sta ces pamtiti iz 2007 ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
po chemu cu pamtiti 2007.?
po kraju shkolske godine.
po tome shto me jedan dechko jako razocharao.
po tome shto me josh jedna meni jako bitna osoba razocharala.
al zivot je to.
po selidbi u Novi Sad, i pochetku faxa.
Po Igoru.
Po ljudima kojima nije bitno gde sam vec shta sam.
Po novim iskustvima, novim ljudima, novom gradu, samostalnom zivotu, cevapima i salati sa lukom, Natashi, Milici, Neveni, Ljubi, Cojki, Tihani, i ostalim ljudima koji mi ulepshavaju zivot.
Po odlascima na Olimp u 3 ujutro. I vracanju sa istog u 7.
Po promenama.
U, na, i oko mene.
 
Pamticu....

prvenstveno leto.....to divno, divno leto...

al da krenem iz pocetka...

pamticu jedno razocarenje na pocetku godine....al sta ces, tako je u zivotu...
Onda, to sto sam dobila stipendiju za Rusku skolu i nisam morala da radim prijemni.
Exkurziju.....
Matuuuuuuuuruuuuuu....
To sto smo od ove godine najbolja drugarica i ja NERAZDVOJNE....Sto od ove godine imam prijatelja kome mogu da kazem SVE, koji ce mi pomoci uvek....sto mogu da dodjem u njen stan i da kazem 'I'm home..."
Sto sam zahvaljujuci toj istoj najboljoj drugarici otisla ove godine na more,i provela se kao nikada do sada....ah to more....Bugarska...Aqua Park...Lazur...sunce...uzivancija.....
Pamticu kako sam se sprzila letos na suncu, nisam mogla ni majicu da obucem koliko me je peklo...
Pamticu kako su me zeznuli za djaka generacije...
Pamticu kako smo pobedili na evroviziji!
Onda, to sto sam na drzavnom sad u utorak klizala jaaaaako dobro........i bila prva...
I jos mnogo stvari....
Promene, kao sto je vec neko gore rekao.......
 
mahhh puno putovala,upoznala gomilu ljudi,upoznala jednog momka koji mi je promijenio zivot(nije ljubav u pitanju,prijateljstvo je),napravila gomilu greshaka,uzivala,ludovala,po bezbroj gitarijada i izleta,roshtilja i sl sa drushtvom,po FGMaratonu,po planinarenjima,po upoznavanju Kubanaca,po upoznavanju nekih 4umasha,pooo.. po ne znam.
ovo mi je stvarno bila najbolja godina u zivotu.
nadam se da cje '08. biti bar upola ovakva.
 
Auuu...ove godine mi se svasta lepo desilo,i mogu sa pravom da kazem da mi je ova najlepsa do sada...upoznala sam osobe koje sad obozavam,ali im se divim.Ove godine sam mnoge stvari prvi put dozivela,ove godine sam se najlepse provela na moru(inace mrzela sam da putujem,upoznajem nova mesta i sve to,sad zelim da idem na svako putovanje:P,samo da ne kosta puno:lol:),Mislim da sam u ovoj godini iz previse naivne "prerasla" u "ono suprotno",naucila sam da pametno procenjujem ljude,imam bolje ocene...
Ono lose sto mi se desilo...ne znam.Kao da u 2007. neje bilo takvih stvari,stvarno ne mogu da se setim.Osim otkrivanja "losih" drugarica,nista mi se nije potresno desilo.Nijedna meni draga osoba nije umrla,sto mi se u bas ranom detinjstvu previse desavalo,2 deke i 1 baka su mi umrli kad sam bila bas mala,ali ih se opet secam i to likove,dela,sve sto su radili za nasu porodicu.Ovu godinu proglasavam srecnom godinom!!I makar 2008 bila malo tuznija od ove,opet ce biti jako lepa godina,jer 2007...stvarno,najbolja u mom zivotu(a ja sam mnooogo prozivela:lol::lol::lol:).
 
Godina u kojoj mi se desila gomila lepih stvari i gomila ruzhnih stvari.
Pamticju jednog prelepog i prepametnog dechka s kojim mi je na mahove bilo prelepo, a zbog kog sam vishe vremena bila zheshcje ubedachena. Celu godinu. I josh me drzhi...
Pamticju najbolju shkolsq godinu, najbolje drushtvo, najbolje zezanje.
Poslednji dan shkole i fenomenalna zhurka u celom gradu.
Matursko veche. Rekoshe mi da izgledam kao Hermiona na Bozhicjnom balu. Dakle, ruzhno pache postalo labud. :lol:
Najbolji sex u zhivotu.
Extra odradjen prijemni, upisan fax, odushevljenje i entuzijazam.
Splasnucje entuzijazma kad sam pochela da idem na isti.
Opushteno leto. Nishta posebno, ali bilo je lepo.
Onda su samo odjednom doshli oblaci i leto je propalo, i svashta neshto je propalo i josh uvek nisam uspela da se sastavim.
Selidba u Beograd, nema ogranichenih izlazaka, nema nikakvih ogranichenja :D
I bash mi sinocj reche drugarica da sam mnogo smirenija nego ranije i da nekako odishem smirenoshcju. (=

Silom prilika, rastanak sa dragim ljudima i saznanje da taj rastanak nikad necje biti PRAVI. I nije. I srecjna sam zbog toga.
 
Pamticu po zavrsenoj osnovnoj skoli sto sam jedva dochekala
Po upisanoj srednjoj, sto sam takodje jedva dochekala
Po Marchelovom koncertu
Po svadji sa najboljom drugaricom, i groznom letu upravo zbog toga
Po tome sto je zauvek nestao iz mog zivota, bilo kao drug, bilo kao osoba koju sam nekada davno, volela...
Po mom decku, Mikiju, s kojim mi se, po svoj prilici smesi jedna lepa veza, ali, ko zna...
 
Pamticu je po tome sto sam upoznala gomilu super ljudi sa kojima se super druzim
po upisanoj srednjoj muzickoj
po zavrsenoj osnovnoj
po gubitku jedne divne drugarice
po osvojenim nagradama na muzickim takmicenjima
po novoj flauti koju sam danas dobila 8)
po...... ne znam, ako se setim dopisacu....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top