Ratnom komandantu ABiH Deliću hitno opozvana odluka o privrem. puštanju na slobodu?

RainbowSix

Veoma poznat
Poruka
10.717
Upravo objavljeno na Federalnoj televiziji i preneseno u vijestima na BN-u!!!
Navedeno je da je informativna služba FTV večeras iz povjerljivog izvora u Tribunalu saznala da će Odluka o privremenom puštanju Rasima Delića biti ukinuta iz razloga što je isti u kao haški optuženik već juče, po dolasku u Sarajevo bio na zvaničnom prijemu kod člana predsjedništva BiH Harisa Silajdžića (što je objavljeno u svim bh sredstvima javnog informisanja!!!

Našao sam vijest pod znakom pitanja i na sajtu SRNA-e, ali ne mogu da se ulogujem!!!:roll:
 
Upravo objavljeno na Federalnoj televiziji i preneseno u vijestima na BN-u!!!
Navedeno je da je informativna služba FTV večeras iz povjerljivog izvora u Tribunalu saznala da će Odluka o privremenom puštanju Rasima Delića biti ukinuta iz razloga što je isti u kao haški optuženik već juče, po dolasku u Sarajevo bio na zvaničnom prijemu kod člana predsjedništva BiH Harisa Silajdžića (što je objavljeno u svim bh sredstvima javnog informisanja!!!

Našao sam vijest pod znakom pitanja i na sajtu SRNA-e, ali ne mogu da se ulogujem!!!:roll:
I o cemu vise da se govori,,,pravda je slijepa u nasem slucaju.Nijedan srbin vise nebi trebao da se isporuci Hagu...Covjeka koji je optuzen za ratne zlocine prima Haris Silasjdzic....Cudi me da i Harisa Silajdzica nisu optuzili do sad-(bio je politicar 92.god) kada su vecina srbskih politicara iz tog vremena na optuznicama Haskog tribunala.
 
ne zamerite demokratama. oni bi rodjenog brata prodali hagu, solani, bleru, olbrajtovoj, taciju - kome god da treba, za obecanje opsteg blagostanja i ulaska u EU 2095 godine

grešiš.
evo ja bih, recimo, isporučio ratka potpuno besplatno.
ne bih tražio ni nagradu.
smatram to svojom patriotskom dužnošću8-)
 
ne zamerite demokratama. oni bi rodjenog brata prodali hagu, solani, bleru, olbrajtovoj, taciju - kome god da treba, za obecanje opsteg blagostanja i ulaska u EU 2095 godine
Pa da znaju gdje se nalazi do sada bi ga isporucili kao i sve do sada...Nece Tribunal trajati toliko dugo koliko im treba vremena da ga nadju..
 
[[Darko_91]] :
jel su ga pustili?
Ma bili ga pustili da kod kuće provede praznike do sredine januara(:lol:), kad ono turski bilmezi oko njega se okupiše na sarajevskom aerodromu, pa mediji, kamere, novinari, blicevi, qrcevi i ne znam šta još... Napalili se lojavci kao da je iz Haga došao nevin i pun love koju je naplatio za zatočeništvo!!! Na kraju ga kao potpunog pravednika svečano i javno, uz prisustvo svih medija u BiH primio i retard Silajdžić!!! Onda govor, pa izjave za medije i na kraju...
Valjda neko iz Tribunala gledao kako se ljudi ponašaju prema optuženiku za ratne zločine, koji je PRIVREMENO pušten na slobodu do nastavka suđenja, pa izgleda da Rasim mora hitno nazad u bajbok zbog kršenja pravila Tribunaa!!!
Kakvi su retardi ti ljudi u Sarajevu??? Izgleda da strpaše ekspresno vlastitog generala u bajbok!!! A Rasim bio tek došao kući i skinuo cipele kraj ulaznih vrata, kad ono...
 

Back
Top