!!!! pomozite maloj Milici !!!!

turtle_d_girl

Obećava
Poruka
56
Milica je moja komshinica.Ima malu sestricu Ivanu.Ona je jedna predivna devojchica sa krupnim plavim okicama i prelepim osmehom!
Kada bi je chuli znali bi zashto je tako posebna! :-)
Njeni roditelji su u teshkoj materijalnoj situaciji.Doselili su se za vreme rata i zhive kao postanari.Radi joj samo tata i to kao najamni gradjevinski radnik!

Ona je ove godine krenula u skolu i svi smo im pomogli da joj se kupi shkolska torba i knjige.Ima sve petice i predivno crta!
Pre nedelju dana otkrivena joj je leukemija.U pochetnoj je fazi i doktori kazhu da ima velike shanse da ozdravi,ali mora da pije veoma skupe lekove i da neko vreme lezhi u bolnici! Za to su potrebne pare! Pare koje njeni roditelji pokushavaju na sve nachine da skupe!


Molim sve moje drugare forumashe da joj pomognu koliko mogu!!
Hajde da pomognemo jednoj stvarno divnoj devojchici i da doprinesemo poboljshanju njenih zhivotnih uslova!
Kada bi svi mi dali po 100_tinak dinara (koje verujem da svako od nas svakodnevno troshi na gluposti) dosta bi pomogli !!!

Broj rachuna je : 340-3203377788 (Erste banka)
 
pre par dana je bila ujdurma oko s;anja pomoci jednom decaku,odnosno majka je digla frku,navodno joj trebaju pare za lecenje deteta........kad smo je provalili,bilo je svega i svacega
ne kazem da nije tacno, za ovu devojcicu
ok,skenirajte najnovije nalaze,postavite na sajt,ime doktora,bolnice i pomoc stize......
 

Back
Top