DREAM TEAM?!?

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.590
Kao sto naslov teme kaze ovde cemo navoditi subjektivno misljenje o najboljem timu sveta...kako bi on izgledao...uzivajte u sklapanju timova


Evo ja cu prvi...

Najbolju odbranu ima...hm...ovde se troumim...ali neka bude Arsenal...Toure, Galas, Senderos, Sagna, Eboue, Clishy...spoj mladosti, kvaliteta i iskustva.


Najbolji vezni red ima Milan, i to bez premca.

Pirlo-najbolji vezni igrac na svetu, ne zna se da li je korisniji u ofanzivi ili u defanzivi. Njegove lopte imaju oci...poseduje i hirurski precizan shut.

Gatusso-Milan nikad ne bi bio isti bez Gatussa...mnogo vredi.

SEEDORF-ubica...covek ima fudbal u malom prstu. Odlicna tehnika i svojevremeno najjaci shut na svetu...a nije ni sad za podcenjivanje. Ima takodje i besprekoran pregled igre.

KAKA:arrow:KAKA...znate vec...NAJBOLJI JE!


Napad-teska srca priznajem...ali (barem po imenima) to je svakako MOCNI NAPAD AC MILANA...salim se naravno...Barca je u pitanju.
Henry, Eto, Krkic, Gudjonsen, Dos Santos...pomazu im i Messi i Ronaldinho...nema sta...jedan od najboljih napada u istoriji fudbala ali ipak ne igra onako kako se to od njega ocekuje...ipak u zadnje vreme to sve deluje nekako bolje a i Eto se oporavio...

DA CUJEM VAS?
 
Golman:Petr Cech a moze i Cassillas
Odbrana:Ashley Cole(LB),Sergio Ramos(DC),John Terry(DC),Gallas(DR)
Vezni red:Lionel Messi(AML),Frank Lampard(MC),Michael Essien/Fabregas(MC),Robinho(AMR)
Napad:Villa, Drogba(a moze i Eto'O ili Torres.
 
naravno da ne trebas didu da stavis...ali ima toliko dobrih golmana naprimjer cech,cassillas,buffon...nego to je tvoj izbor.
Sto ste svi zapeli za tog Kompanya vidjeli ga iz football managera pa filozofirate...
 
najbolji sastav
1.casiljas
2.vidic
3.nesta
4.dani alves
5.serhio ramos

sredina
6. istureno levo krilo ROBINHO
7.istureno desno krilo Kaka' mada on i robinho mogu da menjaju pozicije (mesi)
8.pirlo
9.fabregas

10.van nisterloj
11.drogba (henry,ronaldinho)

thay's all

Real madrid se nadam ce dovesti drogbu bez obzira sto se prica o njegom odlasku na kraju sezone zajedno sa Murinjom u Milan
poz
 
Golman- Djidji Bufon

desni bek- Alan Haton

levi bek- Erik Abidal

štoperi- Alesandro Nesta, Rio Ferdinand

desni vezni- Leo Mesi

levi vezni- Kristijano Ronaldo

sredina- Kaka,Riberi

napadači- Samjuel Eto, Fernando Tores

Da sam 5 ninuta kasnije pisao,verovatno bi mi pali na pamet drugi igrači. Znam da ovo nije sigurno ULTIMATE DREAM TEAM,ali su to svakako igrači koje bih ja voleo da imam u svom timu
ps
U sredini terena bih stalno menjao pozicije
 

Back
Top