Labus

Kaže da mu je super u Parizu. U XVI arondismanu je. Gajba mu ima 5 metara visok plafon. Nameštaj je zatekao nešto iz Luj perioda nisam čuo kog, kaže da ima i sobe samo sa modernističkim iz doba Bauhausa. Samo jedna kola ima, kaže neki pežo veliki, ali mu ne pada teško . Obicno ujutru pije kafu na Trokaderu u pattiserie Carette, zamolio me da ne pričam gde ruča i kojim poslovima se bavi jer je ipak još vezan državnim ugovorom o čuvanju tajni. Familija mu je dobro, ćerke sretne i zadovoljne. Mislim da je čovek u redu, tako da ako Toma ili Aca ovo čitaju neka ga ostave na miru da proživi sretnu starost.
 
Eto kako lupate gluposti. Kakva penzija, kakvo inostranstvo, vidjam coveka svaki dan na fakultetu, predaje Osnove ekonomije, i dalje je jedan od omiljenih profesora,uvek pun amfiteatar, sasvim korektan covek- pravi gospodin, sto se tice ispitivanja i odnosa sa studentima na Pravnom fakultetu u Beogradu. Koliko znam, jedini covek koji se skoro povukao iz politike i tako ispunio svoje reci. Da je ucestvovao u nekim aferama, bilo je pominjanja njegovog imena, koliko je umesan i sta, to ne znam. Uglavnom, ima profesora koji se ne podnose organski, ali do sada nisam cuo nijednog koji nije imao reci hvale za profesora Labusa.
 
Eto kako lupate gluposti. Kakva penzija, kakvo inostranstvo, vidjam coveka svaki dan na fakultetu, predaje Osnove ekonomije, i dalje je jedan od omiljenih profesora,uvek pun amfiteatar, sasvim korektan covek- pravi gospodin, sto se tice ispitivanja i odnosa sa studentima na Pravnom fakultetu u Beogradu. Koliko znam, jedini covek koji se skoro povukao iz politike i tako ispunio svoje reci. Da je ucestvovao u nekim aferama, bilo je pominjanja njegovog imena, koliko je umesan i sta, to ne znam. Uglavnom, ima profesora koji se ne podnose organski, ali do sada nisam cuo nijednog koji nije imao reci hvale za profesora Labusa.

Kolega, ne sumnjamo. Đavo nije uvek crn kako svi misle.
 

Back
Top