Glupost pod lupom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

upadljivo_tih_

Primećen član
Banovan
Poruka
990
Desilo mi se da se cura napali na mene nenormalno, ili bar tako kaze, i da na kraju kad sazna da sam 88 (a ona kao starija od mene dosta) je nekako prodje sva napaljenost, neznam samo kako to. Zar je bitno kolko ko ima godina da bi se je*avala s njim, pitanje za sve cure? Ocekujem i da ce one koje kazu da je bitno i da mi objasne zasto je to bitno, sa nekim dovoljno logicnim razlogom... mada... sumljam. Dakle, ako je bila napaljena prije nego sto je pitala za godine (izgledam inace starije) kako to moze slagat sebe debil da nije napaljena ako sam mladji? Dal ta zena uopste zna sta znaci rec "napaljena"?

Onda, sjecam se da sam cuo 100 puta kako je nevinim curama bitno da ih probusi neko iskusan, zato sto tad kao "treba to da odradi neko ko to zna" - :-? iskreno, nevjerujem da ima imalo zenstvenosti u sebi svaka koja tako misli. Ako bi isli tim stavom, dosli bi do toga da neki od 50 godina treba da sredjuje moje vrsnjakinje, a ja da gledam dok mi cure bale iz usta? Ima li to smisla? A i doslo bi do toga da generacija muskaraca koji su sada nevini ostane bez potomstva, a sledeca generacija ljudi na zemlji tj. planeti izumre - jer ce sva muska djeca biti nevina, a ovi "stari je*aci" ce i oni (na veliku zalost) jednog dana da umru, tako da nece imat ko da zadovolji te glupe kucke sto traze iskusnog? Ili ce mozda da "pristanu na kompromis" pa ukazu "tu veliku cast da ih zakolje" nevinima?

Ocu cut sta zene misle o tim zenama koje tako misle. I dal su prvi put zeljela da davaju nekome ko je proglasen ili sam sebe proglasio za iskusnog, ili im je bilo bitnije da daju nekome ko to zasluzuje svojim osobinama, karakterom?
 
Recimo, jedna 2 godine starija sa kojom sam bio nekad davno i kratko u vezu u koju je odbijala seks (ja 16 ona 19) rece mi kad je pocela temu o seksu kao "zar ne mislim da je bolje da prvi put to bude neka koja je iskusna?".Da objasnim, ona je znala da sam tad nevin bio, i ja sam znao da je ona bila nevina, to smo rekli jedno drugome! Znaci, ispada da je htjela da kaze ovo (evo kako ja prevodim) "vece bi sanse imao da budem njegova tvoj otac, koji je iskusan, nego ti, prije bi se sa njim je*ala, zar ti ne mislis da je to skroz normalno?" jer 1. nisu joj bitne godine - znaci: bi mozda i sa nekim starijim, a 2. bitno da je iskusan... tako ispada. I tu raskinuh vezu, nije ni bilo potrebe da ona kaze "da zeli iskusnog" to se vidjelo iz onoga "zar ja ne mislim...".
 
Ja sam prvi put dala onome u koga sam bila zaljubljena .. a bolje bi mi bilo da sam dala iskusnom. Stvarno sam pravila glupe poteze :)

glup potez je dati iskusnom, ako nisi zaljubljena u njega, a ako si jednako zaljubljena i u iskusnog i u neiskusnog, onda je glupost... ne dati neiskusnom da proba. A ti vidim cudno razmisljas.... mozda ti sad trenutno 'fali' pa zato sad tako sudis o tome sto si tad radila... fali ti:?
 
Hahaha koji lik, pročitala sam prvu rečenicu i to mi je dosta :D

Jesi dvosmislena zato sto si priglupa, ili je to namjerno?:?:
___
Dvosmislen narode, bezi mi sa tema....mars!
Jel bi bio neko dobar da mi objasni šta je tu bilo dvosmisleno?

ja sam stigao do sumljam i pao pod sto :lol: :lol:
E moj ti, ja sam pre par dana čitala jednu magistarsku tezu, i sve ono, puna kofa mozga i to... kad negde pri sredini... sumljam....
I šta onda mi da očekujemo od tihog ebača koji je uz to 88. i po sopstvenom priznanju - cure mu bale?
 
Recimo, jedna 2 godine starija sa kojom sam bio nekad davno i kratko u vezu u koju je odbijala seks (ja 16 ona 19) rece mi kad je pocela temu o seksu kao "zar ne mislim da je bolje da prvi put to bude neka koja je iskusna?".Da objasnim, ona je znala da sam tad nevin bio, i ja sam znao da je ona bila nevina, to smo rekli jedno drugome! Znaci, ispada da je htjela da kaze ovo (evo kako ja prevodim) "vece bi sanse imao da budem njegova tvoj otac, koji je iskusan, nego ti, prije bi se sa njim je*ala, zar ti ne mislis da je to skroz normalno?" jer 1. nisu joj bitne godine - znaci: bi mozda i sa nekim starijim, a 2. bitno da je iskusan... tako ispada. I tu raskinuh vezu, nije ni bilo potrebe da ona kaze "da zeli iskusnog" to se vidjelo iz onoga "zar ja ne mislim...".



Nevinim curama je prvi seks nesto prilicno strasno, ne znaju sta da ocekuju, obicno su nervozne, zbunjene...zato im je lakse da budu s nekim ko 'zna sta radi', a ne da su s nekim jednako neiskusnim i nervoznim kao i one same...
Naravno, prednost emocijama...glupo je otkaciti neiskusnog koga volis zbog nekog iskusnog prema kome ne osecas nista...
 
Nevinim curama je prvi seks nesto prilicno strasno, ne znaju sta da ocekuju, obicno su nervozne, zbunjene...zato im je lakse da budu s nekim ko 'zna sta radi', a ne da su s nekim jednako neiskusnim i nervoznim kao i one same...
Naravno, prednost emocijama...glupo je otkaciti neiskusnog koga volis zbog nekog iskusnog prema kome ne osecas nista...

Jos da neznam ko mi je to napisao .... pa da nevidim licemjerje i glumu... cak bi i tad vidio da nisi jasno rekla dali si za emocije ili za 'strah'. Poz, mene zaobilazi, a na moje teme mozes pisat, ali ne obracaj se meni, jer neces dobijat odgovore.
 
Original postavio apocalypse_iki
Nevinim curama je prvi seks nesto prilicno strasno, ne znaju sta da ocekuju, obicno su nervozne, zbunjene...zato im je lakse da budu s nekim ko 'zna sta radi', a ne da su s nekim jednako neiskusnim i nervoznim kao i one same...
Naravno, prednost emocijama...glupo je otkaciti neiskusnog koga volis zbog nekog iskusnog prema kome ne osecas nista...


U pravu si .. time sam se i ja povela .. ali da mi je ova pamet i one godine (kako me ovo nerviralo kad sam ranije slusala od starijih) samo bih se druzila sa iskusnima ..
 
uopste mi nije jasno ono dajes nekome ko to zasluzuje. da ne mislim da cu uzivati onda bih mozda tako i razmisljala, a posto ocekujem od seksa da mi bude lepo onda biram onog sa kojim mislim da ce mi biti lepo, ne razmisljam o tome kao davanju necega i potrebnim zaslugama za seks
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top