Povredjena sujeta

D

divlja

Gost
Dragi forumasi,

kad vam neko povredi sujetu, u ljubavnim ili prijateljskim odnosima, kako reagujete i dokle ste u stanju da terate inat? Da li vam se desilo da kad vam neko povredi sujetu izgubite razum i potpuno se nekontrolisano ponasate na sopstvenu sramotu i bruku? Da li se svetite i kako? :lol:
Ili ste tip koji ima kontrolu nad sobom? Da li vam se desilo da se pokajete zbog svojih niskih strasti?:razz:
 
Koji chovek?
Tema:Uvek vratim istom merom,zato shto sam poshten i cenim lichnost neprijateljske strane time shto joj "uslugu"nikad ne zaboravim i uvek naplatim.
Ne idem preko iste mere i time dokazujem moralnu i intelektualnu superiornost nad onim koji se drzne.
 
Koji chovek?
Tema:Uvek vratim istom merom,zato shto sam poshten i cenim lichnost neprijateljske strane time shto joj "uslugu"nikad ne zaboravim i uvek naplatim.
Ne idem preko iste mere i time dokazujem moralnu i intelektualnu superiornost nad onim koji se drzne.

Ako ti neko povredi sujetu, ne znaci da ti je taj neko nesto lose uradio, mozda je samo bio objektivan. A recimo ti poludis i krenes da se valjas u sopstveno blatu? Jel' ti se desilo to nekad, da budes van kontrole? :lol:
 
Momentalno trpim posledice povredjene sujete. Moj bivsi nemoze da predje preko nekih stvari i bas je bezveze kako se ponasa...Ko nadurena baba :)! A ja jos mislim da ce da se urazumi...Mada sve me manje optimizam drzi :D
 
Ako ti neko povredi sujetu, ne znaci da ti je taj neko nesto lose uradio, mozda je samo bio objektivan. A recimo ti poludis i krenes da se valjas u sopstveno blatu? Jel' ti se desilo to nekad, da budes van kontrole? :lol:

Ma moze da bude 10000% u pravu ako me je povredilo znachi da ja mislim da nije u pravu i sledi kazna.Van kontrole sam jako retko...kad me neko iznervira..a kad mi povredi sujetu to je vishe bolno uvredljivo nego za takvu vrstu besa u afektu...najcheshce se trudim da izgleda kao da sam preko toga preshao"bio vetji chovek"..i kad se zaboravi..i najmanje nada druga strana...tada nastupa uravnotezenje.
 
ovaj moj zna da mi je jos stalo do njega kao do coveka...i onda kad mu se javim odgovara sturo i ozbiljno.Kad pokusam da se zezam nece da ucestvuje, pravi se da nije zainteresovan za komunikaciju a drzi messendzer ukljucen kad i ja i kad me duze nema kontaktira me...Kad spomenem da nam je bilo lepo odmah kaze da bi me kres (i to onako da ispadne da je samo to bilo izmedju nas)...ma smor ali i ja sam kriva sto na to nemogu da stavim tacku
 
Ja cesto brkam povredjenu sujetu sa nekim jacim osecanjima tako da ne znam zbog cega sam se u nekim trenucima osecao kao g0vno...Razum ne gubim,ne idem ispod granice ponosa,ali da teram inat,teram,i to do bolesne mere-sto se cesto zavrsi bolno po mene...
 
Divlja, a gde se ja dedoh??!

U grupi sa spamerima.

ovaj moj zna da mi je jos stalo do njega kao do coveka...i onda kad mu se javim odgovara sturo i ozbiljno.Kad pokusam da se zezam nece da ucestvuje, pravi se da nije zainteresovan za komunikaciju a drzi messendzer ukljucen kad i ja i kad me duze nema kontaktira me...Kad spomenem da nam je bilo lepo odmah kaze da bi me kres (i to onako da ispadne da je samo to bilo izmedju nas)...ma smor ali i ja sam kriva sto na to nemogu da stavim tacku

Znaci, decko je potpuno neartikulisan i labilan? :lol:
 
Ja cesto brkam povredjenu sujetu sa nekim jacim osecanjima tako da ne znam zbog cega sam se u nekim trenucima osecao kao g0vno...Razum ne gubim,ne idem ispod granice ponosa,ali da teram inat,teram,i to do bolesne mere-sto se cesto zavrsi bolno po mene...


To i ja mislim, da se "osveta" i niske strasti na kraju obiju najvise nama o glavu.
Zato zeeeeen! 8-)
 
Nije takav sujetan nego lukav...pogotovo ako tako krene da se"nadmudruje"sa modom da bi mod ispao "losh momak".
Ili to ili je mod nepravedan...hebem ga ne znam..nisam uputjen u hronologiju problematike.:D
 
Znaci, decko je potpuno neartikulisan i labilan? :lol:[/QUOTE]

Ma ko zna sta je :shock:! To nije covek koga sam volela...Ovaj je smor i bezveznjak...Cudno kako se promenimo u nekim okolnostima...Mada nikad nisam bila u situaciji da me neko tako povredi da se durim an njega ko dete :lol:...Ako necu da budem u kontaktu onda necu, a ako hocu bicu normalna ;) koliko mogu...
 
Ma ko zna sta je :shock:! To nije covek koga sam volela...Ovaj je smor i bezveznjak...Cudno kako se promenimo u nekim okolnostima...Mada nikad nisam bila u situaciji da me neko tako povredi da se durim an njega ko dete :lol:...Ako necu da budem u kontaktu onda necu, a ako hocu bicu normalna ;) koliko mogu...

Pa naravno da nije, ti si volela neku predstavu o njemu koja veze sa realnoscu nema ili se on lepo potrudio da bude neko drugi. Na tvom mestu bih ga otkacila...skrooz.:razz:

Mislim covek ostane covek i posle raskida.
 

Back
Top