Google error

Ево мало сам експериметисао да нам буде лакше да схватимо, и ево шта сам утврдио.
То ми се само дешава када у Гугловм пољу "search" укуцам нешто да претражујем и онда се појави такво упозорење.

Да, сад сам покушао још неколико пута и утврдио да се то догађа само у таквим случајевима. А кад директно у оно поље где се пише www.url онда таквих грешака и упозорења нема.

Можда је неки BUG у питању. Редовно ажурирам Мозилу и Антивирус и... Јел ова грешка надлежност Мозиле или Гугла?
 
Јесам и то са том верзијом, пронашао је пар ситних грешкица али и даље је по старом.
Него, урадио сам HijackThis програмом, ево шта је пријавио међу осталом.

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 21:01:45, on 13.12.2007
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\Java\j2re1.4.2_05\bin\jusched.exe
C:\Program Files\AOL\Active Virus Shield\avp.exe
C:\Program Files\Comodo\Firewall\cfp.exe
C:\Program Files\AOL\Active Virus Shield\avp.exe
C:\Program Files\Comodo\Firewall\cmdagent.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\Program Files\Common Files\Ulead Systems\DVD\ULCDRSvr.exe
C:\Documents and Settings\Vlada\Desktop\Unused desktop shortcuts\HijackThis.exe

Off Topic
Ха, ха који си ти лик :-))
 
Ово је невероватно, тренутно такав проблем више и не постоји. Сад ми ништа није јасно :confused: После прегледа са програмом SpyBot S&D 1.5 приказивао је исту ситуацију са том грешком, а сад је нема. Можда је све то привременог карактера. Не знам, видећу сутра поново хоће ли се ова грешка појавити. Сутра ћу да рапортирам. До тада, лаку ноћ!
 
Проблем је то што синоћ чим сам очистио прљавштине са СпајБотом одмах сам ишао на интернет да видим да ли имам и даље тај проблем, а требао сам прво да рестартујем компјутер па тек онда да идем на интернет.

Изгледа да је синоћ рестарт решио проблем. Хвала свима на сарадњи :)
 

Back
Top