rihannin koncert

Iggylicious

Početnik
Poruka
20
jao ljudi nisam bio na njenom koncertu ali kazu da je bio katastrashan....cuo sam da je bilo i ozvucenje haoza a ona je jadna skratila konc na minimum....nevjerovatno!!!!:confused::confused::confused:
ja je licno ne gotivim ali mislim da je mogla bar za onu jadnu djecicu koja je kupila karte od dzeparca pjevati...malo duze!!! KoMeNtArI....!
 
ljudi bre kako ne kapirate jbt da je sve to uzimanje love...tako i na 50 cent...udarila je slaa u glavu...opeljesila jbt organizatore i odsvirala satic i ko vas ****...tako je i cent covek trazio u pm od organizatora i svirao satic...ma bezi...od takvih pop sranja sam odavno digo ruke...a i sta mogu da ocekujem od mtv gowana...a i kao fazon nije poceo kad treba nego 2 sata kasnije jer se navodno brinula za nas...jes bole nju racku dosla da strpa lovu u bulju i ko nas ebe...tako i za kosovo isto kaze bice nase mora da bude nase kao pomaze itd jes a kad su nas bombardovali kad smo jedva sastavljali kraj sa krajem gde je onda bila gde su onda bili svi...???mamu im ebem bre...ma sta se nerviram ja zabole me samo da znaju mene ninajednom njihovom certu nece videti...pa ni za dz necu da idem....
 

Back
Top