Šta je lez, šta je bi?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 33

Tema: Šta je lez, šta je bi?

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Šta je lez, šta je bi?

Devojka koja je u vezi sa drugom devojkom izjavljuje povodom ostavljanja....

"Sad ću da se vratim muškarcima"

Zaljubljenost u žensku osobu je bila zaljubljenost u ličnost, nevezano za seksualnost osobe, da li je to moguće?

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: Šta je lez, šta je bi?

Citat Original postavio Tuzni_patak Pogledaj poruku

Zaljubljenost u žensku osobu je bila zaljubljenost u ličnost, nevezano za seksualnost osobe, da li je to moguće?

Могуће је.

Била сам заљубљена у три женске особе... ал платонски....јбг....

Veoma poznat topmodelsica (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    183

To je cak i pozeljno ako imas dobru drugaricu da budes zaljubljena u nju. A ovo, kao, drugarice su, a niti se vole, i kad naidje prvi decko stranac jedna od njih poleti za njim i odmah zaboravi drugaricu, to nije pravo drugarstvo. Dve devojke moraju da budu zaljubljene jedna u drugu ako zele da osete pravo drugarstvo.To nema veze sa seksom niti sa lezbejstvom. To je zaljubljenost koja lici na zaljubljenost kad je neko zaljubljen sam u sebe. To lici na ljubav prema sestri.

Domaćin macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Mene kada pitaju da se sexualno odredim ja najpre sebe stavim medju BI populaciju.
    U mom slucaju tu znaci da sam uvek bila u vezi sa muskarcima,nikada nisam bila zaljubljena ni u jednu zensku osobu,ali imam sexualna BI iskustva i uzivam u tome...Osobe sa kojima se vidjam su iz iste price kao i ja,ni jedna nije lez jer su one po mom ukusu isuvise navalentne u svakom smislu!
    A sto se licnosti tice,vazno mi je da ta zenska osoba bude iz mog miljea,da je samosvesna i bez inhibicija.Ali ne mislim da bih mogla da se zaljubim u nju jer ni u cemu nije bolja od mene.
    malo je cudno ali mogu da se zaljubim samo u muskarce koji su u necemu bolji od mene i kojima imam razloga da se divim!

Aktivan član Baby Kate (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio topmodelsica Pogledaj poruku
    Dve devojke moraju da budu zaljubljene jedna u drugu ako zele da osete pravo drugarstvo.To nema veze sa seksom niti sa lezbejstvom. To je zaljubljenost koja lici na zaljubljenost kad je neko zaljubljen sam u sebe. To lici na ljubav prema sestri.
    E, nešto slično ja mislim za muškarce. Nešto kao razmena energije ali bez seksualnosti.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Moguća je zaljubljenost u ličnost.
    Imamtakav odnos sa mojom naj prijateljicom...da je muško ( ili ja ) bile bismo idealan spoj.

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Ja sam vrovatno dosla sa neke druge planete....o cemu vi pricate?Kako bre da budem zaljubljena u drugaricu ili ti njenu licnost?Nema tu tamo-vamo.Jasno i glasno....kod prijateljice mogu da volim i postujem,cenim i podrzavam njen nacin ophodjenja,ponasanja,njene vrline itd ali da sam u sve to zaljubljena...ma daj.Kakvo je to poredjenje sa ljubavlju prema sestri?Naravno da je moguce voleti nekoga kao da ti je najrodjeniji ali zna se sta je ljubav u opstem smislu a sta zaljubljenost.Zaljubljenost vezujem uvek ali uvek i naravno za nesto sto ima veze sa sexsom jer je to normalno i prirodno ali ko ce koga izabrati za predmet zaljubljenosti zavisi iskljucivo od licnih afiniteta.

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio topmodelsica Pogledaj poruku
    To je cak i pozeljno ako imas dobru drugaricu da budes zaljubljena u nju. A ovo, kao, drugarice su, a niti se vole, i kad naidje prvi decko stranac jedna od njih poleti za njim i odmah zaboravi drugaricu, to nije pravo drugarstvo. Dve devojke moraju da budu zaljubljene jedna u drugu ako zele da osete pravo drugarstvo.To nema veze sa seksom niti sa lezbejstvom. To je zaljubljenost koja lici na zaljubljenost kad je neko zaljubljen sam u sebe. To lici na ljubav prema sestri.
    Kakva glupost!Predpostavljam da je ovo napisao neko jako mladi i naivan.Drago dete drugarice treba da se vole i postuju ali ne da su zaljubljene jedna u drugu osim ako nisu lez.Normalno je da se nekoj dopadne decko kog pominjes i da ostavi drugaricu ali ne i da joj okrene ledja.Druga je stvar ako ste obe zaljubljene u istog i tu je stvar rivalstva izmedju vas ali tu onda dolazi na videlo drugarstvo i na vama je da se dogovorite koja ce da ima prvenstvo prolaza.Smatram da pravo prijateljstvo/drugarstvo nikada nece pokvariti ni jedan decko ili devojka niti bilo ko.

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Citat Original postavio blizance Pogledaj poruku
    Ja sam vrovatno dosla sa neke druge planete....o cemu vi pricate?Kako bre da budem zaljubljena u drugaricu ili ti njenu licnost?Nema tu tamo-vamo.Jasno i glasno....kod prijateljice mogu da volim i postujem,cenim i podrzavam njen nacin ophodjenja,ponasanja,njene vrline itd ali da sam u sve to zaljubljena...ma daj.Kakvo je to poredjenje sa ljubavlju prema sestri?Naravno da je moguce voleti nekoga kao da ti je najrodjeniji ali zna se sta je ljubav u opstem smislu a sta zaljubljenost.Zaljubljenost vezujem uvek ali uvek i naravno za nesto sto ima veze sa sexsom jer je to normalno i prirodno ali ko ce koga izabrati za predmet zaljubljenosti zavisi iskljucivo od licnih afiniteta.
    Хехе, па кад не можеш да разумеш - не можеш! Шта сад.

Нисам била заљубљена у другарицу, али јесам осетила да то јесте била баш заљубљеност по томе што почне срце јако да ми лупа када је видим, што се осећам некако чудно у њеном присуству, што примећујем да ми је посебно драго када ми укаже пажњу, што уживам да је слушам док прича, што сам очарана њеном појавом, што ми је сва фасцинантна....

Нисам ниједном осетила сексуалну жељу према те три женске особе које су ме биле тако фасцинирале, али заљубљеност јесам! Са све лептирићима у стомаку....:wink:

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

pol je manje bitan. bitna je osoba, njeni kvaliteti, potencijali - mogu da se zaljubim u zenu, i privlace me i zene. na svaki nacin, ne samo platonski. redje me privuku nego muskarci, ali primecujem da su u pitanju iste stvari - sarm, elokventnost, osmeh, kada volimo iste knjizevnike, slikare, filmove... ne radi se uopste samo o fizickoj privlacnosti, i isti je osecaj kao kada me privlaci muskarac

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku

Нисам била заљубљена у другарицу, али јесам осетила да то јесте била баш заљубљеност по томе што почне срце јако да ми лупа када је видим, што се осећам некако чудно у њеном присуству, што примећујем да ми је посебно драго када ми укаже пажњу, што уживам да је слушам док прича, што сам очарана њеном појавом, што ми је сва фасцинантна....

Нисам ниједном осетила сексуалну жељу према те три женске особе које су ме биле тако фасцинирале, али заљубљеност јесам! Са све лептирићима у стомаку....:wink:
    Valjda nisam programirana za tu vrstu zaljubljenosti ali....sta ga znam mozda se zaljubim u tebe....ha..

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

ja sam vec zaljubljena u helen
    ali mi bilo neprijatno da priznam iz straha da me pogresno razume
    sve do ove teme

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

pa to je poenta celog BI tripa, ne privlaci te samo odredjeni pol vec osoba, bila ona musko ili zensko... a naravno da moraju i oba pola seksualno da te privlace ili ode mas' u propas' i nista od tvoje bi karijere ostaje ti hetero ili gej varijanta...:wink:

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

ja ne znam je l bih mogla da se zaljubim u zenu,morala bi da bude zaista posebna
    ne znam zasto je to tako

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Molim ljude da ne traže zaključak na temi , već samo individualna mišljenja, te stoga molim Hellen i blizanče da se uzdrže od psiho i socioloških tumačenja pojave.

Ovo je samo mesto da slobodno iznesete vaš stav o situaciji i temi , bez podržavanja ili tumačenja onoga što iznosite u svetlu jednog ili drugog morala, sveta, seksualnog tipa ponašanja ili slično.....bez prepiranja.
    Samim tim će otvoreniji i jasniji biti stav svih i medjusobno uvažavanje i razumevanje odnosa.

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Helen i Mojra su napisale sve sto bih i ja rekla...

Ne znam kako bi to izgledalo kada bi jedna od tih zena u koje sam bila zaljubljena (bez seksa) volela zene i muvala me...

Domaćin xiaoyu (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    83

Što je nekima ovde čudno da žena može da bude zaljubljena u drugaricu? Naravno da je u pitanju njena ličnost. Mene ta osoba nikada nije sexualno privukla, ali mentalno svakako jeste. Mada ne slažem se sa Hellen u jednoj stvari, kod mene leptirići u stomaku zaista imaju veze sa zaljubljenošću uz sexualnu privlačnost i ne pojavljuju se u ovakvom slučaju zaljubljenosti.

suus cuique mos - svako ima svoj način

Ističe se
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    75

Molim ljude da ne traže zaključak na temi , već samo individualna mišljenja, te stoga molim Hellen i blizanče da se uzdrže od psiho i socioloških tumačenja pojave.

Ovo je samo mesto da slobodno iznesete vaš stav o situaciji i temi , bez podržavanja ili tumačenja onoga što iznosite u svetlu jednog ili drugog morala, sveta, seksualnog tipa ponašanja ili slično.....bez prepiranja.
    Samim tim će otvoreniji i jasniji biti stav svih i medjusobno uvažavanje i razumevanje odnosa.
    O.k.postovacu tvoju volju i izvini ako sam odlutala....
    Mislim da je granica izmedju BI i LEZ vrrrrlo tanka,skoro jedva vidljiva,za mene je to sasvim na ivici,uvek postoji mogucnost prevagnuca dok recimo to u mom slucaju nije moguce.

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Citat Original postavio Hellen Pogledaj poruku

iii......isto!
    Samo,drage lepe prijateljice i fascinacija istim su jedno, a zaljubljenost, bar kod mene, ima veze sa polom, suprotnim, naravno. Ali da lici - lici.
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

To mora da je mlooogo lepo.

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Извињавам се што нисам изнела свој лични доживљај, него сам приступила психо-социолошком тумачењу те појаве и расправљању о моралности једног или другог типа понашања....

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Koleginice Helen tako i ja uvek kad su lezbejke u pitanju, uvek sam moralan. Ima i svedokinja, samo čekam dan kad će da mi zakovrnu šiju.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

moguca je zaljubljnost u licnost naravno.

a to "sacu da se vratim muskarcima" sam mnogo puta cula i moram da kazem da mi i dalje nije jasno.
    to mi deluje ko da nema aposolutno ni jedan kriterijum pa uzima sta god :?

jasno mi je kad je neko homo ili hetero ali to daj sta das nikad nisam mogla da razumem ( ne samo ovde nego u razlim slucajevima)...mislim kako moze da bude sve jedno :?
    you make me sick because i adore you so

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa i ja čuo isto to jednom Siouxsiee. Pa se posle ispostavilo da se polomio dildo... jbg.

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    moguca je zaljubljnost u licnost naravno.

a to "sacu da se vratim muskarcima" sam mnogo puta cula i moram da kazem da mi i dalje nije jasno.
    to mi deluje ko da nema aposolutno ni jedan kriterijum pa uzima sta god :?

jasno mi je kad je neko homo ili hetero ali to daj sta das nikad nisam mogla da razumem ( ne samo ovde nego u razlim slucajevima)...mislim kako moze da bude sve jedno :?
    Mozda ne razumes zato sto nisi biseksualna. Ne razumem ni ja bas - nisam biseksualna - ali mogu da zamislim. Prosto mozes da spavas sa osobom nezavisno od pola, potrebno je samo da te privuce... To mora da je fantasticno! Svaka osoba je mogucnost, tako reci

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •