LEGO KOCKICE...

Iwanbizz

Zainteresovan član
Poruka
291
Da li i dalje volite satima da slazete LEGO kocke kao nekad kad ste bili deca i pravite sve sto vam padne na pamet? E pa ja DA:D...Jel zna neko gde jos postoji mesto sa velikim izborom LEGO kocki?LEGOkockasi pisite...pozz;)
 
u beogradu ima nesto u nusicevoj ulici...
merkator stoji dovoljno...
cula sam da ima nesto kod tasmajdana...
ja obozavam lego kocke, nikome ih nedam...a nemam vremena da se igram! :D preko raspusta mozda slozim po koje scene :D
 
Da li i dalje volite satima da slazete LEGO kocke kao nekad kad ste bili deca i pravite sve sto vam padne na pamet? E pa ja DA:D...Jel zna neko gde jos postoji mesto sa velikim izborom LEGO kocki?LEGOkockasi pisite...pozz;)


Хаха, добра си :wink:! И ја их волим, али их не слажем већ добрих 15-ак година, а све их чувам, ту су све, не дам их никоме......
Што се места са великим избором тиче, па не знам, знам уствари да у пролази у Нушићевој имаш две велике радње са играчкама које, између осталог, имају и ЛЕГО!
 
E bašse juče setih lego kockica i skinuh lego kreator igricu... Alje za šes minuta izbrisah...
Kad god odem na tavan po nešto... uvek naletimna kutiju skockicama i obaveznoe otvorim i malose zanimam... Jez dasu pravljene za klinčadiju, aaalsu neprevaziđene... :mrgreen:...
I dandanas sumi skoro svi zubi izkrivljeni jersam ko klinac sve kocke razdvajo zubima...
 
:lol: :lol: :lol:

gledala sam u nusicevoj sta ima, deciji svemir se zove prodavnica, i na spratu drze sve na sklapanje...jedan cosak im je za lego kocke...ima dosta onih dodatnih, zelene, crvene, zute...pa sve od njih sta moze...
ima i neki vikinski zamak, i neki zmajevi...joj, hocu to...

elem, je l' neko primetio da mu se smanjuje broj postova???? :?
 
E bašse juče setih lego kockica i skinuh lego kreator igricu... Alje za šes minuta izbrisah...
Kad god odem na tavan po nešto... uvek naletimna kutiju skockicama i obaveznoe otvorim i malose zanimam... Jez dasu pravljene za klinčadiju, aaalsu neprevaziđene... :mrgreen:...
I dandanas sumi skoro svi zubi izkrivljeni jersam ko klinac sve kocke razdvajo zubima...

Za to sa zubima smo isti...Uvek sam zubima i posle me bole zubi:cry:
 
:lol: :lol: :lol:

gledala sam u nusicevoj sta ima, deciji svemir se zove prodavnica, i na spratu drze sve na sklapanje...jedan cosak im je za lego kocke...ima dosta onih dodatnih, zelene, crvene, zute...pa sve od njih sta moze...
ima i neki vikinski zamak, i neki zmajevi...joj, hocu to...

elem, je l' neko primetio da mu se smanjuje broj postova???? :?

Tnx...Pogledacu...
 
imas svuda redom u bolje snabdevenijim suuper marketima,u vecem maxiju imas bionicle ako te to zanima,isto lego ali stapici cevi i to sve od plastike.to je za bas pametne sa prosekom 4,50 pa na vise
 

Back
Top