DJ KUTAK...

Imas totalnu losu sliko o dj-evima...A kazi molim te u kojoj si ti vrsti muzike?
Nadrogiranih imas i ostalih muzicara a ne samo dj-evi,a to da su fenseri ne mozes da kates za sve...Upoznao si pogresne dj-eve...verovatno neke na splavovima...
Steta sto imas takvo misljenje...
 
Joj pa ti nisi dosta toga video ( i cuo) u zivotu...
Kazi mi u kojoj muzici ti sebe pronalazis?
Pojasni to "ono"...

piiiih bre.em si majmun retardirani em si i glup.
"ono" sto vi nazivate muzikom...kako moze ono sraanje da bude muzika?

a sta bih ja to trebao da cujem?sve je neki tuctucbzbz i krkr zvuci...ako je to muzika upucajte se u glavu.
nebitno gde se ja pronalazim...to nije tema
 
Aj neka ti srecan put i uzivaj u "tvom" svetu a nas pusti da uzivamo u nasoj muzici...Cim ti ne kazes tvoju muziku to mora da je neko sra..e...Po avataru bi rekao da si neki okoreo punker ili metalac sto se i vidi jer te je neko u onim vasim sutkama zveknuo u glavu...aj uzdravlje...
 
Hehe koja slucajnost....i ja najvise petljam sa Fruity-em...Zanimljiv program...Mnogi kazu da ima boljih al su mi nekako komplikovani, ovaj mi bas po meri...
Jedva cekamo novitete od DJM-a :-)
 
Не бих издвајао ауторе него композиције... е сада, сва та техно/транс/хаус шта год је у засебном фолдеру, па кад ми се слуша гурнем све то у плејлисту... али рецимо... DJ Antonie, Tiesto, Onur Ergin ( :lol: ), Yves Larock, Paris Avenue...
 
Aj neka ti srecan put i uzivaj u "tvom" svetu a nas pusti da uzivamo u nasoj muzici...Cim ti ne kazes tvoju muziku to mora da je neko sra..e...Po avataru bi rekao da si neki okoreo punker ili metalac sto se i vidi jer te je neko u onim vasim sutkama zveknuo u glavu...aj uzdravlje...

Pusti ovog retarda. Prvo što te loži, a drugo što nema veze sa životom.
Kako shvatiti ozbiljno čoveka koji sere o muzici o kojoj pojma nema. ******, pa ne zna ni nik da napiše kako treba!

Odlična ideja za temu. Ja da imam više vremena i sredstava kupio bih DJ opremu i počeo da vrtim. Sa elektronikom sam u kontaktu oko godinu i po, i u to vreme sam čuo dooosta muzike različitih žanrova, bio na pedesetak žurki najvećih svetskih imena.

Samo napred, ne obaziri se na idiote...
 
Има добрих ствари, али то није музика.

Miki legendo, nećemo se sad ti i ja svađati oko takve banalnosti. Naravno da je muzika. Jasno mi je da se treba navići na nju, ali ljudi uživaju u elektronskoj muzici kao svi ostali u bilo kojoj drugoj. Ne vidim poentu takve izjave.
Vidim sa slušaš trance i house DJ-eve, možda još nisi ušao u techno, koji je dosta kompleksniji od ova dva...
 

Back
Top