HITNO
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: HITNO

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano HITNO

Treba mi savet/pomoc, sta da radim. Imam MSI Mega Stick 1, mali MP3 player, sa radiom, diktafonom itd... vec jedno 3-4 meseca, dakle jos je pod garancijom.
    Veceras sam isao do prijatelja koji je, umesto da je lepo izbrisao fajlove koji su na njemu, uzeo i sve formatirao, i zajedno sa fajlovima izgleda izbrisao ceo softver, tj. kada sam ga skinuo sa kompjutera i prikacio na slusalice, nije hteo da radi i pisalo je na njemu MEDIA ERROR, a u kompjuteru radi sasvim ok.
    Znaci, nece da pusta muziku, ne radi radio, nece ni da se upali.
    Sta da radim, garancija ne obuhvata softver s jedne strane, a s druge se garantuje da ce proizvod raditi "besprekorno" u naznacenom periodu (12 meseci).
    Bilo kakav savet, od koristi je, hvala.

zarevuk
    Guest

Podrazumevano Re: HITNO

mozda ti je usao neki multimedia virus pa nemoze da procita program, pokusaj da sa nekim ko ima isti uredjaj da prekopiras ceo sadrzaj sa njegovog na tvoj, ako ti to ne resi problem procitaj malo uputstvo pa vidi sta bi moglo da bude problem ili ako imas neki CD koji si dobio uz MEGA STICK vidi sta ima na njemu

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio devil83
    Treba mi savet/pomoc, sta da radim. Imam MSI Mega Stick 1, mali MP3 player, sa radiom, diktafonom itd... vec jedno 3-4 meseca, dakle jos je pod garancijom.
    Veceras sam isao do prijatelja koji je, umesto da je lepo izbrisao fajlove koji su na njemu, uzeo i sve formatirao, i zajedno sa fajlovima izgleda izbrisao ceo softver, tj. kada sam ga skinuo sa kompjutera i prikacio na slusalice, nije hteo da radi i pisalo je na njemu MEDIA ERROR, a u kompjuteru radi sasvim ok.
    Znaci, nece da pusta muziku, ne radi radio, nece ni da se upali.
    Sta da radim, garancija ne obuhvata softver s jedne strane, a s druge se garantuje da ce proizvod raditi "besprekorno" u naznacenom periodu (12 meseci).
    Bilo kakav savet, od koristi je, hvala.
    Ukoliko je samo softverski problem postoji mogucnost da na sajtu proizvodjaca postoji softver koji pusta muziku itd.... Gotovo sam siguran jer u ranijim textovima o slicnim spravicama se pominjala mogucnost flash-ovanja istih radi, recimo, dodavanja podrske za wma ili mp3pro ili sta vec...

nista ne kosta da obidjes sajt proizvodjaca

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Jeste, samo je softverski problem, i hteo sam da odem na sajt ali ne znam koji je (MSI je proizvodjac), a jutros sam ga odneo u radnju sa racunom i rekli su da ce da vide i da rese problem ( ). Pa nista, hvala na pomoci...

Slične teme

1. 90te upomoc hitno hitno
    Autor mare-91 u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.06.2007., 15:43
  2. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  3. HITNO!SIEMENS!JOIN MEDIA!HITNO :?
    Autor E537A6 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2