agp i barton
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: agp i barton

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Podrazumevano agp i barton

Dakle, imam barton amd 2500+ procesor od pre jedno 2-3 god i ceo komp mi je od tad. imam giga rama ali slabu graficku fx5700 le! Hocu da kupim novu graficku agp video sam da ima recimo 7600gt agp ili x1950! Pa me zanima koliko moj zastareli procesor moze da utice na graficku kartu, i da li mi to moze praviti probleme kod igranja novi igara?

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: agp i barton

pa swakako da moze... na primer za carbon ti treba min. 2.8 celeron tako da.sa tim procesorom se necesh mnogo naigrati....najbolje resenje je prodas to sto imas i dodas jedno 200 e i kupis now neki dual core, ne mora mnogo jak, giga ddr2, i neka grafa do 80e koja ce mnogo bolje da sljaka nego owa tvoja....ta konfa bi sljakala barem duplo bolje od owe twoje sadasnje..ali to je samo ako imash 200 jewreja da dodas.,..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

ja imam ddr 2 memoriju ja mislim! gde mogu da vidim koju memoriju imam?Da li mogu da promenim samo plocu procesor i kartu?! sve ostalo da ostane isto?

Zainteresovan član sONE_SR (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2006.
    Reputaciona moć
    45

Nemas ddr2 memoriju, to je sigurno.
    Mozes da promenis plocu,proc, i kartu, ali moras i memoriju.

Obećava Bugzy (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2007.
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio Kobass Pogledaj poruku
    Dakle, imam barton amd 2500+ procesor od pre jedno 2-3 god i ceo komp mi je od tad. imam giga rama ali slabu graficku fx5700 le! Hocu da kupim novu graficku agp video sam da ima recimo 7600gt agp ili x1950! Pa me zanima koliko moj zastareli procesor moze da utice na graficku kartu, i da li mi to moze praviti probleme kod igranja novi igara?
    Ako nemas novca da promemis maticnu, procesor, memoriju, graficku tada ti je najbolje resenje 7600 gt. x1950 ti procesor ne moze iskoristiti i potpunosti, a 7600 gt mislim da ti je to neki optimum za taj proc. To je moje misljenje, a ostali ce me ispraviti ako gresim.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

ok video sam da je 1gb memorije oko 2.5k dinara tako da to nije tolko strasno, ako budem menjao ostalo to nece biti problem

Primećen član reciklaza (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Thumbs up Re: agp i barton

Kupovina nove AGP grafike je samo bacanje para,najbolje bi bilo da sve zamenis.PCI-E grafike su dosta jeftinije.

Ističe se strajo (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2007.
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

eto bash tako a ako ocesh neshto nemoj vishe od 50e davati ne vredi jbg pa skupljaj pare za novu konfu...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •