Gluplji ili ne?!

tako je bilo i kad smo mi bili klinci, što se tiče škole..ali, nismo imali ove asocijalne sprave, koje sada zombiraju čitave generacije. po knjigama, potpuno se isto uči kao i pre...ali, meni niko nije morao toliko da pomaže kao što ja pomažem kome stignem...samo gledanje tv-a i komp su dovoljni da se vreme potroši potpuno uzalud.
na žalost, ali tako je.
 
nisu glupi nego jednostavno kompovi, net, mobilni i to...ko može da uči pored toga?
a tesla nije imo šta pametnije da radi od muženja krava pa čovek učio :lol:

ovo je bre pravi odgovor

jel ste provalili da nema više ono poznatih naučnika koji će da ostanu u istoriji?

svi poznati su bili u stara vremena kad nisu imali baš ništa pametnije da rade

A DA NAS RODITELJI KAZNE TO ĆE JOŠ POGORŠATI STVAR JER ĆEMO STALNO DA MISLIMO NA KOMP, MOB ITD...

nema nam spasa ljudi aaaaaaa :D
 
ovo je bre pravi odgovor

jel ste provalili da nema više ono poznatih naučnika koji će da ostanu u istoriji?

svi poznati su bili u stara vremena kad nisu imali baš ništa pametnije da rade

A DA NAS RODITELJI KAZNE TO ĆE JOŠ POGORŠATI STVAR JER ĆEMO STALNO DA MISLIMO NA KOMP, MOB ITD...

nema nam spasa ljudi aaaaaaa :D

pistolj na slepoocnicu i kraj :D

ima nam spasa ako se naucimo samokontroli i ako ovi ****** iz vlade promene skolstvo da ne budemo svi streberi nego da naucimo da razmisljamo i da ucimo u skoli zanimljive stvari a ne neka sranja...
 
Inace...
Da, deca su sve gluplja, odnosno sve ogranicenija! Sve im je "na izvol'te", ne moraju ni oko cega da se muce... Jednostavno kliknes na dugme i sve je tu... Klinci u prvom osnovne dobijaju mobilne i navikavaju se da salju poruke i da ne zovu jedni druge na fixni nego na mobilni... Ne umeju da pozovu i kazu: "Dobar dan, ovde Pera, mogu li dobiti Ziku?"
Ne umeju da izadju napolje i igraju Izmedju 2 vatre, ili lozinke onako na krv i noz, da se malo takmice, da jurcaju, da se oznoje, ali im onda bude lepo i nocu lepo spavaju! Umesto toga, idu jedni kod drugih i igraju igrice na kompu...
Ne bih da ispadnem kao neko matoro zakeralo, ali moja generacija je bila jedna od poslednjih koje su se na taj nacin igrale! Mene je strasno nerviralo sto su neke moje drugarice i drugovi imali mobilne u cetvrtom osnovne, ali oni nisu vecito buljili u njih, nego su im sluzili da zovu matorce da dodju po njih posle rodjendana....

Gledam sad udzbenike svoje sestre koja je peti osnovne... Knjiga iz istorije ima citavih 79 strana, 60% svake strane su slike, a ostalo je text, + sto su na 10ak strana ispisani autori, lektori, korektori etc. Ne dobijaju dovoljno obrazovanja, kao suzavaju im gradivo, a zapravo prave od njih debile...

Necu vise da kucam, znam da sam smorila... :P
 

Back
Top