Pitanja o FON-u...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Pitanja o FON-u...

Obećava OmlBrgd (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Question Pitanja o FON-u...

Interesuje me kako je na fonu..koliko je tesko, kakvi su profesori, smerovi i slicno.... koliko je bio tezak prijemni prosle godine i koliko treba uciti da bi se upisalo na budzet..... i jos 1 pitanje: jel moze da se polaze samo mata ili mora i opsta kultura ... HVALA

Primećen član
    Učlanjen
    12.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Pitanja o FON-u...

Imas zvanicamn forum FONa koji je sjajan. Moja drugarica je ove god polagala, mozes da polazes samo matematiku, onda ona nosi 60 bodova, imas negativne bodove na prijemnom, koliko treba uciti zavisi od tvog predznanja iz matematike, predlazem ti da odes na njihov forum, mogu ti mnogo vise pomoci.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    16.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Ja sam upisao fon ove godine! Prijemni je dosta tezak, osim ako si redovno radila matis u skoli! Treba se ozbiljno spremati, ali gde i ne treba sem za privatne... Fax je extra 99% ispita je preko kolokvijuma, malcice je povremeno dezorganizovan ali inace sve je extra! Imas stotinjak debila strebera u 1. god, samo njih znam, ostali su normalni ljudi s kojima normalno mozes da komuniciras i druzis se! Primili su 750 ljudi, smer biras od 2. godine i ima ih 4! ja cu na informacione tehnologije, jos je popularan operacioni menadzment! Sta god da zavrsis imas visoku struku i verovatno posao! Gradivo u 1. nije tesko i predavanja nisu obavezna!
    toliko od mene...

Zainteresovan član mulier (avatar)
    Učlanjen
    20.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Moram malo da ispravim kolegu
    Prvu godinu je upisalo 780, možda koji više student, ili ti svi koji su hteli... Ove godine je bilo veće interesovanje pa je trebalo i više bodova. Inače negativni bodovi su smešni odnosno 0.3 poena, a tačni odgovor je 3 poena... Po meni je bolje da polažeš samo matu, jer iz opšte informisanosti mogu da zapadnu kojekakva glupa pitanja... Na nekim predavanjima se potpisuješ, kao npr. matematika, engleski, ekonomija... Pored toga što sve ispite možeš da položiš preko kolokvijuma, za neke predmete postoji i popravni kolokvijuma...

Nov član
    Učlanjen
    03.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja se odlucila jos pre mesec dana za FON... Treba da krenem za pripremama za matu, pa jel moze neko da me posavetuje... ?!

Početnik
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pocni sto pre sa ucenjem mate, jer je mnogo velika konkurencija, a konkurise i mnogo ljudi iz matematicke gimnazije... Sto se tice tih kolokvijuma, tacno ima ih mnogo... iz nekih ispita su poprilicno teski a iz nekih sasvim ok... u prvoj godini npr. ako ne polozis kolokvijum iz ekonomije, onda ce ti to biti najveca mora na faksu (u prvoj godini) pored mate... ekonomija je jako tezak ispit kad se odgovara usmeno...profesorka je veoma zahtevna... takodje obrati mnogo paznje na matematiku, pismeni deo je ok, ali usmeni je mnogima veeeliki problem... pitajte ako vas jos nesto interesuje... pozdrav!!!

Slične teme

1. Par pitanja oko Rip-ova...
    Autor Skinnyman u forumu Film i video
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.04.2008., 19:43
  2. Dve pitanja
    Autor sinnke u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 30.10.2006., 10:53
  3. Dva Pitanja ???
    Autor Inspector u forumu Softver
    Odgovora: 6