima i kad sam srecna, i kad se se ceo svet orene protiv mene, i kad zelim da podelim neku radost...Cenim kada je prijatelj iskren. Najvise mrzim prijateljstva koja su cista lizanja, nikad se ne odvajas od te osobe... To je mnogo. To je bar moje misljenje...
 
Tri drugarice,koje su moj zivot.
Nikad,nikad ne bismo iznevjerile jedna drugu.
Znamo se 11 godina i za tih 11 godina se nikad nismo posvadjale.
Svaka od nas 4 je apsolutno razlichita i savrsheno se nadopunjujemo.

I imam jednog druga,jedino mushko bicje kom vjerujem bezgranichno.
Uvijek je tu kad mi treba,on mene savjetuje,ja njega chupam,pricha mi sve,i ja njemu...
Ne znam ga dugo,ali mi mnogo znachi.
 
e pa OwakO.....pre swega imam SANJU [sale]....Ona mi je bf jOsh Od 1. razreda i ne bih je menjala ni za kOga!.....Onda Andjelu [Ela princess] Ona mi je takOdje bf zatO shtO se takO dObrO razumemO....e sad BATO [zhabica] mOj naaajj drug.....ObOzawam ga.....prwO gleda da drugima uchini,pa tek Onda swOje d*pe......i na kraju MARKO [maki]......i On je superishka....pOred njih imam jOsh i BORICHITJA [acO], DZONIKU [dzOni]....u sushtini ima ih pOOnO,ali me mrzi da ih swe sad pOminjem......
 
imam najbolju drugaricu za koju mogu glavu da dam da me nikada ne bi razocharala na bilo koji nachin. imam potpuno poverenje u nju i znam da bi uvek bila tu za mene. najbolje smo drugarice, ali ne onako, da izlazimo zajedno, da smo stalno zajedno i slichno. ona ima svoje, ja svoje drushtvo i ne gushimo se tako, ali smo uvek tu jedna za drugu. slushamo razlichitu muziku, imamo razlichit stil oblachenja, odgovaraju nam drugachije osobe. totalne smo suprotnosti...i najbitnije-imamo totalno drugachiji ukus shto se momaka tiche!

ALI
ZNAM primer josh vetjeg prijateljstva od tog, koje na kraju nije ispalo ni P od prijateljstva...

a sa druge strane imam drugaricu koja mi je kao sestra, upoznale smo se kada smo imale 2, 3 godine, zivimo u istom ulazu i sada smo nerazdvojne. stalno smo zajedno, ne odvajamo se, skoro smo iste...i ona je uvek tu za mene, i kada mi je dobro i kada mi je loshe. i ja za nju isto.

i sad, ova dva prijateljstva se totalno razlikuju, ali mi obe mnooooogo znache

imaLA sam i najboljeg druga kom sam mnooooogo verovaLA, on je prvi znao za sve shto mi se desi, njemu sam rekla chak i neke stvari koje nisam odmah rekla drugaricama, ali to je vetj druga pricha...
 
ja i moja drugarica smo najbolje drugarice vetj 3 god. i uwek smo zajedno (i jedini smo primer prawog prijateljstwa u nashem odeljenju) ali ja se druzhim sa nekima sa kojima se ona ne druzhi i ona se druzhi sa nekim dewojchicama koji meni ne odgowaraju bash, ali ona meni narawno uwek swe kazhe i ja njoj.
 
retko je naci pravog prijatelja...za nekog prijatelja da shvatis da je najbolji i da te nikad nece zaebati ti je potrebno mnogo...pa cak mozda i ceo zivot...ovo sad kao naj prijatelj to je zaebavanje...ni sadasnjem najboljem prijatelju ne verujem 100% i nikome sem sebi i roditeljima i naravno burazu...
 

Back
Top