Sta obuci na maturi???

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D Jedva čekam veliku maturu. Godinu dana sam kreirala sebi kostim za maturu :D Znači predivan je...u stilu Majkla Džeksona, naravno. Onako svečano odelo, otmeno, ali super izgleda na ženskoj osobi...mrzi me da opišem ali strava je...to se podrazumeva 8) imaću šešir i jednu rukavicu,,,biću kuul 8)
 
Obuci neku lepu haljinu,najbolje ti je da za negde 3 meseca pocnes sa kupovinom haljine,ali da bude neka sa stilom,i da te sarmira sama haljina,da se ponosim njome:lol:!!Patike na stikle:lol:,ali ne prevelike stikle,da ne padnes8-),a ako si visoka,pa hoces da se smanjis,baletanke,pa ces se onda sa svima izjednaciti:smile:
 
dajte ljudi ne lupajte
obuci šta oćeš nije bitno
to je jebena mala matura
izmišljena samo da bi ovi dobili pare
jedan lik kod nas došao u duksu
i bole ga kobas niko mu ništa nije reko zezo se ko uvek
obuci se ko da ideš na rođ nemoj ništa posebno jer niko to ne ceni xD
 
i ja zavrsavam 8 raz. i ako budemo imali maturu ne brinem se oko toga sta cu obuci..nie to sad velika matura pa da oblacim svecane haljine visoke stikle, da idem kod manikira da mi nadogradi nokte...jaoo boze pa kilu sminke
obucu se opusteno ...ne skroz opusteno,al da bude simpaticno :P
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D Jedva čekam veliku maturu. Godinu dana sam kreirala sebi kostim za maturu :D Znači predivan je...u stilu Majkla Džeksona, naravno. Onako svečano odelo, otmeno, ali super izgleda na ženskoj osobi...mrzi me da opišem ali strava je...to se podrazumeva 8) imaću šešir i jednu rukavicu,,,biću kuul 8)

sta u fazonu na kostimu pise "ja sam pedofil" ili su naslikana mala decica za vreme kupanja :lol::lol::lol:
 

Back
Top