...opsesivne žene...

Fang

Aktivan član
Poruka
1.331
...jeli vam se kad dogodilo da vas neka žena ono,opseda konstantno??šalje vam preteće poruke i zove vas,izgrebe vam auto...itd...šta da se radi u takvim situacijama?..mislim meni se još nije dogodilo...... ali u svakom slučaju da budem spreman....
 
da!
imao sam!
sa lujkom ciji je tatica dolazio sa pistoljem na moja vrata "da vidi ko to tako moze i sme sa njegovom kcerkom"! Mahao tako sa CZ-om kao idiot, psovao, skakao kao napaljeni majmun. Ja cekao da se covek isprazni ali to je trajalo i trajalo. Komsije pozvale miliciju i na tome se zavrsilo...svi zivi, jedino ja besan sto nisam uzeo pistolj iz cekmeceta pa ja poceo malko da masem...
E onda sam narednih godinu dana nalazio neke "cudne naznake" oko stana...krvava(ili poprskana necim crvenim) vrata, lutku od bebe ispod terase, sa izvadjnim okom i ostale voodoo gluposti..
Cuo sam skoro da se udala...Bog nek je u pomoci njenom suprugu.
 
...jeli vam se kad dogodilo da vas neka žena ono,opseda konstantno??šalje vam preteće poruke i zove vas,izgrebe vam auto...itd...šta da se radi u takvim situacijama?..mislim meni se još nije dogodilo...... ali u svakom slučaju da budem spreman....

Jel to kratak sadržaj onog bljuzgavog filma sa Meg Rajan, kad ona zlostavlja ex dečka?:shock:
Znate šta, drugari, ja se iskreno, potpuno, apsolutno, užasavam....takvih frikova, svejedno kog pola.... U stvari imam urođeni strah od patologije, posesivnosti i ljubomore u svim oblicima i dezenima. Zato u ormanu imam specijalni kofer "koje se pakuje za pet minuta" i keš na računu...plus nekoliko perika, tamne naočare i kačket....:lol: Još mi fale lažna dokumenta pa sam ko Arsen Lupen....8-) Zezam se, naravno....;)
A jeste li primetili da postoje tipovi koji se lože na to da im žena pravi ljubomorne scene, čupa se i bije sa potencijalnim suparnicama, da im preti i zagorčava im život....?!!! To im je neko iščašeno merilo ljubavi:shock:
 
Ne može. Nije vest kad pas ujede čoveka, vest je kad čovek ujede psa. Muškarci su i inače posesivniji i agresivniji.

Moja iskustva sa ženskom opsesivnosti su ograničena na ribu koja mi je mesecima ponavljala kako ja nju u stvari volim, ali samo to još nisam shvatio. Nikad nisam imao nikakve bliže veze sa njom.

To se zove loš pokušaj hipnoze....:D
 
Žali se neki moj drug kako mu je rekla da će oči da mu izgrebe ako samo pogleda, itd.

Žali a u stvari hvali, sav ponosan. Eto koliko ona njega voli!

Ma pre neki dan pijem kafu i čekam drugaricu, kad pored mene dva tipa pričaju.... Kaže jedan, sav pun sebe ko general..."Ona moja bivša skroz prsla!!!! Pobila se sinoć sa onom malom što sam je izveo na piće. Čoveče da sam znao da je toliko luda za mnom, ne bi je ni otkačio!"...:shock:
 
Ma pre neki dan pijem kafu i čekam drugaricu, kad pored mene dva tipa pričaju.... Kaže jedan, sav pun sebe ko general..."Ona moja bivša skroz prsla!!!! Pobila se sinoć sa onom malom što sam je izveo na piće. Čoveče da sam znao da je toliko luda za mnom, ne bi je ni otkačio!"...:shock:
meni je ljubomora, onako, nablago nepoznata, ali jednom u neko vreme, sa nekim minornim povodom, napravim neku scenicu. to chisto reda radi. :D
 

Back
Top