Greske pokojnog slobe i kostuna

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

feel_real_love

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
138
mi smo ziveli 90-ih godina bedno jesu bile su bedne plate milosevic nas jeste unistio bolo ja redova za mleko zetin i osnone zivotne naminice ali ne mozete da poreknete da je u to vreme bilo srecno vreme nije bilo mafijasa i drogirasa ko sada nije bilo problema sa amerikom do 1999 jedina greska milosevica je sto je ameriku smatrao za neprijatelja i zbog toga je sad kako je...2000 godine je dosao kostunica oterao je slobodana milosevica i posle je i sam postao milosevic

greske milosevica:

1. rat u bosni

2. bombardovanje

3.skupoca

4. reodovi za namirnice

5. inflacija

6. rat na kosovu

7. male plate

ma da ne nabrajam dosao je 5 oktobar 2000 dosao je kostunica sada nema ratova nema bombardovanja! skupoce ime! redova nema! inflacije ima ali ne kao pre 2000 godine plate su solidne...posle 2003 kostunica je postao milosevic pa zar nije?

greske kostunice:

1. nastavlja sukob sa amerikom

2. postao je milosevic

3. povremeno tajno saradjuje sa SPS I SRS!

4. ne zna dali voli DS ili ga mrzi!

dodajte vi ako hocete ali oboje su isti i sloba i kostunica narocito kada je u pitanju kosovo...
 
mi smo ziveli 90-ih godina bedno jesu bile su bedne plate milosevic nas jeste unistio bolo ja redova za mleko zetin i osnone zivotne naminice ali ne mozete da poreknete da je u to vreme bilo srecno vreme nije bilo mafijasa i drogirasa ko sada nije bilo problema sa amerikom do 1999 jedina greska milosevica je sto je ameriku smatrao za neprijatelja i zbog toga je sad kako je...2000 godine je dosao kostunica oterao je slobodana milosevica i posle je i sam postao milosevic

greske milosevica:

1. rat u bosni

2. bombardovanje

3.skupoca

4. reodovi za namirnice

5. inflacija

6. rat na kosovu

7. male plate

ma da ne nabrajam dosao je 5 oktobar 2000 dosao je kostunica sada nema ratova nema bombardovanja! skupoce ime! redova nema! inflacije ima ali ne kao pre 2000 godine plate su solidne...posle 2003 kostunica je postao milosevic pa zar nije?

greske kostunice:

1. nastavlja sukob sa amerikom

2. postao je milosevic

3. povremeno tajno saradjuje sa SPS I SRS!

4. ne zna dali voli DS ili ga mrzi!

dodajte vi ako hocete ali oboje su isti i sloba i kostunica narocito kada je u pitanju kosovo...

pa ti si sam "podvukao" razliku medju ova dva srpska politicara.Greske koje je pocinio Milosevic direktno su vezane za srpski narod dok Kostunica cini greske privatnog karaktera koje se ne ticu naroda.Po meni : Milosevic je unistio Jugoslaviju, Srbiju, srpski narod dok Kostunicu nitko i nisto ne pita.
 
Gde su kola krenula nizbrdo!?

Poslednji vagon poslednjeg voza je bio onda kad je propadao komunizam, a SM nastavio da glumi velikog komunistu umesto da izvrši revoluciju i uvede demokratiju!

Ne znam da li ste svesni koliku fobiju kod Amerikanaca izazivaju reči komunizam, socijalizam, marksizam i sl. Oni se protiv komunizma bore u celom svetu najprljavijim sredstvima i obraz im je toliko debeo da mogu i sa Šiptarima da spavaju i da izađu čisti!

Ali pošto ja verujem da je SM bio njihov agent, jer sve što je radio je išlo u korist neprijatelja Srbije, a na našu štetu, Srbija ionako nije imala šanse!

Naravoučenije: Davno su kola krenula nizbrdo, sada samo "uživamo" u vožnji!
 
Gde su kola krenula nizbrdo!?

Poslednji vagon poslednjeg voza je bio onda kad je propadao komunizam, a SM nastavio da glumi velikog komunistu umesto da izvrši revoluciju i uvede demokratiju!

Ne znam da li ste svesni koliku fobiju kod Amerikanaca izazivaju reči komunizam, socijalizam, marksizam i sl. Oni se protiv komunizma bore u celom svetu najprljavijim sredstvima i obraz im je toliko debeo da mogu i sa Šiptarima da spavaju i da izađu čisti!

Ali pošto ja verujem da je SM bio njihov agent, jer sve što je radio je išlo u korist neprijatelja Srbije, a na našu štetu, Srbija ionako nije imala šanse!

Naravoučenije: Davno su kola krenula nizbrdo, sada samo "uživamo" u vožnji!

Septembra 1683 kod Beča kad je poljak Sobietski...??
 
Gde su kola krenula nizbrdo!?

Poslednji vagon poslednjeg voza je bio onda kad je propadao komunizam, a SM nastavio da glumi velikog komunistu umesto da izvrši revoluciju i uvede demokratiju!

Ne znam da li ste svesni koliku fobiju kod Amerikanaca izazivaju reči komunizam, socijalizam, marksizam i sl. Oni se protiv komunizma bore u celom svetu najprljavijim sredstvima i obraz im je toliko debeo da mogu i sa Šiptarima da spavaju i da izađu čisti!

Ali pošto ja verujem da je SM bio njihov agent, jer sve što je radio je išlo u korist neprijatelja Srbije, a na našu štetu, Srbija ionako nije imala šanse!

Naravoučenije: Davno su kola krenula nizbrdo, sada samo "uživamo" u vožnji!

da, kola su krenula "niz brdo" jos od onog momenta kada je jedan US-zvanicnik dao priopcenje: konacno je CIA-i uspjelo da ubaci "svog" covjeka na najvisu politicku razinu u SSSR-politici ...........................bio je to Gorbacov.Od tada "kola su krenula niz brdo".
Sjetite se u koliko primjeraka je tiskana "Perestrojka" u US od Gorbacova i nevjerojatno, da su svi ti tiskani primjerci prodati u US,...........u zemlji gdje je pucanstvo apsolutno apoliticno.Uistina, cijeli tiraz od nekoliko milijuna primjeraka , otkupila je CIA i na taj nacin US-diplomacija je platila Gorbacevu za dobro obavljen posao.........UNISTENJE KOMUNISTICKO-SOCIJALISTICKOG ISTOCNOG BLOKA.
 
Nemoj sada da preuvelicavas:(

Odkuda ti pravo da kazes da je Miloseviceva greska rat u Bosni????
I rat na Kosovu??

Znaci to sto su muslmani i siptari ustali da zakolju Srpski narod u BIH I Kosovu je greska Milosevica???

koliko se sjecam Milosevic je bio dzelat i nad 10 tisuca srpskih invalida sa teritorija Srbije kojima je urucio pozivnicu za "dobrovoljni" odlazak na bojista u Hrvatskoj i Bosni............i to samo zato sto su vecina njih bili u nekakvim oporbenim strankama.A i "grijeske" u navigaciji "jugoslavenskih" borbenih zrakoplova , koji su pobili na stotine "dobrovoljaca" iz valjevackih, smederevskih, uzickih......jedinica, bile su isuvise ceste da bi bile SLUCAJNE.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top